Забрызжу ядом• 05 января 2025
Відносини з рідними
Дома обстановка погана, бать посварені, мати пішла на квартиру, уже пів року
Я залишилась з батьком на квартирі/залишиламь бо я не сварилась ні з ним і ні з нею, і люблю одинаково, тай вона сказала, що провчити його, тому мені не треба з нею
Мама пробує вернутись до батька, але як приходить вони знову сваряться ще дуще ніж було, вона плаче дуже, потім питає мене що робити, може заради мене повернутись і терпіти все
Я кажу що ради мене не потрібно, вона пішла щоб небуло тих скандалів і їй легше стало, а приходячи сюди знову те саме, який сенс був тоді з‘їжати
І вона мене починає винити- що я не хочу щоб вона поверталась
Я зараз з посварилась, тому що ці скандали мене теж виносят, трясучка така, що жах,боюсь щоб не повбивали один одного
Від батька не з‘їду, так як батька люблю і він мене відпускає , поки я з ним на даний час і змоги немає переїхати
Тішуся неперетішуся• 05 января 2025
Почему они ругаются? Из-за чего? Есть старые обиды? Недопонимание?
маминаБубочка• 05 января 2025
Я так поняла, что мама ушла, а отец возвращать её не хочет. Приходит в надежде на возврат и уходит.
Хотела зацепиться за Вас, чтобы вернуться, но и Вам это не надо.
Ламборджини• 05 января 2025
А вы не боитесь,что батько к вам будет приставать с интимом? я бы с таким батьком неуравновешенным боялась бы жить вдвоем в одной квартире.
Отчебучкина• 05 января 2025
Ответ дляЛамборджини
Яке хворе
Тень льва• 05 января 2025
Ответ дляЛамборджини
Шо вы молотите?
Забрызжу ядом
• 05 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ні, батько просить її повернутись, і також
Тільки прошу без сварок
Вона починає скандалити, вона хоче його змінити, він наче трохи і змінився, але я не знаю
Вона приходить до мене, відразу настрій спорчується, каже це не моє все, як я тут жила, я з ним не можу, потім перемикає ії і починає-а я одна, а ви тут двоє, ви не хочете мене
Тільки прошу без сварок
ХаДиДиШь• 05 января 2025
Ответ дляЛамборджини
А в чому неврівноваженість батька?
Сваряться дорослі батьки, а ставлення до дочки хороше.
Принаймні я так зрозуміла.
Забрызжу ядом
• 05 января 2025
Ответ дляЛамборджини
Боже, який жах ви пишете
Який інтим? Щей до мене? Фу блін
Борисфенка• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тільки прошу без сварок
Відморозьтеся. Мама сама повинна розібратися, чого вона хоче.
Вчіться, ходіть на побачення, на спорт, уникайте їх розборок.
Аноним_1858• 05 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Найкраща порада!
Тень льва• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тільки прошу без сварок
Мама вас втягивает в свои брачные игрища. Максимально этого избегайте. Пусть сами решают свои проблемы. Не позволяйте себе эмоционально втягиваться туда. Так и говорите, что отныне вы не принимаете участие в их отношениях, пусть не вмешивают вас в свои разборки.
Забрызжу ядом
• 05 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
Сколько Вам лет ? И куда Вас отец отпускает ?
19 р, але я сама не хочу з‘їжати
Я пропоную мамі заспокоїтись, і спокійно про все поговорити, без скандалі
А вона каже спокійно не можу, бо він мене бісить
Забрызжу ядом
• 05 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Я стараюсь, я хочу шоб вони помирились
Я пережила її переїзд, змерилась
Казала нам треба трошки часу, щоб заспокоїтись
А тепер приходить, каже що все ще хуже, що все роздражає, але може я повернусь?
Я кажу я хочу щоб ти вернулась, але щоб скандалів не було- бо сама я морально це все важко переносю, вона каже я з ним по другому не зможу
Замкнутий круг
Зі мною 3 дні не спілкується, я хвилююсь, але вирішила їй дати час
Я пережила її переїзд, змерилась
Замкнутий круг
Ламборджини• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Боже, який жах ви пишете
Який інтим? Щей до мене? Фу блін
простите.я со своим батьком боялась оставаться одна.меня в детстве чуть не изнасиловал муж маминой сестры.я вырвалась и убежала.
Забрызжу ядом
• 05 января 2025
Ответ дляТень льва
Я так і кажу
Я так розумію вона можливо хоче повернутись, бо їй важко на квартирі
Тому щоб дійсно хотіла все наладити-не скандалила б
А зрозуміла, що чоловік її такий самий як був, в чомусь змінився, в чомусь ні
Забрызжу ядом
• 05 января 2025
Ответ дляЛамборджини
Ну так не судіть по собі
Це не про мого батька
Ламборджини• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ну так не судіть по собі
Це не про мого батька
я же у вас прощение попросила.
Борисфенка• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я стараюсь, я хочу шоб вони помирились
Я пережила її переїзд, змерилась
Замкнутий круг
Я пережила її переїзд, змерилась
Замкнутий круг
Не треба їй нічого давати, вони можуть розбиратися з татом хоч 20 років, це їх життя.
А ви живіть своїм життям, ваша позиція рівна ’Я вас обох люблю, а ви робіть, що хочете, не маленькі і я вам не мамка’.
Якщо буде хоч якась змога, переберіться на зйомну квартиру чи у гуртожиток. Ще варіанти - до бабусь їздіть на канікули чи до знайомих.
Мамі потрібні вільні вуха - і якщо це будуть не ваші, вона знайде інші.
Україна наше все• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я стараюсь, я хочу шоб вони помирились
Я пережила її переїзд, змерилась
Замкнутий круг
Я пережила її переїзд, змерилась
Замкнутий круг
Вам не потрібно взагалі говорити з ними на цю тему, це невдячна справа і рано чи пізно будете крайньою (заради вас, бо ви так хотіли, негоже з батьком, а не з матір`ю). В них своя гра та потреби, не варто перейматись. Наголосіть, що батьки тут вони, а Ви дитина і приймете будь-яке їхнє рішення. Та присікайте коли Вам починають жалітися один на одного, бо від цього гірше всім.
Україна наше все• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я стараюсь, я хочу шоб вони помирились
Я пережила її переїзд, змерилась
Замкнутий круг
Я пережила її переїзд, змерилась
Замкнутий круг
живіть своїм життям
ЭмчЭндЭм• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тільки прошу без сварок
Сколько матери лет ?
ЭмчЭндЭм• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мамі 41, батьку 45
Такое чувство, что вы взрослее матери. Очень часто взрослые остаются в фазе развития подростка , это вспышки эмоций , необдуманность. Вы должны понимать, что ни один человек, никогда кардинально не сможет себя изменить. И требования матери сложно удовлетворить. А чем старше человек , то это вообще не возможно. Мама ещё молодая, ещё сможет встретить того, кто ее не будет раздражать, смысл этих качелей?
Забрызжу ядом
• 05 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Бать знову каже покличе її на вечерю, я планую в цей день залишитись в подругитз ночівлею- тому що знаю що це буде знову
Не боюся осуду• 05 января 2025
Дуже вам співчуваю. Але ваша мама доросла жінка. І як вам тут написали, її все влаштовує, оці скандали. Якщо ваш тато такий поганий, хто їй заважає розлучитися та знайти кращого чоловівка? Або піти на сімейну терапію чи самій до психолога.
Неважливо, хто тут типу винен. Не беріть не себе забагато. І чужу відповідальність теж.
ЭмчЭндЭм• 05 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Правильно, вы к подруге идите, а они вдвоем пусть поговорят