Цирк на дроті• 06 января 2025
Як ви вважаєте, який розмір доходу зараз покриє базові розходи
В розрахунку на 1 людину.
Тобто нормальне харчування, одяг самий простий із мінімальний але новий
Давайте полегшимо умови - житло своє.
Без проблем лікувати звичайні хвороби типу карієсу, гастриту, тощо.
Хоч трішечки дозвілля ( нехай раз в місяць кіно, кафе з піцою).
Мені дуже цікаво порівняти цю сумму з мінімальною заробітною платою
Давайте полегшимо умови - житло своє.
Дама_с_караваем• 06 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
А ще краще 100 тис на людину, тоді ще більше подорожей, розваг та їжі
Питали не про краще, а про базові потреби
ДаЗдраПерма• 06 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ну так базові потреби на 30 тис і ’краще 40-50’ це ж різне
Пожарник• 06 января 2025
Ответ дляГолодаю
я думаю 10-15 тыс, зависимо от запросов человека. базовые опять же, а не косметолог-психолог-таролог
Ну для когось психолог-косметолог-стоматолог - це теж базова потреба. Все залежить від наявних проблем. Якщо у людини проблеми зі шкірою, то не маючи грошей на косметолога він не покриє свої базові потреби.
Просто Фіфа• 06 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Давайте так роботоспособна або дитина школяр - студент
А крем вы для себя на какую сумму покупаете ? А зубную пасту / косметику сколько уходит ?
Все разные и потребности и уровень ,
К примеру крем Шанель для лица около 100 евро 💶
Все разные и потребности и уровень ,
Диверсификация• 06 января 2025
Можу судити лише з точки зору ВПО. Без житла це на людину не меньше 15 тис, як ви і написали. Для сім´ї 50-60 плюс оренда..
Дуже дорого зараз
НаБалКоніХодять• 07 января 2025
25тыс на одного,при условии что есть своё жилье. На аренде - 1000$ на одного человека