Цирк на дроті• 06 января 2025

Як ви вважаєте, який розмір доходу зараз покриє базові розходи

В розрахунку на 1 людину.
Тобто нормальне харчування, одяг самий простий із мінімальний але новий
Давайте полегшимо умови - житло своє.
Без проблем лікувати звичайні хвороби типу карієсу, гастриту, тощо.
Хоч трішечки дозвілля ( нехай раз в місяць кіно, кафе з піцою).
Мені дуже цікаво порівняти цю сумму з мінімальною заробітною платою
автор Цирк на дроті • 06 января 2025
Ответ дляМарічка
Коммуналку забыли и проезд на работу
В моєму розрахунку все включено 😜
Марічка• 06 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
В моєму розрахунку все включено 😜
Ну так в зимний период только коммуналка может быть тыс 5-6 с отоплением. Что там у вас включено
Фрикаделька• 06 января 2025
Если учитывать обслуживание и заправку авто, полноценное питание,коммунальные платежи,страховку и одежду-обувь-уход, то сумма около 40 тысяч гривен. Все- среднего уровня.
Почекуха• 06 января 2025
Тисяча гривень на день на людину.
Марічка• 06 января 2025
Ответ дляФрикаделька
Фантазии, все запросы что вы написали, не покроет эта сумма, еще и все среднего уровня.
Ms. Анонимная• 06 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Мова не про прожитковий мінімум.
Нам його вже держава порахувала щось 3000.
А про базовий рівень.
Коли труси порувться піти і купити,
За 150-200грн день цілком нормально можна харчуватися (якщо самому готувати)
На тряпки ще умовно 100-200грн день
Комуналка середньо річне 4000міс. (тут питання на скіькох ділиться)

І того 12000+4000....якщо самі живети
Да Щас же• 06 января 2025
Базовый уровень у каждого свой. Жилье тоже у всех разное. Кому-то 3000 в месяц зватит, а кому-то 20000. В кино сходить за 60 гривен или за 300? Одежда какая? С секонда или из магазина? На работу на машине ездить, на метро или пешком? Как вы предлагаете все это считать?
Бараболька• 06 января 2025
Зависит от потребностей каждого человека. Ну вот кто-то на завтрак любит овсянку с ягодами, а кто-то бутерброды с авокадо и красной рыбой. Красная рыба эта разве роскошь? Рыба как рыба, везде. А цена завтрака то отличается. Так же и базовые вещи, вот мне например очень важна уходовая косметика, без которой я как без воздуха. И для меня это тоже база, понимаете? Хотя многие скажут что это не важно / не нужно. Я считаю для комфортного проживания это около 30 тысяч на человека. Для закрытия базовых потребностей без учета предпочтений, то есть некое выживание и экономия - 10-15 тыс
автор Цирк на дроті • 06 января 2025
Ответ дляМарічка
Розбийте на 12 місяць мене цікавить орієнтовна сумма
viter33• 06 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Та мені не потрібно вираховувати до гривні. Плюс мінус пару тисяч
Я про те що нема ’найдешевшої’ вікової групи
Просто витрати у всіх - різні
По суті - при наявності свого житла і без хвороб в 10 тис. можна вписатися - це лише БАЗОВІ витрати (одяг, взуття, дешеві продукти, комуналка в малому житлі, не хворіти (або лише застуда раз в 6 міс.), без витрат на транспорт)
Звісно, ’культурний відпочинок’ чи утримання авто в цю суму не влазить
Фрикаделька• 06 января 2025
Ответ дляМарічка
Я так живу с сыном студентом. Мой заработок и его подработка- это 80-90 тысяч в месяц.
Первая ласточка инфляции• 06 января 2025
15-20
Марічка• 06 января 2025
Ответ дляФрикаделька
Ну так не 40
Ответ дляМарічка
Коммуналку забыли и проезд на работу
Може робота поруч із домом
Фрикаделька• 06 января 2025
Ответ дляМарічка
Ну так не 40
Так, нас же двое
Муркошечка• 06 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Я прикинула що ця сумма десь 15000 на людину.
Цікаво почути інші думки
Мова саме про базовий рівень.
Не прожитковий і не лухарі
Нет, автор. Ваша сумма - это без досуга вообще.
У нас уходит около 50 тыс на 3 чел. При том, что мы с мужем завтракаем и обедаем на работе бесплатно. И мясо у нас из села).
Думаю тыс 20-25 на человека нужно при ваших условиях
Марічка• 06 января 2025
Ответ дляФрикаделька
Так, нас же двое
Это не так работает)
Ответ дляЦирк на дроті
Цікаво почути інші думки
Мова саме про базовий рівень.
Не прожитковий і не лухарі
Я теж так вважаю,але чи поїдеш на море за 15 тисяч гривень?
автор Цирк на дроті • 06 января 2025
Ответ дляMs. Анонимная
На тряпки ще умовно 100-200грн день

І того 12000+4000....якщо самі живети
Дякую❤️
Пошаманю• 06 января 2025
Как минимум около 20К на человека в месяц.
автор Цирк на дроті • 06 января 2025
Ответ дляДа Щас же
Думала кіно всюди однаково вартує 200 грн плюс 100 попкорн
Одяг новий але самий простий.
Авто середнє на сім´ю три чоловіка
автор Цирк на дроті • 06 января 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Може робота поруч із домом
Ні транспортні розходи потрібно включити, бо більшість все ж їздить
автор Цирк на дроті • 06 января 2025
Ответ дляМуркошечка
Якщо мою сумму помножити на 3 , я далеко від вас. Не втечу
автор Цирк на дроті • 06 января 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ні. Можливо пару екскурсій в рік по гарним місцям
Муркошечка• 06 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
У вас 45 тыс на 3х, у меня 75 тыс. Есть разница как бы)
Да Щас же• 06 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Одяг новий але самий простий.
Авто середнє на сім´ю три чоловіка
Конечно нет. Кино стоит от 60 до +-300, это без попкорна. Одежда самая простая откуда? На секонде тоже есть новая. Как посчитать проезд, если муж ездит на авто, иногда возит меня на работу. Я на работу езжу еще на метро или на такси. Часто хожу пешком.
AnnaOst• 06 января 2025
О, актуально для мене) не знаю що там на одну людину, а от дитячий садок приватний в Києві коштує 17 тисяч в місяць, і це не найкращий. Тобто працювати жінці з дитиною дитсадкового віку меньше ніж за 40 немає сенсу ніякого)
Муркошечка• 06 января 2025
Ответ дляAnnaOst
А зачем вас садик в Киеве, если вы в Германии?
Ответ дляЦирк на дроті
Добре, тиждень по Україні і не Буковель на новоррічні
А де в Україні можна подорожувати?
Не курорт на в нас країна
Мрії у вирії• 06 января 2025
Думаю 13 000-15 000 грн. на одну людина. Я б точно вижила) але я вмію економити і готую сама нормальну їжу. Можу купувати мінімум речей протягом якогось часу. Дохід особисто мій 90 000 грн +