Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 января 2025

Як турбота про близьких надихає: солодощі, що змінюють життя

Народження дітей вимагає в рази більшої уваги майбутньому та створенню здорового і щасливо середовища. Діабет у родині - це ще один виклик, із котрим треба знати як обходитись.

Перші в Україні джеми для діабетиків - це не просто про новий продукт — це сигнал, що світ рухається і турбота може проявитись у дрібницях, а смачна їжа повинна існувати для всіх. Навіть для дітей, хоча рекомендовано від 3-х років, споживання зазвичай несмачної їм їжі стане корисним і легким.

Як солодке може бути корисним?

Діабет змінює ставлення до їжі, особливо до солодощів. Але це не означає, що потрібно відмовлятися від задоволення. Джеми без доданого цукру дарують можливість відчути радість від простих речей, не турбуючись про стрибки рівня глюкози в крові.

Вони розроблені спільно із інститутом Медведя та МОЗ України по стандартизації ДСТУ із одним із двох єдиних безпечних для 1 та 2 групи підсолоджувачем - сорбітолом.

Для дітей це особливо важливо. Адже їжа має приносити радість, а не ставати причиною обмежень. В той час як для батьків головне — знати, що вибрані продукти не лише смачні, а й корисні, не містять глютену, ГМО. Так ще й на 100% веганські, в них немає без желатину та меду.

Секрет смачних моментів у кожному дні

Джем можна додавати до улюблених дитячих страв: намазати на хліб, полити млинці чи сирники. А якщо захочеться здивувати — можна зробити домашню випічку з натуральними ягодами. Уявіть, як радісно світяться очі дітей, коли вони відчувають аромат свіжоспеченого пирога!

І це ще не все. Корисний джем стане чудовим доповненням до родинного чаювання або сніданку, який об’єднує всіх за одним столом. Сімейне прийняття їжі формує бажання спільного, любов та взаємопідтримку між членами родини. Тому їжа повинна бути смачною.

Турбота, яку відчуває кожен

Створення таких продуктів, як джеми YAGODAR, — це справжній приклад того, як технології та наука можуть допомогти нам краще дбати про своїх близьких. Це не просто новина, а справжня підтримка для тих, хто хоче подарувати своїй сім’ї здоров’я і водночас створити затишок у кожному дні.

Згодом таких продуктів ставатиме все більше й більше. Суспільство ставатиме усе адаптованішим та адаптованішим під потреби будь-яких верств та можливостей населення. В тому числі, говорять, можна давати їм свої пропозиції та вони будуть розглянуті.

Здоров’я — це не тільки про цифри на аналізах, а й про відчуття гармонії, яке можна створити навіть за допомогою простого, але такого важливого вибору.

677af9549cbbc.webp