ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января в 13:35
Опять понизилось нижнее давление(((что делать?
дамаАмстердама• 06 января в 15:44
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Нет,другой кардиолог и семейный, сказали что причина неврологическая
Щодо мультисистемної атрофії беріть направлення на обстеження в ВОКПЛ ім. Ющенка у відділення № 3 неврологічне змішане для дорослих.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 15:45
Ответ длядамаАмстердама
Я к московку и так хожу,что мне даст там лежать?
дамаАмстердама• 06 января в 15:46
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не лежати, а щоб пройти повне обстеження для встановлення діагнозу.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 15:48
Ответ длядамаАмстердама
Все что можно пройти,я прошла..и как видите,так и мучаюсь
дамаАмстердама• 06 января в 15:49
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А форум чим може допомогти?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 15:51
Ответ длядамаАмстердама
А форум чим може допомогти?
Хз..может кто с подобным сталкивался
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 15:53
Ответ длядамаАмстердама
А форум чим може допомогти?
Со мной еще двое больных ходили..они померли уже...и не диагноза,ни лечения
дамаАмстердама• 06 января в 16:03
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Хз..может кто с подобным сталкивался
Якщо бюджет домашній дозволяє, то краще стаціонарне обстеження у відділенні спецалізованому і лікування. Або денний стаціонар.
У мене теж немає офіційного діагнозу. Але у мене потрібно встановити чи то розсіяний склероз, чи то судинного генезу зміни на МРТ, чи то ревмоваскуліт. За результатами МРТ головного мозку не можуть остаточно визначитися. Від пункції відмовилася, побоююся я її. Аналіз є, щоб визначитися чи то РС, але він дорого коштує.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 16:05
Ответ длядамаАмстердама
В стационаре отправят на те же обследования..а они у меня есть
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 16:06
Ответ длядамаАмстердама
Я если так подумать и на атрофию не похожа...просто обидно,вдруг меня можно вылечить,а я и диагноза то не знаю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 16:08
Ответ длядамаАмстердама
Там кроме рс куча болячек что очаги может давать...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 16:09
Ответ длядамаАмстердама
А вы к кому с неврологов ходили?
дамаАмстердама• 06 января в 16:59
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
В заключенні написано з чим можуть бути пов´язані вогнищеві зміни.
І симптоматика.
дамаАмстердама• 06 января в 17:40
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А вы к кому с неврологов ходили?
Я не любителька ходити до лікарів. Йду, коли вже стає гірше. Ранше до Посвітенка звертатася, направляв на денний стаціонар. По частині, що пов´язана з порушенням мозкового кровообігу, останнього разу зверталася в Альтамедику, лікування призначала Канарська (молода, компетентна, приємна у спілкуванні).
Але аналіз на Антитіла до основного білку мієліну IgG, IgM потрібно здавати. Не можу розкошелитися... Дорого.
Щодо кардіологів - знаю кваліфікованих.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 17:57
Ответ длядамаАмстердама
Щодо кардіологів - знаю кваліфікованих.
Я у костюченка была,спрашивала за эту атрофию,сказал точно не она
дамаАмстердама• 06 января в 19:12
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Якщо Костюченко каже, що це не МСА, то не вона.
Костюченко Андрій Володимирович працює саме у відділенні № 3 неврологічне змішане для дорослих. У цьому відділенні також лікують хвороби екстрапірамідної системи (дистонії, есенційний тремор, хвороба Паркінсона, і інші.
Мені пропонували після проходження МРТ головного мозку звернутися саме у це відділення, до професора, щоб він свою думку сказав. Але так і не сходила...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 января в 20:06
Ответ длядамаАмстердама
Там его трудно выловить
Пані з калабані• 06 января в 21:24
У вас такое давление хорошее, что хоть в космос. Сердце немного частит, а давление