Зараз на дієті• 06 января 2025

Новый китайский вирус))) выдыхайте

⚡️Пандемії не буде: метапневмовірус, що спалахнув в Україні, – це «традиційний вірус», який з’являється кожного епідсезону, – ЦГЗ

Симптоми метапневмовірусу включають нежить, кашель, температуру. Він є не таким небезпечним, як грип.
Синди Кроуфорд• 06 января 2025
Той вірус в нас з 2001 року, розходяться
Альфасамка• 06 января 2025
мене навіть фейк короновірус не злякав.
Я ходила без масок усюди. Короновірус це глобальний фейк для тестування контролю мас.
СИРЕЛИ• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
мене навіть фейк короновірус не злякав.
если бы еще от их тестов люди не умирали, то было бы и ничего. а так - хорошего мало.
begovelik• 06 января 2025
Разводили панику - а теперь выдыхайте?
Альфасамка• 06 января 2025
Ответ дляСИРЕЛИ
від вакцин мабуть вмерло ше більше ніж від самого вірусу. Вони провокували тромби
Несу пургу• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
мене навіть фейк короновірус не злякав.
Так на коней він і не діяв 🤦🏼‍♀️
Альфасамка• 06 января 2025
Ответ дляНесу пургу
Так на коней він і не діяв 🤦🏼‍♀️
не кінь, а кобила.
Antoninaya1• 06 января 2025
Не на часі
Ася Карповна• 06 января 2025
Рабам болеть не на часі. Карантинов и ограничений не будет. Нечего баловать!
Мира всем• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
не кінь, а кобила.
Ну тим паче,ось як придумають для кобил,тоді будете перейматися
Колдунья-вещунья• 06 января 2025
Брешут. Будут раскачивать эту пландемию и спасительная жижа уже есть
LudaSHS• 06 января 2025
Віруси завжди є і були, мутують, пристосовуються до господаря, обходять імунний захист. Так і свинячий, пташиний і ковід як послабли з нами назавжди.
.
Більш страшніше майбутнє, де від бактеріальної інфекції не буде захисту через резистентність.
Коли антибіотики не будуть діяти вже(
Уравнобешенная• 06 января 2025
Да мы и не вдыхали такая же бредятина, как и корона
Ishoy• 06 января 2025
По чудесному совпадению у этого «нового» вируса такие же симптомы как и у старых - сопли, кашель, боль в горле. Только человек с полным отсутствием серого вещества под крышечкой может повестись на очередную пландемию
автор Зараз на дієті • 06 января 2025
Ответ дляbegovelik
Разводили панику - а теперь выдыхайте?
Я разводила?