наКоблучках• 06 января 2025
Вам подобаються речі з English Home?
Сьогодні дуже приємні ціни в магазинах. Бачила оголошення, що до 8 січня все зі знижкою 50%. Купила собі формочки для льоду за 94грн. От думаю завтра ще сходити придбати текстиль. Хто що купував там, як якість? Може щось порадите особисто?
наКоблучках
• 06 января 2025
Перше фото з сайту. Там ціна нижче, ніж зазвичай в магазині. Але зі знижкою ще два дні ціни приємніші саме оффлайн.
Дюйм оф о4ка• 06 января 2025
До войны покупала там. Что-то нравилось, что-то откровенный ширпотреб было..
Подвійна веселка• 06 января 2025
2 комплекта постельного от них, полотенца и коврики в санузел. Вполне приличные
ПоЗиТиВнАя• 06 января 2025
Текстиль такой себе сейчас. пойдет. Раньше было лучше качество.
Покупаю его лет 10 точно
Малинка• 06 января 2025
Рушник непоганий там купила.
Простирадла на резинці не сподобалися, швидко втратили колір і трохи пішли катишками, хоча на бірках 100% бавовняні.
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Покупаю его лет 10 точно
Мені сподобався єврокомплект за 4 тис.грн. Зараз він буде в пів ціни. То для тої якості наче нормально 2тис. за комплект. Сьогодні на сайті накидають в кошик і завтра піду в магазин)
Чтооооооооооо?• 06 января 2025
Ответ длянаКоблучках
Дуже приємні принти на білизні. І рушники для кухні цікаві.
А что такое скидка 50% и 50%?
50 и 50 должны бесплатно раздавать
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляМалинка
Рушник непоганий там купила.
Дякую. Саме думала за простирадла їхні. Мені ще й розмір не підходить.
Килими прикольні. Але треба переночувати з думкою)
А вот недавно• 06 января 2025
Простыни на резинке, полотенца норм. Постель не покупаю тк сатин там только размер не подходящий. А бязь я не люблю
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляХома з пастою
Я хочу купити їхній набір, стильний і милий
Мені така форма не звична. Були такі наборчики в магазині, але ще гарніші за дизайном. Ціну не запам´ятала.
Чтооооооооооо?• 06 января 2025
Ответ длянаКоблучках
Должно быть 75грн , а не 94грн
Везде наеб
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
А что такое скидка 50% и 50%?
50 и 50 должны бесплатно раздавать
Може мається на увазі, що від першої ціни ще двічі мінус 50%?
Я заплатила 94грн за формочки для льоду. Давно хотіла саме такі невеликі й з кришкою, а низ з силікону.
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
50+-50 это бесплатно должно быть
)) ні половинка, а потім половинка від половинки = ціна))
Чтооооооооооо?• 06 января 2025
Ответ длянаКоблучках
Цена 378грн нереальная, ну вот 94грн и есть её реальная цена.
Вечно нас людей разводят
Хома з пастою• 06 января 2025
Ответ длянаКоблучках
А я просто уявляю, як ми з сімʼєю пʼємо з них чай і дивимося фільм. Але ми любимо чай. На днях візьму нам
жижифреймут• 06 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
50+-50 это бесплатно должно быть
50 від першої ціни і потім 50 від другої ціни.
. Що у людей з логікою пробилось?
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Должно быть 75грн , а не 94грн
Везде наеб
75 було би якщо така акція в онлайн магазині була. А в звичайному магазині ціна була інша, от від неї -50%
Чтооооооооооо?• 06 января 2025
Ответ дляжижифреймут
. Що у людей з логікою пробилось?
Развод
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляХома з пастою
А воно не гаряче тримати за скло без вушок? Посуд гарний. Я теж чашку схопила спочатку а потім згадала, що надарували під ялинку)
Акція до речі, буде до 8 січня. Вдалих Вам покупок.
жижифреймут• 06 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
В начальной цене
А вони десь пишуть ,ми ставимо націнку в 10% і ні гривні більше,,? Дивні претензії.
Ні грама• 06 января 2025
Ответ длянаКоблучках
такі формочки для льоду всюди приблизно так без розпродажу коштують
наКоблучках
• 06 января 2025
Ответ дляНі грама
Ну можливо моя покупка і не сама вдала була. Але кому цікаво щось інше саме цього бренду, то ще два дні знижка в половину. На все. Консультантка сказала, що дуже рідко така акція проводиться.