Тоска в носках• 06 января 2025
Паратонзилярний абсцес, в кого як проходило лікування
Три дні була температура, висока,збивали,думали що простуда, якраз вихідні,перестав їсти,пронос був, тошнило.дихати важко було. Сьогодні направили до Лора,положили в лікарню. Вдень покапали,ввечері вже лікарки не було. Переживаю.
БоХатая• 06 января 2025
Та ну как, разве горло не болело? Не заглядывали? У знакомой было, вылечили.
Тоска в носках
• 06 января 2025
Ответ дляБоХатая
Це в дорослої дитини,казав що захворів,ніс закладало,капав краплі,в горло пшикав ,але думали простуда,я в горло дивитися не розумію
Тоска в носках
• 06 января 2025
Ответ дляДобродійка
Не будуть різати?
покличте чергового лікаря .не соромтесь
За різання нічого не казали,але вот читаю різне в інтернеті...
Добродійка• 06 января 2025
Ответ дляТоска в носках
Не читайте
Краще хай чергова огляне , скаже свою думку.
Последний вагон• 06 января 2025
О! Моя тєма.
Значить різко піднімається температура, нестерпна біль від плеча до вуха. Їду до Лора в приватну, він відправляє в стаціонар, бо треба вскрити, потім стаціонар прокапати капать
Последний вагон• 06 января 2025
Ответ дляТоска в носках
Та це просто. Значить визвали лора з дому терміново, він вскрив, далі на стаціонар, вже було готове ліжко в палаті і зразу капають, прокапали, поїхала додому зібрала речі, повернулася в лікарню і ще тиждень була під наглядом, трошки дочищали ще
Последний вагон• 06 января 2025
Паратонзілчрний лікується в стаціонарі, значить завтра буде лор, вскриє.
В мене було таке тричі, в шкільному віці, ще раз в студентські роки, і от перед коронавірусом
Тоска в носках
• 06 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
А вскривали довго,анестезія місцева?
Последний вагон• 06 января 2025
Ответ дляТоска в носках
А вскривали довго,анестезія місцева?
Мені без анастезії, це просто нарив, це буде швидко, надріз одноразовим скальпелем і все. Без анестезії, воно страшно спочатку, але не настільки боляче , щоб не задіти важливі нервові закінчення,що за мигдалинлю, потім знеболили.
Последний вагон• 06 января 2025
Ответ дляТоска в носках
А вскривали довго,анестезія місцева?
Я пам´ятаю свій стан після вскриття в совкові часи і останній раз, небо і земля,я тоді їсти пару днів не могла, бо ж рана на мигдалині,а останній раз, знеболююче, крапельниці і комфортно себе почувала.