Цідило правди• 07 января в 01:39
Христос Народився, Славімо його
Щедрик ведрик, дайте вареник, грудочку кашки, кільце ковбаски, а вареник не такий дайте руб золотий.
Бабо-лебідка• 07 января в 13:34
Ответ дляВолодарка мрій
Хочете воювати? Ідіть воюйте на фронт проти загарбників і ворогів. А не робіть ворогів із співвітчизників і не воюйте зі своїми
Геть московських попів з України !!!!
Живчик-счастливчик• 07 января в 13:35
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
На_оба_рот• 07 января в 13:35
Ответ дляпостою_послушаю
А вы хотите сказать, что не было? Было. У части православных христиан. И будет 7 января у второй их части. В чем проблема вообще?
В том, что многие пишут, что наконец- то все стало на свои места. Многие , кто 25го отмечали, считают их календарь нормальным, а те кто 7го те отстой!
Вы темы эти не читали ? Как люди гнобят(((
Даже в этой теме... Человек поздравляет с Рождеством, а ему в ответ - это кацапское Рождество. Наше уже было....
Бабо-лебідка• 07 января в 13:36
Ответ дляЖивунаБагамах
Что вы на святое позарились, а как же они себя оценят по подарку, как к ним относятся и на какую сумму их любят🤣🤣
🤣🤣🤣🤣
Подвійні стандарти
Астановитесь• 07 января в 13:39
Ответ дляKriskaA
Так, звісно, що підпорядковується, як і всі інші православні церкви. А що - повинні маськовському підпорядковуватися ? А ось вам для загального розвитку - з яких віків чому і як пішла влада вселенського патріарха.
Не повинна підпорядковуватися московському, але канонічно належить до Константинополя. Тож не є незалежною. Ви ж не визнаєте незалежність УПЦ від МП?
Живчик-счастливчик• 07 января в 13:40
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Ути как страшно )))
Умничка-помощничка• 07 января в 13:40
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ути как страшно )))
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 07 января в 13:43
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Звикайте до української і не створюйте теми російською. Бо російською говорять вороги. А ви топите за диктатуру, то ж вже підтримуйте ії всюди, а не вибірково.
Ответ дляВолодарка мрій
Я й звикаю, чого і вам бажаю. А топите за маськовську диктатуру - ви. Доречі, а чого під анонімом ? Від кого ховаєтесь ?:)))
Безлім на все• 07 января в 13:47
Ответ дляKriskaA
Яка незалеждність УПЦ від МП ? :)) Де документ ???
Ви зовсім чи як???
УПЦ завжди належала московському патріархату,вона ніколи звідки по бумагам і не вийшла🙄
Якби так як ви кажете у нас в Україні був би патріарх,його нема по тій причині,що патріарх УПЦ-Кирило
Я-ваш шанс• 07 января в 13:49
Ответ дляУмничка-помощничка
Мадам, уймитесь. Идите вы уже в тафель, а то все без вас разберут. Работает она - срачи на форумах. Платно, дорого.
Все таки хорошо, что вы уехали.
В Польше с тафелем сложно, потому что его здесь нет) А мне нехорошо, что я уехала. Но не я выбирала тупорылого зелю. Не я говорила, что русские нам братья после 2014 года. Так что вот теперь вынуждена знаете ли работать и 2/3 зарплаты отдавать за съём квартиры.
Вам то проще - пошёл, русскому попу руку поцеловал и живёшь себе дальше спокойно с чистой совестью в Киеве или где вы там. Город большой, прилетает после тревоги, можно пересидеть
Володарка мрій• 07 января в 13:49
Ответ дляKriskaA
Ні, я за вільну Україну.
Де є повага один до одного.
І в тому числі до права святкування Різдва.
А не «у нас в Україні Різдво 25, дали рік звикнути і всі мають жити по нашому календарю»
З цього приводу поділюся історією з життя
Сестра мого чоловіка вийшла заміж за індуса і живе в Індії.
Приїхали вони додому через роки, жили у свекрів. А свекруха в далекі часи, наготувала їм яловичини, бо дешевше була чи не знаю чому. Скащали що свинина,
А те що в Індії це священна тварина наплювати, у нас в Україні це просто мʼясо як і свинина, і свистати що там у них в Індії.
Як вам вчинок?
Мені не дуже..
Але мораль така «у нас в Україні так, а інших ми поважати не зобовʼязані»
Де є повага один до одного.
Як вам вчинок?
Мені не дуже..
Астановитесь• 07 января в 13:54
Ответ дляKriskaA
Я вам про Хому а ви мені про Ярему.
Річ йшла про те, чий апендикс ПЦУ. Я вам сказала чий.
маринабаранова• 07 января в 14:03
Ответ дляГейТуда
Следующий срач по расписанию, это Масленица в конце февраля
По Масленнице, как раз - никакого срача не будет: она заканчивается перед Великим постом. Потом будет Пасха!!! Ещё, пока не додумались - её перенести....
Ответ дляБезлім на все
Ви зовсім чи як???
Так я це і намагаюся довести Астановитесь :)) А ось вона чомусь стверджуе, що УПЦ - пипець яка незалежна від моспаханату :)
Ответ дляВолодарка мрій
Хорошо бы русскоязычных с фронта вернуть. А то на мове хорошо в тылу всех строить
Mira29-c3c3• 07 января в 15:08
Ответ длячаревна
Це з якого дива ?
Їх прийшли захищати .
Україномовних немає на фронті ?
Їх прийшли захищати .
Україномовних немає на фронті ?
ХомякПавлова• 07 января в 15:15
Бл#дь ,во что страна за 10 лет превратилась,стадо готовое перегрызть друг другу горло за язык и веру,люди ,вы в своём уме?
Мужиков ,как баранов ,куча патриотов,в камуфляжной форме, запихивает в бус,бьют толпой,интересно, они ж на мове розмовляють і різдво 25 святкували з родиною.Як ми до такого докатилися?
Коляд, Коляд, Коляда!
Дід на бабу погляда...
Неси, бабо, кулемет,
Я зіб´ю тобі ’шахед’,
При свічках щоб не сиділа,
Онучат наших гляділа...
Байрактар тягни з-під стріхи,
Діткам нашим він на втіху!
Щоби орки повтікали
І доріг до нас не знали!
Попрохаєм Коляду,
Забери від нас біду!
На болото віднеси,
Там з мішечка потруси!
До кремля неси остачу,
Щоби бункерна та кляча
З´їла тую всю біду
Й опинилася в аду!
Коляд-коляд-колядин!
В світі дурень є один.
В бункері сидить давно,
І воняє як гімно!
В нього є тік-токер Дон
Просто штопаний condom!
Ми обом бажаєм вмерти
А про них всю пам´ять стерти!
А кацапам на різдво
Щоб вернулось все добро!
Що летіло і взривалось
І щоб кожному дісталось!
Українцям вільно жити
Між собою нам дружити!
ЗСУ Допомогати
В перемогу віру мати!
Дід на бабу погляда...
Неси, бабо, кулемет,
Я зіб´ю тобі ’шахед’,
При свічках щоб не сиділа,
Онучат наших гляділа...
Байрактар тягни з-під стріхи,
Діткам нашим він на втіху!
Щоби орки повтікали
І доріг до нас не знали!
Попрохаєм Коляду,
Забери від нас біду!
На болото віднеси,
Там з мішечка потруси!
До кремля неси остачу,
Щоби бункерна та кляча
З´їла тую всю біду
Й опинилася в аду!
Коляд-коляд-колядин!
В світі дурень є один.
В бункері сидить давно,
І воняє як гімно!
В нього є тік-токер Дон
Просто штопаний condom!
Ми обом бажаєм вмерти
А про них всю пам´ять стерти!
А кацапам на різдво
Щоб вернулось все добро!
Що летіло і взривалось
І щоб кожному дісталось!
Українцям вільно жити
Між собою нам дружити!
ЗСУ Допомогати
В перемогу віру мати!