Цідило правди• 07 января в 01:39
Христос Народився, Славімо його
Щедрик ведрик, дайте вареник, грудочку кашки, кільце ковбаски, а вареник не такий дайте руб золотий.
Lesy4ka987• 07 января в 12:56
З Різдвом всіх, хто святкує сьогодні!
Христос Родився! Славімо його!
Головне - віра в серці ❤️, не в датах!
Не сваріться.
Христос Родився! Славімо його!
Головне - віра в серці ❤️, не в датах!
Не сваріться.
Дева Мария• 07 января в 13:00
Ответ дляАnnеt
вода тоже молодец. стала святой по новому расписанию. чудеса.
Да ну что вы ) я думаю это просветление на 3 год войны . Жаль что осознания так и не случилось
Ответ дляАстановитесь
Та яка вона власна, ПЦУ- апендикс Константинополя. Вселенський патріарх як виявилося, не ликом шитий. І так само колись казали за Київський патріархат( з Кравчука подачі створеного), що ми маємо свою церкву. Тільки з часом дійшло деяким , що то і не церква зовсім.
Ось тут вам тєксток про всяк випадок - раптом не в курсі про такий.
Ну а я все ще цекаю доказів про те, що ПЦУ - це ’і не власна церква зовсім’.
Докладальниця• 07 января в 13:03
Собрались рашисты в одной теме, которые абы быстрее закончилась война и им всё равно под кем быть, что рашка будет им тоже все равно. У меня даже свекры и родители в оккупации празднуют принципиально по новому календарю.
Україна понад усе!• 07 января в 13:03
Ответ дляKriskaA
ой, а що...давайте з документами - а то я, мабуть, чогось не знаю - то розкажіть мені.
Весёлая морковка• 07 января в 13:07
Ответ дляАстановитесь
Релігієзнавство - це не ваше.Та й історію , як науку, ви точно прогуляли . Русь то Київська , а не як би вам того не хотілося, московська ( читай - болотяна).
Україна понад усе!• 07 января в 13:08
Ответ дляKriskaA
Відкрили для себе Ореста Субтельного і його книгу, що була написана 80років тому ?:)) Пахваль-пахвально :) А сказати що хотіли ?
Якщо ви ще не відкривали книгу, хочь зараз відкрийте)
ЖивунаБагамах• 07 января в 13:10
Ответ дляKriskaA
То гейськє свято - тутешні какошніці таке не святкують :)
Ну, правда, теми відкривають - а чіто вам падарілі ?? Но ето другоє :)
Что вы на святое позарились, а как же они себя оценят по подарку, как к ним относятся и на какую сумму их любят🤣🤣
Україна понад усе!• 07 января в 13:11
Ответ дляKriskaA
Господі....я по ній вчилася в 90-х в ВНЗ....Вичавіть вже з себе якусь ВЛАСНУ думку !
Зараз: висновок з того лише один, ви погано вчилися)
Україна понад усе!• 07 января в 13:15
Ответ дляKriskaA
Ясно. І що конкретно я пропустила і не вивчила ? може підкажете ? ну чисто ’вкраціі’.
То треба зачекати, треба позвати лікаря, МРТ голови зробити, а там подивимося де нестача.
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нєнєнє...тут вже сама-сама. Сама лягай в бальнічку, сама отримай клізьму ну і всі інші процедури, мрт тобі точно не треба, там немає шо сканувати :)) А там, дивись, і мову нормальну опануєш, навчишся розмовяти чемно і по суті :)
Астановитесь• 07 января в 13:19
Ответ дляKriskaA
Які вам документи? Що ПЦУ отримала автокефалію в статусі митрополії , а отже підпорядковується Константинопольському патріархату?
Володарка мрій• 07 января в 13:20
Ответ дляЖивунаБагамах
В Украине Рождество 25 декабря 2025 года.
Дали год привыкнуть к новым датам, год прошёл.
Так, что сегодня просто вторник
«Дали год привыкнуть»
Хто дав?
Люди, вдумайтеся. Ми переиворюємо вільну та незалежну, на тоталітарну з диктатурою.
Не рашка, але копія її. Ми скоро ще і рашу переплюнемо по диктатурі.
А сміялися з русні, що «ми не раби», ми підняли майдан. Нами керувати не можна. Українець - це тобі не рабсіян.
А хто?
Я проти цього…
Я в Україні, люблю її всім серцем, не виїзджала. Але я люблю її ВІЛЬНОЮ. Де люди розмовляють двома мовами, де по різному святкують свята. І ПОВАЖАЮТЬ один одного.
Отака країна схожа на Європейську.
А диктаторська схожа на рашу😭
Хто дав?
А хто?
Я проти цього…
Отака країна схожа на Європейську.
А диктаторська схожа на рашу😭
Бабо-лебідка• 07 января в 13:21
Ответ дляВолодарка мрій
«Дали год привыкнуть»
Хто дав?
А хто?
Я проти цього…
Отака країна схожа на Європейську.
А диктаторська схожа на рашу😭
Хто дав?
А хто?
Я проти цього…
Отака країна схожа на Європейську.
А диктаторська схожа на рашу😭
Як зворушливо 🤩🤩🤩
Геть московських попів з України !!!!
Ответ дляАстановитесь
Так, звісно, що підпорядковується, як і всі інші православні церкви. А що - повинні маськовському підпорядковуватися ? А ось вам для загального розвитку - з яких віків чому і як пішла влада вселенського патріарха.
Мальчун-задирун• 07 января в 13:21
Ответ дляЖивунаБагамах
Здесь ещё начнут ухылянтов с 23 февраля поздравлять, бо папа ейный служил в армии при сэсэр
100%
Эти хоть безобидные, кути покушац лишний раз.
А вот на тех сбу можно вызывать. Идейные сэсэрки.
Володарка мрій• 07 января в 13:23
Ответ дляБабо-лебідка
Як зворушливо 🤩🤩🤩
Геть московських попів з України !!!!
Хочете воювати? Ідіть воюйте на фронт проти загарбників і ворогів. А не робіть ворогів із співвітчизників і не воюйте зі своїми
Живчик-счастливчик• 07 января в 13:25
Ответ дляKriskaA
Шота вы дуплили 2 недели
Нравится с кацапами праздновать ?
Вы вообще ничего теперь не отмечаете, что в России отмечают? )))
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мені взагалі фіолетово, що там на мордорі - не слідкую. Мене найбільше б влаштувало, якби на території сніжної нігерії був великий океан. Аби тільки та мертв´ячина не тягла руки до моєї країни.
Живчик-счастливчик• 07 января в 13:29
Ответ дляKriskaA
Почитала немного ваши ответы и жалко почему-то вас стало (( С праздником вас! С Рождеством! Добра вам!
Умничка-помощничка• 07 января в 13:30
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Такие как она, узнав что там штаны одевают на ж..пу, начинают надевать их на голову
.
Умничка-помощничка• 07 января в 13:32
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...