Продавчиня кіз• 07 января 2025

Ви б образились якщо б подруга не запросила до себе?

Ви б образились, якщо ваша близька подруга мешкала закордоном і ви б хотіли до неї приїхати в гості, а вона б сказала шукати оренду подобово замість того щоб запросити до себе на цей час?
Полюю на дрони• 07 января 2025
Ответ дляГолубец
380 дол/тиждень. не вірю
Да пожалуйста) я поделилась своим опытом
Мне Ваш вопрос веры до 🍑
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января 2025
может у нее квартира нищая, не достойная вас. наверное это не очень близкая подруга. лучше дружить с мужчинами)
Оновлена версія• 07 января 2025
Якщо у неї є чоловік, діти - я б ніколи на це не погодилась і сама. І до себе не дуже рада була б когось запрошувати.
Силиконочка• 07 января 2025
Я навіть коли до сина приїжджала, то в готелі жила а тут подругу напрягти
Чумачечая_• 07 января 2025
Ответ дляПіна
Ви ж пишите, що вона працює, то мабуть не буде в неї багато часу для вас. Я б поїхала, якщо б мені самій хотілось побачити те місто, трошки поїздити в сусідні міста. Завжди добри, якщо є подруга, яка порадить як і куди краще поїзати, або навіть покаже якісь цікаві куточки. Жила б я теж окремо, нащо мені когось напружувати?
Нащо автору писати, що вона працює і не буде часу?
Чумачечая_• 07 января 2025
Ответ дляБелая котичка
терпеть не могу чужих людей на своей территрии. я бы тоже предложила снять. помогла бы все найти но не у себя. ко мне в гости а ночевать в гостиницу
Тема о подруге. Вы перепутали.
Просмто понятно, что автор думала, что подруга, а ’подруга’, найдя мужчину, решила, что уже и не подруги.
Чумачечая_• 07 января 2025
Ответ дляGEA66
У мене донька два роки зустрічається з хлопцем,півтора з них-практично живе у нього.Сама знімає квартиру ще з початку 2021 року,але повністю переїздити до хлопця зважилася лише у листопаді минулого року.Так,вона весь час запрошувала до себе в гості,знаючи,що її квартира пустує і ніхто нікому не буде заважати.Тепер вона з’їхалася з хлопцем і відповідно умови у неї вже змінилися.Нікого більше не запрошує,попереджає про те,що житла вже вільного немає.Треба розуміти,що у людей обставини змінюються і краще спокійно все вияснити,щоб не було образ та недомовленості між близькими людьми.
Вот так подруги теряют подруг, когда те решают потеряться. А после развода воют: ой, я растеряла взамуже всех подруг, теперь так одинооокооо.
Чумачечая_• 07 января 2025
Ответ дляХаДиДиШь
моя подруга живет в комнате в кампусе (социальное жилье) с дочкой. Но когда я сказала, что хотела бы приехать, она сказала без проблем, что-то придумаем) Да, мы спали на полу, но было очень весело, поэтому подруга подруге рознь
У меня с подругами тоже так всегда было. Делили один бутерброд, одну кровать. Было весело, интересно, путешествия, приключения. От всей души вам сердечко поставила.
ЦібаФу• 07 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Гроші є, але раніше вона запрошувала прямо до себе додому і казала, що є кімната окрема для гостей. А зараз, коли я захотіла - то вочевидь вона вже не так зацікавлена у моєму приїзді, або чоловік її наговорив, не знаю, але відчуття образи трохи є.
Ну так за год или два что-то могло у неё поменяться.
Приглашала раньше, а не сейчас.
На что обида? на себя? На то что вы сами не поехали когда приглашала?
Сейчас же не приглашает?
Чорнобаївка• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так це як?
Зустрітися, але не залишатися в мене?
звучить нормально поки ви живете в одному місті. А якщо в різних то куди ви запрошуєте? Це називається по-іншому. Не ’ в гості’ а ’побачимось’, або ’ будеш у нас - зателефонуй, випʼємо кави...’не плутайте
Кондуктор автобуса• 08 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Наскільки я зрозуміла, то вона пропонує зустрічатися в місті десь на нейтральній території
Можливо за цей час відтоді коли запрошувала вас змінила житло. і немає наразі де вас прийняти? Можливо з чоловіком відносини натягнуті, і він тепер проти, різні можуть бути причини.
Кондуктор автобуса• 08 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Це було пару років назад, останнім часом вона перестала активно запрошувати до себе
Ну от, ви, звісно, дивакувата.
Кондуктор автобуса• 08 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну на добу то взагалі неприємно і дивно, я планувала десь на тиждень приїхати і думала що вона буде рада цей час провести зі мною, а виходить що не дуже
Вона безробітна, чи справ не має, щоб змогла цілий тиждень вам виділити?
интайм_не_предлагать• 09 января 2025
Моя двоюрідна сестра всіх кличе у гості, живе у Франції з 2015 року, але попереджає, що якщо залишатись у неї, то з людини 10 євро за проживання + 10 євро за харчування. Помешкання невелике.
І до неї їдуть і родичі і знайомі, має на літо графік відвідувань. Ми так і не були в неї, не зійшлися наші дати відпустки з її графіком, але ми тоді прекрасно відпочили і в Туреччині, нікого не обтяжуючи при цьому.