Пузата Хата• Изменено 07 января в 09:04

Подруга в гості не прийшла

Я дуже образилась на подругу. Ми домовились ще кілька днів тому, що вона прийде до мене з малою в гості, замовимо суші та посидимо. А вчора вона відмовила, сказавши, що має поїхати до своєї дочки, там якісь термінові справи у неї. Ну хіба вона нормальна подруга після цього? Мала моя дуже образилась
Непогодка• 07 января в 09:04
Так буває. Єдине, якщо попередила незавчасно , то це не дуже приємно
Міні-бікіні• 07 января в 09:04
Тю
автор Пузата Хата • 07 января в 09:05
Ответ дляНепогодка
Попередила зранку, мали зустрітись ввечері
Не кую, не мелю• 07 января в 09:05
А что тут ненормального?
Непогодка• 07 января в 09:05
Ответ дляПузата Хата
Ну і норм
IQ 80• 07 января в 09:05
Ну різні бувають ситуації, можливо, щось важливіше за суші було і мала поїхати.
автор Пузата Хата • 07 января в 09:05
Ответ дляНе кую, не мелю
А что тут ненормального?
Не гарно з її боку, моя мала вже налаштувалася, що прийде подруга
Не кую, не мелю• 07 января в 09:06
Ответ дляПузата Хата
А что вашей малой до вашей подруги? Кто кому подруга?
Розбещена цяточка• 07 января в 09:06
Встречи должны быть в удовольствие. А если ей было бы не в удовольствие - отменила важную поездку ради вас или по другой причине, которую она не озвучила - разве это приятная встреча была бы?
автор Пузата Хата • 07 января в 09:06
Ответ дляНепогодка
Ну і норм
Це мало, ми ж вже домовились наперед
Непогодка• 07 января в 09:06
Ответ дляПузата Хата
Ви якась тютю
Замулена ріка• 07 января в 09:06
Ответ дляПузата Хата
А на что вы обиделись?
Любые дела приоритетные чем посиделки
автор Пузата Хата • 07 января в 09:06
Ответ дляНе кую, не мелю
Їй 8 років, скучно вдома, любить коли хтось приходить до нас
Пані з калабані• 07 января в 09:06
Ответ дляПузата Хата
Мала чекала Вашу подругу? Поясніть своїй дитині,що світ не крутиться навколо неї
волосатое стекло• 07 января в 09:06
Ответ дляПузата Хата
У вас планы никогда не меняются? Предупредила же вас
Замулена ріка• 07 января в 09:06
Ответ дляПузата Хата
Це мало, ми ж вже домовились наперед
Вы явно тролите.
Все что угодно важнее чем посиделки
Повелитель бітка• 07 января в 09:07
Ответ дляПузата Хата
Замовте своїй малій суші, це вони їй потрібні, а не подруга.
АнтиТроль• 07 января в 09:07
Ответ дляНепогодка
Ви якась тютю
Не исключено конечно. А вообще тема 100% трольная.
Викупана• 07 января в 09:07
Ответ дляПузата Хата
Ее ’мала’ подруге важнее, чем ваша.
Замулена ріка• 07 января в 09:07
Ответ дляПузата Хата
Развлекайте свою дочь сами.
Пусть ее подруги приходят в гости, а не ваши для развлечения вашей дочери.
Непогодка• 07 января в 09:07
Ответ дляАнтиТроль
Навіть якщо троль, то він тютю всеодно
Хропочка з гривкою• 07 января в 09:07
Ответ дляПузата Хата
Тобто свого життя в неї не має бути? Форс мажор, нє, не чули? Автор, нічого ні страшного, ні образливого в цьому немає.
Кучерявочка• 07 января в 09:08
Ответ дляПузата Хата
вам треба зайнятися дитиною, а не чекати свою подругу щоб вона її развеселила
Барвіночка• 07 января в 09:08
Это жизнь. Учитесь обстоятельства адекватно воспринимать и дочку свою научите
IQ 80• 07 января в 09:08
Ответ дляПузата Хата
А якщо би подруга захворіла, теж би дуже образились?
Дитині треба пояснитм, що все може трапитись і зустріч може перенестися і це нормально.
автор Пузата Хата • 07 января в 09:10
Ответ дляIQ 80
Якось застудилась та відмовилась іти з нами в кіно. Хоча кінотеатр біля неї
Безсовісна кума• 07 января в 09:11
Чем Вы заняты ? Ребёнком не занимаетесь, своей жизни нет. Вам следовало бы в корне изменить отношение к жизни.
Или второй вариант- Вы троль.
Замулена ріка• 07 января в 09:11
Ответ дляПузата Хата
Тро ло ло.....

Вот же ж Гадина! Должна была идти в кино! Кинотеатр же недалеко! И заразить вас и дочь вашу и всех в кинотеатре!
Пугачиха• 07 января в 09:12
Ответ дляПузата Хата
Тобто??? у подруги щось сталося і вона має їхати по терміновим справам - це вас не турбує, а турбує те, що вони не прийшли розважати ваше чадо??
Оскорбляю всячески• 07 января в 09:14
Ви прикалуєтесь? Людина до дочки поїхала, які нафіг суші. Як би ви вчинили на її місці?