Пузата Хата• Изменено 07 января 2025
Подруга в гості не прийшла
Я дуже образилась на подругу. Ми домовились ще кілька днів тому, що вона прийде до мене з малою в гості, замовимо суші та посидимо. А вчора вона відмовила, сказавши, що має поїхати до своєї дочки, там якісь термінові справи у неї. Ну хіба вона нормальна подруга після цього? Мала моя дуже образилась
Кондуктор трамвая• 07 января 2025
Ответ дляПані з калабані
Мала чекала Вашу подругу? Поясніть своїй дитині,що світ не крутиться навколо неї
Смеетесь? Чтобы автор это пояснила ребенку, сначала это нужно пояснить автору. Но, судя по количеству комментов, задачка не из простых
Нафаня Маня• 07 января 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Для розваг є друзі дитини, які теж люблять суші, аніматори, але платні. В мене онуці 8, не уявляю, щоб вона прямо воліла з моїми подругами розважатись.
Бачите, автору потрібні клоуни у вигляді подруг
Пузата Хата
• 07 января 2025
Ответ дляТайТаке
Шо каже мала?
Що їй скучно, тітка Настя обіцяла прийти, а вона чекала
Пузата Хата
• 07 января 2025
Ответ дляНафаня Маня
Просто дитині скучно, що в цьому такого?
Пузата Хата
• 07 января 2025
Ответ дляУсатая полосатая
.А чего вы хотели? Ей ее ребенок важнее, вам ваш.
В неї доросла досить дочка
Непогодка• 07 января 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Зі слів автора, попередила зранку, мали зустрітись ввечері, це і є декілька годин, суші не були замовлені, ніхто не поніс витрат. Автор могла запросити іншого аніматора для дитини.
Я вмію читати і не потребую короткого переказу. Крім того, я не вважаю, що сталося щось жахливе