Пузата Хата• Изменено 07 января 2025
Подруга в гості не прийшла
Я дуже образилась на подругу. Ми домовились ще кілька днів тому, що вона прийде до мене з малою в гості, замовимо суші та посидимо. А вчора вона відмовила, сказавши, що має поїхати до своєї дочки, там якісь термінові справи у неї. Ну хіба вона нормальна подруга після цього? Мала моя дуже образилась
Тётя Хрюша• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Не гарно з її боку, моя мала вже налаштувалася, що прийде подруга
Нє, ну якщо мала налаштувалася, то подруга, звісно, каза))
IQ 80• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Якось застудилась та відмовилась іти з нами в кіно. Хоча кінотеатр біля неї
От дурепа😂
Сподіваюся, дитинка не дуже сумувала🤧
Не зацілована• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Попередила зранку, мали зустрітись ввечері
ну вы ж суши не успели заказать? или сами их съели?
Пузата Хата
• 07 января 2025
Ответ дляНе зацілована
Не замовили, але вирішили з малою піти в гості до сестри
Не зацілована• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
а мир вращается только вокруг вашей малой, других проблем у людей быть не может, кроме как её развлекать?
графиняВишенка• 07 января 2025
У людей случаются неотложные дела автор, это может происходить внепланово. Она предупредила, так что зачем обижаться, не понимаю.
Не зацілована• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
надо было с температурой больной ползти? вы очень странная со своей доцей-принчипессой.
Не зацілована• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
две бездельницы с претензиями
дякую аж підскакую• 07 января 2025
Ответ дляНепогодка
Так буває. Єдине, якщо попередила незавчасно , то це не дуже приємно
Не всегда получается предупреждать заранее, обстоятельства разные бывают
дякую аж підскакую• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Так это и есть заранее)
А_мій_самий_самий• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Я бы тоже не пришла
Оскорбляю всячески• 07 января 2025
Ответ дляНепогодка
А вчасно це як? За місяць, це ж просто суші, які не замовляли.
Шкварочка• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Добре, що не за годину до домовленого часу. Так буває, авторе.
Пузата Хата
• 07 января 2025
Ответ дляШкварочка
Моя мала дуже засмутилась, весь вечір вислуховувала її
Пузата Хата
• 07 января 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну за кілька днів
Оскорбляю всячески• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Ну за кілька днів
Ну не знаю, мені здається, що з таким форматом за пару годин, вчасно. Ви є не понесли ніяких витрат, вірно?
Дую на вітер• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Їй 8 років, скучно вдома, любить коли хтось приходить до нас
Так пригласиьн ребеноку не подруг! Или сводите ребенка куда-то чтоб ей на было скучно....А вашей подруге очень интересно развлекать Вашу 8ми летнюю дочку?
Пузата Хата
• 07 января 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Так
Непогодка• 07 января 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну не за 5 хв, а хоч за пару годин
Нафаня Маня• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Для чого дітям дорослі посиденьки. Сама ненавиджу коли в дорослих компаніях діти.
Нафаня Маня• 07 января 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви прикалуєтесь? Людина до дочки поїхала, які нафіг суші. Як би ви вчинили на її місці?
У автора донька сумує, їй потрібні клоуни, щоб розважати, а ви не розумієте, що мамі хотілось, щоб подруга прийшла і мала розважилась
Нафаня Маня• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Ви її задрали зі своєю донькою
Белочкой зови• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Ужасть
Белочкой зови• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Троляляка
Гомосноб• 07 января 2025
Ви ку-ку.
Ви що, серйозно вважаєте себе важливішою за рідну дитину?
Але я думаю, що ви троляка
Оскорбляю всячески• 07 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Так
Тоді не бачу проблеми, запросили б когось іншого на ті суші.
Оскорбляю всячески• 07 января 2025
Ответ дляНепогодка
Ну не за 5 хв, а хоч за пару годин
Зі слів автора, попередила зранку, мали зустрітись ввечері, це і є декілька годин, суші не були замовлені, ніхто не поніс витрат. Автор могла запросити іншого аніматора для дитини.
Оскорбляю всячески• 07 января 2025
Ответ дляНафаня Маня
Для розваг є друзі дитини, які теж люблять суші, аніматори, але платні. В мене онуці 8, не уявляю, щоб вона прямо воліла з моїми подругами розважатись.