Пліткарка• 07 января 2025
Як з такою зп можна шикарно жити?
В мене є знайомі, що заробляють вдвічі менше за мене, але вони так шикарно живуть, що я навіть собі з більшою зп не можу дозволити. Як так?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
кто то содержит - и слава богу
ну заздрісно авторці
Незламна• 07 января 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
ну заздрісно авторці
Хочет жить так же и по Европам путешествовать)
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Знайома раніше мала зп 12, а зараз два роки ніде не працює. Але їздить по Європі постійно, купляє брендові речі, вона не заміжня
якого кольору труси у коханця знайомої?
яким туалетним папером користується тітка Глаша, що щоранку переда\ кілька шуршащих купюр вашій знайомій?
Гарні диньки• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Є знайомі в кого зп 12-14, або навіть хтось ніде не працює. Але їздить по курортах, купляє авто
Кто не работает и покупает авто , это только наши на пособия. У меня сестра в Германии купила машину в том году, не работает пособия, двое детей
Квітка папороті• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Купа людей мають пасивний дохід, чорну зп. Ви як з Марса))
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляКвітка папороті
Може вона з вЄнЄри?))
Natalia505• 07 января 2025
Подруга у вихідні прибирає за гроші, ночами плете перуки на замовлення. Хто автор вам це все буде розповідати, про свої джерела?
Гарні диньки• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Це мої колеги чи сусіди, тому знаю де працюють і яка зп
Ну вы же сами понимаете если в семье никто не работает как они могут что то купить, значит бизнес, или подкидывают им деньги
Гарні диньки• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Значит родители или молодой человек, у меня тоже до войны знакомая работала как война муж мент , она не работает у них сейчас золотая жила она ездит в круизы
Квітка папороті• 07 января 2025
Мені от прям цікаво що за 25-30тис можна шикарного собі дозволити?((
Новорічна пальма• 07 января 2025
Таких людей дуже багато) Ходять бідкаються, а потім раз, і нова машина. Я розумію ваше питання,так як у мене середня зп у великому місті і оренда. Знайомі у меншому міста з меншою зп покупляли квартири і поробили ремонти. Значить, є додатковий дохід, про який не говорять.
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
так і не повинні казати
Гарні диньки• 07 января 2025
Ответ дляКвітка папороті
Я до прошлого года поручала 35000 гр, смогла за 9000 дол купить машину при этом мы и за границу с малой ездили
За ким я буду?• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Значит у них есть спонсоры
За ким я буду?• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
Я знаю семейные пары молодые один подрабатывает другой нет и не учится, но ждут ребенка и живут в квартире. По финансы не известны , но была свадьба и т.д.
Квітка папороті• 07 января 2025
Ответ дляГарні диньки
Настав час фантастичних історій)
Новорічна пальма• 07 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
так і не повинні казати
А де я сказала,що повинні? Просто хоча б помовчувати,а не бідкатись,що грошей немає,а потім такі покупки. Немає і відкладені - це різні речі.
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
батьки може дають
може живуть на пасивні доходи
тощо
може живуть на пасивні доходи
тощо
Хочу наколоти губи• 07 января 2025
Жизнь -это не то, что с нами происходит, а то как мы к этому относимся. Кто-то с кредитки покупает парфюм и счастлив. А что-то не хочет залазить в заначку 20 тыс долл и ноет везде, что денег нет, все плохо.
За ким я буду?• 07 января 2025
Моя знакомая один период жили на одном борще но при этом строились , остальные статьи затрат были распределены у старшего поколения
Галя із Дарниці• 07 января 2025
Бо не розповідають знайомим свою реально зарплату, так і живуть - добре
Наша сімʼя офіційно на мінімальній, так всім і розповідаємо
Менше знають, краще сплять
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляКвітка папороті
Настав час фантастичних історій)
чому ні?
якщо квартира своя, речі не купуються взагалі (я НЕ купую з початку повномасштабного вторгнення - ношу те, що набрала в перші дні в гуманітарці), найпростіші страви, без алкогголю і тютюну.. ще можливо з дому працює.
косметикою не користується, манікюри не робить
Ответ дляНезламна
от якби знайома сказала
- я працюю продавчинею в європі
- а шо ти продаєш?
- свою пи@ду
то авторка б засудила, а так авторка заздрісно мріє так само не працювати і мандрувати європою
- я працюю продавчинею в європі
- а шо ти продаєш?
- свою пи@ду
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
з однієї сторони згодна з Вами
а з іншої - ні. коєен може говорити зо хоче.. вони ж не гроші у вас просили, а побідкатися - може то такий спосіб виплеснути негатив. і ваша справа - слухати їх чи ні
Не танцую- но пою• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Моя свекруха від першого браку вважає що я ніде не працюю. А в мене інтернет магазин і офлайн магазин, де працюють продавці. Але я ж не працюю, бо завжди вдома. Бо на завод по графіку не ходжу.
сою не люблю• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
12-14 тис чого?
За ким я буду?• 07 января 2025
Ответ дляКвітка папороті
Настав час фантастичних історій)
Ну чего я с ЗП 7000 стала откладывать по 100 дол. За 5 лет на авто насобирала, одежду носила тут которая была накуплена до, экономила на маникюре и т.д
ну муж есть, но он не особо щедр но хлеб и крупы и мясо приносил домой, но машина больше мне нужна была поэтому пришлось уполномочиться. Теперь обслуживаем вместе как и ездим.