Пліткарка• 07 января в 10:39

Як з такою зп можна шикарно жити?

В мене є знайомі, що заробляють вдвічі менше за мене, але вони так шикарно живуть, що я навіть собі з більшою зп не можу дозволити. Як так?
За ким я буду?• 07 января в 11:12
Ответ дляМарафетчица
Ну ок, на себе допустим можно экономить. Хотя если машина достигается такой ценой, то и вероятно помледующие обслуживание машины дается не легче.
А ребенок? Тоже 3-й год носит вещи все с той же гуманитарки? Не растет, питается самым простым и счастлив от мысли что зато у них машина?

Машины кстати год от года дешевеют, бу, и если машина дешевеет быстрее чем человек успевает зарабатывать на новую, то покупка машины это такое себе вложение денег, отнюдь не выгодное.
То просто вам не настолько она нужна. Есть ситуации когда она нужна и очень и может быть простенькая.
неДоПриличий• 07 января в 11:12
Ответ дляNatalia505
З дитиною наврядчи багато. Себе можна обмежувати до аскетизму. Ну може бабусі підгодують і одягнуть, зуби полікують і в школу зберуть. Такі випадки існують.
у кожного своя правда

і те, що одномсу норм, іншому - зась.
миссДавеча• 07 января в 11:12
Ответ дляПліткарка
Це мої колеги чи сусіди, тому знаю де працюють і яка зп
Официально-знаете,не официально-нет.Или Вы думаете,что Вам будут рассказывать о каких-то подработках,вкладах и т.д
За ким я буду?• 07 января в 11:12
Ответ дляКвітка папороті
І шо ви там ща 5 тис купили?
Ваз, который нас выручал чуть ли не каждую неделю)
За ким я буду?• 07 января в 11:13
Ответ длянеДоПриличий
я просто привела приклад ЯК людина може зекономитти і купити ту машину
Про знецінення авто, рівенбь харчування і наявність зайвої пари кросівок у дитини ми не говоримо
Згодна
Natalia505• 07 января в 11:13
Ответ длянеДоПриличий
у кожного своя правда

і те, що одномсу норм, іншому - зась.
Погоджуюсь.
СкиниУскачи!• 07 января в 11:14
Ответ дляПліткарка
🤣
Мої сусіди. Вона в декреті, він механік на фірмі, є відрядження за кордон.
ЗП не велика. Але з тих відряджень він гонить машини +має свою фуру, яку здає в оренду. Про це нікому не говорять.

Інший мєнт. Вона в декреті. Він має кілька незаконних заправок і мийку.
Про які теж не розказують.

Мої сусіди дивуються, звідки в них гроші.
Ви, як мої здивовані сусіди.
Кокосиха• 07 января в 11:15
Ответ дляNatalia505
Як варіант.Всіх потрусив, а так молодець братан. за чужий рахунок.
Це свекрушечка постаралась. Вона в нас молодець, знає як постійно доїти синка, як не на забори, то квартиру, то бетонні доріжки треба заливати. Маладец жіночка.
За ким я буду?• 07 января в 11:15
Ответ дляNatalia505
Є ще комуналка, хвороби, непередбачувані витрати. Звичайно ще треба врахувати скільки років вона на ту машину відкладала для повноти картини.
Колись бачила відео про машину нову з салону і там був хозяїн. Він йшов до неї 10-20 років був дуже щасливий , радощів повні штани , але на інтерв´ю було видно що у нього проблеми с зубами як у моїй бабусі яка у войну народилася і жодного разу не була у стоматолога
За ким я буду?• 07 января в 11:16
Ответ длянеДоПриличий
все вірно
але в теорії, наближенної до практики, це цілком реально. фантастики я особисто не вбачаю в тому.
Інша справа - чи багато людей згодяться жити тим рівненм життя, який я змалювала....
Я з вами згодна.
неДоПриличий• 07 января в 11:16
Ответ дляКокосиха
а чому ні*
якщо просить і дають
Natalia505• 07 января в 11:16
Ответ дляЗа ким я буду?
Так пріоритети у всіх різні, іноді навіть дуже дивні.
неДоПриличий• 07 января в 11:16
Ответ дляЗа ким я буду?
але він щасливий!
бо щастя у кожного з нас своє
За ким я буду?• 07 января в 11:17
Нещодавно у мого чоловіка на роботі колега купив авто , звичайний робітник. Нова з салону 50 років десь , збирав 10 років не менш , але задоволений
Natal_ka91• 07 января в 11:17
Пошукайте тему про зп 15к. Там автор розповідає що все собі дозволяє
Natalia505• 07 января в 11:17
Ответ дляNatal_ka91
Може долларів?
За ким я буду?• 07 января в 11:17
Ответ дляNatalia505
Теж є знайомий у 40 років купив машину в каартиру. Сім´ї нема жив с матусею. Дуже худенький завжди був
Кокосиха• 07 января в 11:18
Ответ длянеДоПриличий
а чому ні*
якщо просить і дають
Вона не просить, вони типу взяли розстрочку а потім ой біда не а чим платити. Чи почали робити доріжки і гвалт треба грошИ а немає. Вона не те щоб просить а ставить перед фактом і видимає.
За ким я буду?• 07 января в 11:19
Ответ дляNatalia505
Це їхнє діло
За ким я буду?• 07 января в 11:19
Ответ дляNatalia505
Може долларів?
Запроси не великі.
неДоПриличий• 07 января в 11:20
Ответ дляКокосиха
ну а їй при цьому всі допомогають
Розумна пані, хоча я думаю ви на неї злі... і вас можна зрозуміти, але...
Марафетчица• 07 января в 11:21
Ответ дляЗа ким я буду?
Почему же, у нас машин две, у меня и у мужа, сначала были простенькие, потом не простенькие. Но уровень нашей жизни и машин в т.ч повышался путем роста доходов, а не экономии на всем.
Міні-бікіні• 07 января в 11:22
В мене трохи вище мінамалки і живу шикарно. Беру хабарі
Молчавочка• 07 января в 11:22
Ответ дляПліткарка
Знайома раніше мала зп 12, а зараз два роки ніде не працює. Але їздить по Європі постійно, купляє брендові речі, вона не заміжня
То, може вона ввечері вебкам працює .. чи щось інше онлайн, або спонсора знайшла. Вона ж не буде вам про це говорити.
неДоПриличий• 07 января в 11:22
Ответ дляМіні-бікіні
допоки?__))))
Оцененная• 07 января в 11:23
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
Якщо це в гривнях, то нереально шикарно жити на цю суму. Це дохід, щоб з гололу не вмерти.
Міні-бікіні• 07 января в 11:24
Ответ длянеДоПриличий
допоки?__))))
Не знаю, допоки батько чоловіка дозволить, але мені вже вистачить
Кокосиха• 07 января в 11:24
Ответ длянеДоПриличий
ну а їй при цьому всі допомогають
Звісно зла. Коли в нас ні кола, ні двора на 5 десятку, а вона постійно сосе. Я її маю любити.
За ким я буду?• 07 января в 11:24
Ответ дляМарафетчица
У кожного свої ситуації в мене така, тепер доходу вистачає тільки на обслуговування , чоловіка і така влаштовує каже нема грошей на кращу, яка є, йому вона як ви і не потрібна це мої необхідності, в нього пріоритет їжа і спорт, батьки біля нас недалеко можна і пішки ходити.
Але мені в далі потрібно іздити до родичів
неДоПриличий• 07 января в 11:25
Ответ дляМіні-бікіні
ну і славненько