Пліткарка• 07 января 2025
Як з такою зп можна шикарно жити?
В мене є знайомі, що заробляють вдвічі менше за мене, але вони так шикарно живуть, що я навіть собі з більшою зп не можу дозволити. Як так?
Гл. Амурная• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
Може то доларів?
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляКокосиха
Звісно зла. Коли в нас ні кола, ні двора на 5 десятку, а вона постійно сосе. Я її маю любити.
але ж ви розумієте що основні питання у Вас мають бути не до свекрухи, а до чоловіка*
Мэри Попкинс• 07 января 2025
Не можливо.
Ви бачите вершину айсберга, а насправді ще може бути пасивний дохід, заощадження з минулих кращих часів, та банально хтось з родичів може ’ділитися’ продуктами чи ще чимось і завдяки цьому заощаджується бюджет.
На 12-14 тис не пошикуєш ніяк.
Але в мене є приклад близьких родичів, з якими в нас приблизно однаковий дохід.
Візуально живуть краще за мене - за кордон двічі на рік (правда там поїздки від церкви, фактично прощі), одяг тільки новий, потрохи роблять ремонт.
Але деякий час жила в них, то з середини там прямо аскетичний побут. Всі витрати дуже продумані, купляють мінімум. Тобто їдять як горобчики і купляють по трохи їжі, але якісної. Зайвого одягу і речей не купляють, жодного різноманіття побутової хімії, косметики, вікна миють водою з оцтом, ганчірки із старого одягу.
А в мене вдома умовно склад товарів з аліекспресу і безліч якихось ’потрібних’ дрібниць, кілька варіантів ганчірок з мікрофібри, окремо для скла/дзеркал. ’Склад’ побутової хімії, косметики і зайвого одягу. А ще регулярно купляю книги і матеріали для рукоділля.
Вони ж на все це не витрачають, живуть наче скромно, але якісно. Тобто це таки талант вміти раціонально розпоряджатися грошима.
На 12-14 тис не пошикуєш ніяк.
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Не можливо.
На 12-14 тис не пошикуєш ніяк.
...І щасливі при цьому і ви, і вони - бо щастя у кожного своє!
Марафетчица• 07 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
У кожного свої ситуації в мене така, тепер доходу вистачає тільки на обслуговування , чоловіка і така влаштовує каже нема грошей на кращу, яка є, йому вона як ви і не потрібна це мої необхідності, в нього пріоритет їжа і спорт, батьки біля нас недалеко можна і пішки ходити.
Але мені в далі потрібно іздити до родичів
Я вас розумію, проте якщо доходи дещо обмежені то авто стає додатковою статтею витрат, і часом вона більш затратна ніж виграшна.
А економія на здоровʼї і харчуванні теж не надто добрий варіант.
Тому в ідеалі намагайтесь збільшувати доходну частину.
За ким я буду?• 07 января 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Не можливо.
На 12-14 тис не пошикуєш ніяк.
Знодна. В нас був один рік в ньому було і авто і ремонт і відпочинок і дитина до школи пішла. Все що накопичувалося п´ять років було потрачено в один.
Кокосиха• 07 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
Вони в мене і є в першу чергу до нього.
За ким я буду?• 07 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Коли вона стане більш затратна і я не зможу тягнути я її продам. Поки все гаразд. Обслуговування виконується грошей поки, що вистачає, питання за допомогою неї вирішуються.
Поки родичі живі треба їздити ))) є знайома виїхала від батьків і майже 8 років не бачила. Робота ніколи, відпустка до моря а з батьками тільки по скайпу. Ні я так не можу)
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляКокосиха
Вони в мене і є в першу чергу до нього.
сил вам і мудрості!
За ким я буду?• 07 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Хтось вважає що червона ікра і риба обов´язково повинна бути в раціоні а я так не вважаю .
Мэри Попкинс• 07 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
Так, просто хтось уявляє, що при однаковому бюджеті в інших є все те ж саме, а додатково ще приміром подорожі. А це не додатково, а замість інших ’потрібних’ витрат.
Ромашкинная• 07 января 2025
Ответ дляАпофиозная
Так вам все и расскажут о своих доходах правду)))))
Ну взагалі то треба бути дурнем, щоб розповідати про свої доходи.
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
ну от я накупила ікри червоної по 125грн/банка і шикую
а невістка моя фекає бо це для неї ге, не ікра
Хвігура мічти• 07 января 2025
автор мій чоловік має 10гаражів які здає, з друзів ніхто про це не знає, ну а як десь почули то думають один гараж
один зараж приносить 1500-3000тис от і рахуйте
Кокосиха• 07 января 2025
Ответ дляХвігура мічти
Мужик молодець
Стриптизерка• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Є знайомі в кого зп 12-14, або навіть хтось ніде не працює. Але їздить по курортах, купляє авто
Ну, ви ж все самі розумієте.
Правда?
Апофиозная• 07 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Отож
Кокосиха• 07 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
Навіть не уявляю де її можна взяти по такій ціні і яка вона смак і по складу. Але якщо ви кайіуєие, то це круто. Я на новий рік їла мундірку з квашеною капустою і теж кайфувала. Кожному своє.
Поумничка• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
і як можна шікарно жити на 12-14 тис?
я 15 тис тільки на різні кафе-ресторани з дітьми витрачаю, не шикарні якщо що)
Ромашкинная• 07 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Таких людей дуже багато) Ходять бідкаються, а потім раз, і нова машина. Я розумію ваше питання,так як у мене середня зп у великому місті і оренда. Знайомі у меншому міста з меншою зп покупляли квартири і поробили ремонти. Значить, є додатковий дохід, про який не говорять.
У меншому місті квартири дешевші, іноді цінник значно відрізняється. Робітники (ремонтники) дешевші. Плюс живучі в маленькому (меншому) місті менші витрати (дешевша медицина, салони, в школах ’благодійні’ , як правило, менші, гуртки дешевші і так до бескінечності). Тому нічого дивного.
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляКокосиха
у мене на НР завжди пюре і котлетки
всі знайомі мяко кажучи дивуються
але....
всі знайомі мяко кажучи дивуються
але....
Майструю крила• 07 января 2025
Ответ дляНічна ненажера
Часто допомагають батьки... продуктами хоча б і вже не тратиш багато чого...батьки з двох сторін є....
А де батьки берут продукти? На цю поміч, якщо вона є треба купити курчат, качок малих, посадити картоплю і прибрати. Якщо підрахувати ті трудочаси то краще підробіток взяти і ніхто не перевтомився
Поумничка• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Знайома раніше мала зп 12, а зараз два роки ніде не працює. Але їздить по Європі постійно, купляє брендові речі, вона не заміжня
значить хтось їй ці гроші дає)
навіть доїхати до Європи з України коштує грошей. Квиток на потяг 2-3 тис.
Кокосиха• 07 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
у мене на НР завжди пюре і котлетки
всі знайомі мяко кажучи дивуються
але....
всі знайомі мяко кажучи дивуються
але....
Головне, щоб вам подобалось. Я теж люблю пюре))) це для мене святкова страва, бо готувати ніколи.
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляКокосиха
однозначно!
я взагалі тепер цілком розумію вислів що щастя в мєлочах
Ромашкинная• 07 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
з однієї сторони згодна з Вами
а з іншої - ні. коєен може говорити зо хоче.. вони ж не гроші у вас просили, а побідкатися - може то такий спосіб виплеснути негатив. і ваша справа - слухати їх чи ні
До речі, коли ми збирали на квартиру, у нас теж не ’було’ грошей. В усьому собі відмовляли, іноді було дуже сумно і хотілося послати все к...., бо аж відчай був. І так, не робила манікюр, дорогих перукарів не було і далі по списку.
неДоПриличий• 07 января 2025
Ответ дляРомашкинная
і правильно робили! і винагорода вам - власне житло1
Не прохожу мимо• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Паи получают, родители помогают, не говорит правду о доходах
Из Кукуева я• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
А вони Вам звітують про свої доходи?
Из Кукуева я• 07 января 2025
Ответ дляПліткарка
Курорт в Бердянську і 30-річний Опель?