Len_to4ka• 07 января в 12:36

Ви вже проголосували за кандидатів до складу Громадської антикорупційної ради?

Якщо так то за кого?
Я розумію що це важливо , але я нікого з кандидатів не знаю.
Про кого не почну цікавитись скрізь випливають якісь неоднозначні факти.
СвітланкаОК• 07 января в 12:37
А їх функція яка? Експропріювати експропріаторів?
МариЧе• 07 января в 12:46
Гудіменко в лідерах, я його пам’ятаю по фейсбуку, він писав такі пости що хотілося їх зберегти і перечитувати коли депресія накривала. Служив сапером, підірвався і отримав поранення. Потім різко став дуже політичним. Добре що він лідирує
Olvia1987• 07 января в 12:47
НАЗК,НАБУ,ДБР,якийсь там орган по доброчесності суддів ,плюс традиційні поліція,прокуратура,суд.Тепер ще й Громадська антикорупційна рада.Словом,більше і більше організацій для боротьби з корупцією хороших і різних.
sky-labs• 07 января в 12:49
Ответ дляOlvia1987
Для борьбы с коррупцией, которой НЕТ
ElenaMari• 07 января в 13:00
Там такие же будут сидеть как и у власти
gaga-48ba• 07 января в 13:08
Ответ дляМариЧе
Чого це він різко став політичним після поранення? А як же Демсокира?Мені він до війни подобався, зараз не дуже.
МариЧе• 07 января в 13:13
Ответ дляgaga-48ba
Маю на увазі, що політичні пости він став активно писати після поранення. До цього я лише один раз читала в нього про ДемСокиру. До війни я його взагалі не знала, а потім випадково натрапила, пам’ятаю сміялася так що чай носом пішов)
Зараз політичний дуже, але най буде😆
gaga-48ba• 07 января в 13:16
Ответ дляМариЧе
Зараз політичний дуже, але най буде😆
Мені подобались вони, але мабуть спонсора не мали, ніколи багато не набирали на виборах.
МариЧе• 07 января в 13:27
Ответ дляgaga-48ba
Гудіменко зробив іх відомими, в нього підписників більше 100 тис. Але то не був простий шлях до слави, це точно
Манула• 07 января в 13:29
Голосувала за Гудиминко, Ярову, Ніколаєнко, Біщук
Any• 07 января в 13:40
У Гудименка і в Дани Ярової є на сторінках пропозиції, кого вони підтримують. Ну, я власне просто понуглила про тих, кого не знала з їхніх списків і вибрала, за кого
Any• 07 января в 13:42
Ответ дляМариЧе
Зараз політичний дуже, але най буде😆
Та ні, до того він теж був активним, просто не всі чули про нього. Я декого з Демсокири знаю особисто, тому пости бачила і раніше. Не з усім згодна, але на загальному тлі вони досить тверезі
LudaSHS• 07 января в 19:00
За тих про кого Писали Гудименко і Ярова
Реверанс• 07 января в 23:23
Ответ дляМариЧе
Був колись Юра нормальним.На справі Червінського згнив.І перестав існувати,як людина,яка варта довіри.Поцікавтеся.Поранення не індулігенція.Скурвився.
Реверанс• 07 января в 23:25
Ответ дляМариЧе
Зараз політичний дуже, але най буде😆
Вже одного жартівника аж в прези вибрали.
Гудименко,Симороз аж рвуться до влади.