Цикавенная• 01 апреля в 19:17

Куди поїхати в Хорватію на море, щоб і краса і було ок погуляти? кафе, набережна

Щоб була інфраструктура, село забите налогами не цікавить
Хто був порадьте гарну місцину і якщо можна з готелями
Дякую
Мишка-шалунишка• 01 апреля в 19:17
Ровинь - моя любовь ❤️❤️❤️
автор Цикавенная • 01 апреля в 19:18
Їдемо мами з дітьми 10-11 років
Але діти підлаштовуються під активний відпочинок
автор Цикавенная • 01 апреля в 19:18
Ответ дляМишка-шалунишка
Ровинь - моя любовь ❤️❤️❤️
Ви готелі як правило орендуєте чи вілли ?
Не знаю чи є сенс віллу бронювати якщо нас 5 з дітьми чи все ж готель буде більш комфортніше?
Додаю напруги• 01 апреля в 19:20
Ответ дляЦикавенная
готель на трьох - це 300 євро доба
Малявка ще та• 01 апреля в 19:23
Макарска
Варена цибуля• 01 апреля в 19:53
Макарска мабуть, Дубровник. Ми їдемо в містечко біля Трогіру. Знайшла апарти за 50є
Чарівна патика• 06 апреля в 16:10
Ответ дляВарена цибуля
головне не в сам Трогір, бо ми вперше так поїхали машинами, а пляжів там нормальних немає, бо це портове містечко, прийшлось їздити машинами в інші н.п. але саме містечко дуже гарне
Варена цибуля• 06 апреля в 16:26
Ответ дляЧарівна патика
Які можете порадити пляжі поблизу?
Чарівна патика• 06 апреля в 17:14
Ответ дляВарена цибуля
Які можете порадити пляжі поблизу?
якщо місцевий - то платний Шоколад, але там немає відчуття моря, бо ти бачиш інший берег:), машиною їздили в сторону Медени на платні бази. можливо щось за пару років змінилось, але наступного разу сам Трогір для пляжного відпочинку не розгладала б.