Патріотка з дивану• 07 января в 15:51
Це вбите волосся чи норм стан?
4 роки фарбую сама себе вдома. Раз на місяць , оскільки 30% сивого волосся. Раніше робила в салоні айртачт і волосся після місяця носки виглядало жовтуватим , всеодно потребувало частого тонування. Часто тут читаю що ідіть в салон бо вдома буде перепалена пакля. У мене пакля?
Залетна Я тут• 07 января в 17:59
Ответ дляПатріотка з дивану
Artego
Який свій колір?
Фарбу змішуєте, чи один тон?
Патріотка з дивану
• 07 января в 18:54
Ответ дляЗалетна Я тут
Який свій колір?
Фарбу змішуєте, чи один тон?
Змішую 10.0+10.81+9.16 у проп 30:20:10.
Свої на 8 рівні, але сивина 30%
Залетна Я тут• 07 января в 19:00
Ответ дляПатріотка з дивану
Змішую 10.0+10.81+9.16 у проп 30:20:10.
Свої на 8 рівні, але сивина 30%
Дякую за відповідь!
Треба спробувати, колір дуже гарний!
Сама після ейртач хочу перейти на домашнє фарбування, але мій рідний на 7 рівні
Треба спробувати, колір дуже гарний!
Поросенка• 07 января в 19:57
Ответ дляРву и мечу
У меня были лучше. Но это писец как дорого. Сейчас отрастила свои генетически подаренные. Конечно не то пальто… совсем, зато почти 100 долл ежемесячная экономия.
У меня такие были задорого. С хорошей краской, регулярной реконстрцией и кучей ухода 😭
А генетические уже слишком седые( в 26 лет было уже невозможно перестать краситься
Поросенка• 07 января в 19:58
Ответ дляПатріотка з дивану
Я носила Боб каре. Зараз вирішила відростити на довге каре і не стрижусь з травня
Якщо не стригли з травня, то відмінний блонд 👌
Свисток ля-минор• 07 января в 20:58
Ответ дляПатріотка з дивану
Змішую 10.0+10.81+9.16 у проп 30:20:10.
Свої на 8 рівні, але сивина 30%
Подскажите еще, пожалуйста, окислитель какого процента используете?
Патріотка з дивану
• 07 января в 22:24
Ответ дляСвисток ля-минор
6%