Леди_на_драндулете• 07 января 2025
Який президент за роки свого правління вам найбільше подобався?
Мастер Пис• 07 января 2025
Президент в нашій країні відповідає за зовнішню політику. Прорив був у Ющенка, Порошенка та Зеленського.
Успокойся_Успокойся• 07 января 2025
Ответ дляbegovelik
Президентство Віктора Ющенка (2005–2010) асоціюється з низкою проблем та викликів, які вплинули на його діяльність та спадок. Основні проблеми включають:
1. Політичні конфлікти
Розкол у ’помаранчевій коаліції’: Після перемоги Помаранчевої революції Ющенко втратив підтримку частини своєї команди, зокрема Юлії Тимошенко. Політичні конфлікти між президентом і прем´єр-міністром завадили реалізації багатьох реформ.
Боротьба між гілками влади: Напруженість між президентом, парламентом і урядом стала звичною. Часті перевибори та кадрові зміни викликали нестабільність.
2. Економічні труднощі
Світова фінансова криза 2008 року: Україна зазнала значного економічного спаду, включаючи девальвацію гривні, падіння ВВП і зростання безробіття.
Енергетична залежність: Конфлікти з Росією щодо поставок газу, зокрема ’газові війни’, призвели до енергетичної нестабільності та підриву економіки.
3. Низька ефективність реформ
Антикорупційні заходи: Попри обіцянки подолати корупцію, реальних результатів не було досягнуто. Суспільство розчарувалося у відсутності змін.
Реформи в економіці: Реформи були половинчастими або заблокованими через політичні протиріччя.
4. Зовнішня політика
Напруга у відносинах з Росією: Орієнтація Ющенка на євроінтеграцію та НАТО викликала роздратування у Кремлі, що вплинуло на двосторонні відносини.
Невдача з НАТО: Попри декларацію про намір вступу, Україна не отримала Плану дій щодо членства (ПДЧ) через опір деяких країн і недостатню підтримку всередині країни.
5. Розчарування суспільства
Ющенко втратив підтримку через невиконання обіцянок, даних під час Помаранчевої революції. Люди очікували кардинальних змін, але зіткнулися зі збереженням старих проблем.
На виборах 2010 року Ющенко отримав лише 5,45% голосів, що стало показником загального розчарування.
6. Проблеми з комунікацією
Ющенко часто виглядав нерішучим і пасивним у вирішенні критичних питань. Його стиль керівництва не завжди відповідав викликам часу.
Попри всі ці труднощі, президентство Ющенка також відзначалося досягненнями, такими як утвердження демократичних свобод, розвиток української культури та визнання Голодомору геноцидом. Але загалом період його правління залишив змішані враження в суспільстві.
1. Політичні конфлікти
2. Економічні труднощі
3. Низька ефективність реформ
4. Зовнішня політика
5. Розчарування суспільства
6. Проблеми з комунікацією
А це, вибачте, наша національна традиція підняти когось на п´єдестал і молитись на нього, а потім скинути в прірву до левів і добити камінням.
Ми , українці такі, як любимо то любимо, як ненавидимо так ненавидимо
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляMarinamariana
Может не перечеркивает а подчёркивает ?
Перечеркивает !!!
Пукимончиг• 07 января 2025
Ответ дляMarinamariana
🤮🤮🤮Прежде чем рожать нужно мозгами думать за что растить приплод . Вам другие люди ничем не должны
А я нічого і не чекала. Але різниця в сумах шалена. А ви випийте вина, не переживайте
Ющенко був найкращим президентом, але не склалося можливо із-за слабкого характеру, але його політика, економічні ініціативи, найкраще що було, виключно на мою субʼєктивну думку. Також Ющенко розвивав культуру, першим почав піднімати і досліджувати наші національні трагедії такі як Голодомор.
Мені дуже страшно та сумно читати, що хтось дійсно важає яника найкращим президентом, люди за штучною стабільністю за яку кожен в результаті заплатив зповна, не бачили хто прийшов до влади, а саме головне хто його привів. Це ж очевидно, що він ставленик русні і ставки були високі, захопити владу в Україні, замиливши очі доларов по 8.
Ответ дляМастер Пис
Да ви шо? Тільки за зовнішню політику?
В Україні президент має значні повноваження, визначені Конституцією, і призначає низку важливих посадових осіб та органів. Ось основні категорії призначень, що знаходяться в компетенції президента України:
1. Призначення керівників органів влади
Прем´єр-міністр: Президент призначає прем´єр-міністра за погодженням з парламентом (Верховною Радою України). Це найвища виконавча посада в уряді.
Члени Кабінету Міністрів: За поданням прем´єр-міністра, президент призначає інших членів уряду, зокрема міністрів.
Голова Національного банку України: Президент призначає голову НБУ, що відповідає за грошово-кредитну політику та фінансову стабільність.
Генеральний прокурор: Призначається президентом, але після погодження Верховною Радою. Генеральний прокурор відповідає за нагляд за дотриманням законності в країні.
2. Призначення суддів
Судді Конституційного Суду України: Президент має право призначити частину суддів Конституційного Суду, який здійснює контроль за відповідністю законів Конституції України.
Судді Верховного Суду України: Президент призначає суддів Верховного Суду, найвищої судової інстанції в Україні.
Судді інших судів: Президент може призначати суддів до інших судових інстанцій за поданням Вищої ради правосуддя.
3. Збройні сили та безпека
Головнокомандувач Збройних Сил України: Президент є головнокомандувачем Збройних Сил і має право призначати вищих військових командувачів.
Призначення керівників правоохоронних органів: Президент призначає керівників Служби безпеки України (СБУ) та інших силових структур, таких як Державна прикордонна служба, Національна поліція.
4. Дипломатичні представники
Посли України: Президент призначає послів України в іноземних державах та представників при міжнародних організаціях.
Призначення керівників дипломатичних установ: Призначає консулів і керівників інших дипломатичних установ.
5. Інші призначення
Місцеві адміністрації: Президент призначає голів обласних та районних державних адміністрацій, зокрема, у випадку їх розпуску або звільнення.
Почесні посади: Призначення на почесні державні посади, нагороди, ордени та інші державні відзнаки.
6. Особливі повноваження
Помилування: Президент має право помилувати осіб, засуджених судами, скасувати вироки або пом´якшити покарання.
Надзвичайний стан: У випадку загрози національній безпеці президент може запровадити надзвичайний стан на території країни.
Розпуск парламенту: Президент має право розпустити Верховну Раду України в разі, якщо вона не може сформувати уряд протягом 60 днів після виборів або не затверджує державний бюджет протягом 3 місяців.
Ці повноваження надають президенту значний вплив на політичну ситуацію в країні та організацію державної влади. Однак багато з цих призначень вимагають погодження з іншими гілками влади, зокрема з Верховною Радою.
1. Призначення керівників органів влади
2. Призначення суддів
3. Збройні сили та безпека
4. Дипломатичні представники
5. Інші призначення
6. Особливі повноваження
Последний вагон• 07 января 2025
Ответ дляdulenok
стабильность, высокий заработок на тот момент у родителей, отсутвие политических качелей, войн. Никто ничего не отжимал, по крайней мере у нас.
Так через нього війна й почалась. І ми гірше почали жити. Отак плавно гірше й гірше.
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
Люди які пишуть за нього і голосували взагалі дивні....Через нього зараз маємо те, що зараз...Коли обрали, така зла була на тих, хто це зробив. Знаю, Юля ще та штучка, але повірте, все було б по іншому якби її тоді обрали....
Они как раз вдвоем колядовали.
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Наскільки пам´ятаю, в них з Жулькою був перманентний срач
Дайте вподобайок• 07 января 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Порошенко був єдиним нормальним, Ющенко десь поряд.
Оці 2 і розвалили Україну , бо продавалися за бакси … не треба було робити курси на Америку чи Європу , треба було будувати Україну !
Пишу з калідору• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
= Майдан, еще 1 Майдан и война(
Такой себе прорыв.
Зажуженная Жужжа• 07 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Ми вже вигрібаємо майже 3 роки ваш чарівний вибір.
Головне «хуже не будет»
Ответ дляdulenok
Я в его времена была в Крыму и общалась там с местными предпринимателями. Все, как один, мне жаловались, как ’киевские’ (в то время ’киевские’ были ’донецкими’) отжимают бизнесы и жгут магазины на ЮБК.
Мастер Пис• 07 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
= Майдан, еще 1 Майдан и война(
Такой себе прорыв.
Зауважте, що в двох майданах винний хто? Яник.
Успокойся_Успокойся• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
А що творилося у нас на підприємстві....як віджимали, звільняли....
О бачте! Я знаю по свої сфері тоді було АСК Укорічфлот і туди ставили абсолютно проросійських керівників які пиляли флот. А виходе це будь яку сферу візьми, хоч СБУ, хоч видублток ресурсів
Последний вагон• 07 января 2025
Зеленського теж додумалися обрати...ясно що він лише чиясь маріонетка
Кишмишная Мая• 07 января 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
В час Ющенко дуже розвинувся малий і середній бізнес. По моєму з його періоду почались масові будування будинків, багато людей взяли житло в іпотеку
Розквіт - поїхати на тиждень в Єгипет чи Турцію
Та що ви, він же винен в тому що трапилась світова криза і долар з 5 до 8 виріс у 2008. А от яник утримував на 8 попри все, і пофіг що завдяки йому він у нас став по 30
Україна понад усе!• 07 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Он был хороший националист и это перечеркивает все его достоинства.
Главное,что не нацист.
Домашка• 07 января 2025
Кучма на первом сроке.
На втором он продал Украину американским демократам и личность президента перестала играть роль, т.к. все решения спускались из американского посольства. Только Янык попытался взбрыкнуть, но еле ноги унес.
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Да особенно последний рванул...
Дайте вподобайок• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Адекватні , нормальні люди голосували законно
А майдануті робили майдани
Тепер нормальні гинуть , а майдануті за кордоном , обмотані прапорами сидять на виплатах і не погано живуть
Ще й моляться , щоб війна не закінчилась і їх не відправили додому
А майдануті робили майдани
Ждун с Нибиру• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
та ладно
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляПукимончиг
Да ей нужно что то покрепче