Леди_на_драндулете• 07 января 2025
Який президент за роки свого правління вам найбільше подобався?
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2025
Ответ дляbegovelik
Вони усі - різні сорти лайна. Всі разом, протягом 33 років, розкрадали країну і привели її до теперішнього стану.
Это из-за такого, что мудрый народ у нас. А президент- это лицо народа.
Петриківна• 07 января 2025
Ответ дляdulenok
Янык меня вполне устраивал
Он просто продолжил то что начал Ющенко
Ждун с Нибиру• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
Зеленського теж додумалися обрати...ясно що він лише чиясь маріонетка
чия
Ответ дляMavka-ua
Ющенко був найкращим президентом, але не склалося можливо із-за слабкого характеру, але його політика, економічні ініціативи, найкраще що було, виключно на мою субʼєктивну думку. Також Ющенко розвивав культуру, першим почав піднімати і досліджувати наші національні трагедії такі як Голодомор.
Мені дуже страшно та сумно читати, що хтось дійсно важає яника найкращим президентом, люди за штучною стабільністю за яку кожен в результаті заплатив зповна, не бачили хто прийшов до влади, а саме головне хто його привів. Це ж очевидно, що він ставленик русні і ставки були високі, захопити владу в Україні, замиливши очі доларов по 8.
Успокойся_Успокойся• 07 января 2025
Ответ дляbegovelik
Наскільки пам´ятаю, в них з Жулькою був перманентний срач
Ой, ну Жуля це взагалі зашквар.
І жаль що в часи коли вибирали між Жулькою і Януковичем , Порошенко не дозрів як політик
Пишу з калідору• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Зауважте, що в двох майданах винний хто? Яник.
Я вважаю що ,,кастрюлєголові,, винні які вірили всьому що казали по ТВ.
Ну і хто за гроші брав у тому участь.
Та що вже казати час назад не повернеш,тепер дорога тільки вперед,в ту Європу.
А людей наших шкода .(
Ну і хто за гроші брав у тому участь.
А людей наших шкода .(
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляMavka-ua
Да это вам замылили глаза поднятием трагедии голодомора, а главное вам понравилось это перекручивание ситуации ...про ОУН и УПа также ...
Мастер Пис• 07 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
та ладно
А ви не в курсі? Хто був президентом в листопаді 2013 року коли почався майдан?
І перший майдан був, коли Яник підробив результати виборів. То хто як не він?
Последний вагон• 07 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
чия
А нам що, скажуть...Може його змусили йти в президенти, ми ж не знаємо що там за кулісами. Та й взагалі, у нас завжди якийсь вибір без вибору.
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2025
Ответ дляbegovelik
Каждый народ заслуживает свою власть.
100%
Успокойся_Успокойся• 07 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Оці 2 і розвалили Україну , бо продавалися за бакси … не треба було робити курси на Америку чи Європу , треба було будувати Україну !
Десь в мене є чуйка що вас потрібно було в президенти обрати
Последний вагон• 07 января 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ой, ну Жуля це взагалі зашквар.
Ну Юля була б кращою за Яника, однозначно.
Життє Бентежне• 07 января 2025
Наша жизнь была стабильна до 2013 года . Именно стабильная работа. После майдана на востоке страны это все пропало.
Іллюха Перчик• 07 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Каждый следующий хуже предидущего к сожалению :(
Я вам зараз розповім, як це все відбувається - уявімо є країна (це 100%).Яку ніхто не розвиває,нічого не вкладає,а здебільшого тільки з цих 100%,тільки беруть і деруть.Так от,уявімо що є 10 чоловік,кожен з яких,приходить на пост управляючого цією країною і бере зі своєю командою 10%.Топто кожен наступний,буде приходити в країну,на 10%меншою за попереднього.Якщо брати не складні розрахунки і уявити собі все це в голові то ви маєте зрозуміти,що не хтось гірший чи хтось кращий а кожен хто приходив,брав свої 10% і їхав відпочивати і вкладати взяті гроші в економіки інших країн.І,якщо ви ще трішки порахуєте,то можете зрозуміти,що якщо кожного разу з цих 100%,кожен буде брати свої 10% і кудись їхати,при цьому нічого тут не створюючи і не розвиваючи а виключно беручи,то неодмінно прийде час,коли зі 100%,стане 0% - я надіюся я доступно виклав, майже на пальцях показав, про те,як воно було, як є і як незабаром буде?
Плакулька• 07 января 2025
Зелебоба конечно. Я при нем начала верить в чудеса. Мы в детстве вызывали гнома-матершинника, я думала что не получилось, а ведь получилось!
’Поки нардеп Петро Порошенко піариться на допомозі фронту і фотографується із воїнами, двоє його синів призовного віку мешкають за кордоном і жодного разу з початку великої війни не поверталися в Україну. Про це йдеться в матеріалі Главреда.
Так, 23-річний Михайло Порошенко здобуває спеціальність фінансового аналітика в магістратурі Лондонської школи бізнесу. Вартість його навчання стартує з 9950 фунтів за програму (близько 420 тисяч гривень). Також він проходив стажування у тамтешній компанії GP Bullhound, яка займається інвестиційним банкінгом. Михайло Порошенко ще до початку великої війни потрапляв у скандали з російським підґрунтям. Так, 2017 року на фотосесії з однокласниками він одягнув кофтину друга, родом з Росії, з надписом RSSIA (Russian Summer School of Institutional Analytics) та відвідував концерт російського репера Face у Лондоні.
Старший син, 39-річний Олексій Порошенко, з дружиною, донькою та сином мешкають на два міста – Лондон і Сінгапур. Він дистанційно керує родинним бізнесом в Україні, який на нього переписав батько. Дружина Олексія Порошенка – Юлія – уродженка Санкт-Петербурга. У дівоцтві вона була Аліхановою, однак змінила російське громадянство на українське після того, як вийшла заміж.’
Последний вагон• 07 января 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
У вас так, у нас ні. Звільняли з роботи і ставили своїх.
Ждун с Нибиру• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
-маріонетка!
-чия?
-а звідки ж я знаю!
поржала
-чия?
-а звідки ж я знаю!
поржала
Життє Бентежне• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
Зараз краще?
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Да слабохарактерный, нужно было тогда разогнать Майдан по мирному без жерт и идти туда куда собирался, возможно и войны бы не было.
Стильна штучка• 07 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Так если бы так было в Украине уже было бы гораздо меньше народу из вашего высказывания получается детей иметь можно только богатым.
Нет , не только богатым . Но нужно расчитывать только на себя
Дайте вподобайок• 07 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
-маріонетка!
-чия?
-а звідки ж я знаю!
поржала
-чия?
-а звідки ж я знаю!
поржала
А ніби не видно )) маріонетка Британії і США , ви боїтеся це написати ?
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
Чья ?
Життє Бентежне• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
З роботою так.
Рада за вас, хоч комусь краще.