Ганцю в кєдах• 07 января в 23:18

Яка найкраща лабораторія в Києві, щоб здати аналізи?

На вашу думку? Досвід ваш?
Багиня• 07 января в 23:20
Вет лаборатория
автор Ганцю в кєдах • 07 января в 23:20
Ответ дляБагиня
Вет лаборатория
Це ж тварини.
Любви вам!• 07 января в 23:21
Та вони всі однакові.
автор Ганцю в кєдах • 07 января в 23:25
Ответ дляЛюбви вам!
Та вони всі однакові.
Ви впевнені?
Любви вам!• 07 января в 23:27
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви впевнені?
Ви думаєте, що в Сінево,наприклад, працюють більш добросовісні , ніж в Ділі.
Я здаю аналізи в поліклініці. Якщо треба лабораторія, то Омега, бо там дешевше
автор Ганцю в кєдах • 07 января в 23:28
Ответ дляЛюбви вам!
Дякую.
Ло Шарик• 07 января в 23:47
Найбільший перелік можливих досліджень - напевне, в Ділі. Її частіше за все рекомендують лікарі. Майже те саме - сінево, але до неї чомусь зустрічається упереджене ставлення. Ціни практично однакові.
Якщо мені треба зробити багато звичайних досліджень, я йду в Ніколаб. Перевіряла результати, роблять точно, вартість майже вполовину від діли менше. Але в них перелік менший, по алергії, по інфекційній панелі не все є.
Бутерброд и я• 08 января в 00:11
Ответ дляЛюбви вам!
Та вони всі однакові.
В людській лабораторії не можна аналізи тварин приносити.
А ветеринарній людські беруть?
Иванка Бур• 08 января в 03:03
Дила 🤷🏻‍♀️ лучше в нескольких, если серьезное что, гинеколог говорил-какая угодно, только не синево. Вот аптеку ‘черную’ с палью точно сказать могу-911(она же оптовых цен) там не берите ничего
автор Ганцю в кєдах • 08 января в 03:22
Ответ дляИванка Бур
Муж говорит синево хорошая.
Булькаю• 08 января в 10:46
ДНК лаборатория нравится