Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 10:20

Чи спілкуєтеся ви зі своїми колишніми сторічної давнини?

Типу в студенськіироки щось там було і коли вам вже 30+ , чи є якесь спілкування чи щось таке?)
автор Мадам Тю-лю-лю • сегодня в 10:20
Я ні
Хачапууури• сегодня в 10:21
Зачем?
СпайдерВумен• сегодня в 10:22
Хєхє, обидва вже вмерли. У віку є свої переваги.
автор Мадам Тю-лю-лю • сегодня в 10:22
Ответ дляХачапууури
Зачем?
Не знаю. А у вас різні приводи можуть бути?) які наприклад?
Котогосподиня• сегодня в 10:22
Ні. Пам´ятаю, як моя одногрупниця казала, що завжди підтримує зв´язок з колишніми, на випадок якщо лишиться сама
Хачапууури• сегодня в 10:22
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У меня не может.
Поэтому я у вас спрашиваю зачем это делать
Блиск думки• сегодня в 10:23
Есть пара человек. Периодически созваниваемся. Но в основном если встречаю древних, то стараюсь избежать общения. Говорить не о чем.
автор Мадам Тю-лю-лю • сегодня в 10:23
Ответ дляХачапууури
У меня не может.
Так я ж написала, що не спілкуюся, вище там, прочитайте )
Хачапууури• сегодня в 10:24
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Удалено администрацией...
Виннипуховна• сегодня в 10:24
Нет
Та легко!• сегодня в 10:28
Не знаю зачем? Если разошлись то не просто так же.
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:30
Співробітниця після розлучення, з колишнім чоловіком підтримує дружні стосунки. Наприклад - кава/чай, коли він віддає/забирає доньку. І це дуже-дуже мудро. Якісь змагання у дитини (спільна, проживає з мамою), везе тато. Якісь відпочинок/відпустка у тата - донька з ним. Один раз тато поїхав на відпочинок з черговою коханкою, то у доньки була така образа... що більше тато так не робив А якщо і робив, то ніде в соцемережах не світився, щоб донька і не знала про те
Нічний дожор• сегодня в 10:30
я навіть з двома колишніми чоловіками не спілкуюсь, не говорячи про якихось колишніх хлопців
Воленс-неволенс• сегодня в 10:30
Мене мої колишні досі з днем народження вітають, хоч пройшло вже 20-25 років з тих стосунків
когдадеЦкие• сегодня в 10:35
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А навіщо ви питаєте?
автор Мадам Тю-лю-лю • сегодня в 10:35
Ответ дляХачапууури
Удалено администрацией...
Чому ви мені хамите? У вас день невдалий?
автор Мадам Тю-лю-лю • сегодня в 10:40
Ответ дляВоленс-неволенс
А ви їх вітаєте? Спілкуєтеся?
Воленс-неволенс• сегодня в 10:42
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А ви їх вітаєте? Спілкуєтеся?
Ні, не вітаю. Самі написують
Кринжова баба• сегодня в 10:43
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А ви їх вітаєте? Спілкуєтеся?
Таке враження, що вас обідно, що ви не спілкуєтесь
автор Мадам Тю-лю-лю • сегодня в 10:45
Ответ дляКринжова баба
Навіть не знаю, чому у вас таке враження))
Забризкана водою• сегодня в 10:47
Ні, в мене був поганий смак - свят-свят-свят тепер)
Радикальная• сегодня в 11:14
Нет. Не вижу смысла
Цикавенная• сегодня в 11:17
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так а в чём ваш вопрос? Сформулируйте
Allein74999• сегодня в 11:20
С одним, не чаще пару раз в год и то потому, что мы друзья детства помимо всего. С остальными нет, ни с парнями, ни с мужьями. Один болтается у меня в друзьях на фб. Тихо подсматривающий
Молчалка• сегодня в 12:26
Є, ми дружимо 30-35 років, це люди, до яких я можу будь-коли звернутися. Але ми і розійшлися спокійно, без образ.
мегамоСГ• сегодня в 12:32
Так. Ми були друзями з двору, потім зустрічалися, якийсь час. Зараз пройшло 15 років, продовжуємо бути друзями
автор Мадам Тю-лю-лю • 2 часа назад
Ответ дляМолчалка
А як їх дружини реагують?