Как нефиг делать• 17 ноября 2025

Порадьте дитячого стоматолога, Київ. (Видалення зубів)

Дівчата, будь ласка, порадьте гарного дитячого стоматолога у Києві. Дитині 5 років. Зуби ідеальні але наразі знизу за молочними виросли два постійних. Потрібна консультація та мабуть видалення молочних. Рекомендували на Зоологічній мед центр але щось відгуків не знайшла. Дякую.
Единая страна!• 17 ноября 2025
найближча поліклініка
Шкала Радощів• 17 ноября 2025
пробуйте їх розхитати самі. якщо за тиждень не вийде, то тоді ідіть до лікаря.
автор Как нефиг делать • 17 ноября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Дякую, знущатися над дитиною не хочу,розитивуати зуби, які навіть не хитаються таке собі задоволення. Хочу щоб ситуація лікар оцінив.
Физрукая• 17 ноября 2025
Ми виривали на Підвисоцького в дитячій поліклініці, на прийомному покої. В них стоматологічне відділення є. Цілодобове. Лікар чудово все зробила, швидко і практично безболісно. Рвали у чергової (приїхали вечером, був флюс вже)
Шкала Радощів• 17 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
ну тоді зараз прийдеться робити анестезію. дивлячись до якого лікаря потрапите. можуть відправити на алергопроби.
автор Как нефиг делать • 17 ноября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Ну то ось і шукаю гарного лікаря. Краще одразу зроблю добре, бо вдома то таке,памʼятаю як мені ці зуби хитали,ну його…
Шкала Радощів• 17 ноября 2025
ви в якому районі? мова про Київ?
автор Как нефиг делать • 17 ноября 2025
Ответ дляШкала Радощів
ви в якому районі? мова про Київ?
Без різниці,Київ, область…
Шкала Радощів• 17 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Без різниці,Київ, область…
так їх багато нормальних лікарів. ціна теж не має значення?
автор Как нефиг делать • 17 ноября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Ну добре,якщо то не буде ціна, як крило літака але мені в першу чергу важливо щоб лікар був хороший, а не прсото клініка з імʼям
Шкала Радощів• 17 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
ну вибирайте де ближче.
момс, мультідент, клініка Дубнової, нью смайл, клініка Ковнацького, Добробут дентал. там всі спеціалісти хороші і з цим справляться.