Щедрик• 08 января 2025

У ребенка постоянно температура 35,4-35,5

Ребенку 11
Ничего ре беспокоит
Пушкининиана• 08 января 2025
Градусник менять пробовали?
Natal_ka91• 08 января 2025
Градусник 100% коректно працює, і чи вірно міряєте? Здавали якісь аналізи? Звісно, може бути варіант індивідуальної особливості, але думаю, варто пройти мінімальні обстеження.
дама_из_декрета• 08 января 2025
Электронным измеряете?
Держите до звукового сигнала или 6-7 минут?
До звукового сигнала у большинства здоровых людей не дотянет до 36.
А зачем вы вообще упорно измеряете температуру на фоне здоровья или у него есть жалобы?
автор Щедрик • 08 января 2025
Ответ длядама_из_декрета
Электронным измеряете?
6 минут держим
Электронным подмышкой
Это баба пристала к ребенку и измеряет температуру каждый день 🤪
автор Щедрик • 08 января 2025
Ответ дляПушкининиана
Градусник менять пробовали?
Да, у нас 3 градусника, все показывают одинаково с погрешностью 0.1
автор Щедрик • 08 января 2025
Ответ дляNatal_ka91
Какое обследование?
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЩедрик
6 минут держим
Электронным подмышкой
Бідна дитина
Катастрофа• 08 января 2025
После сна?
Фенте Фря• 08 января 2025
А дитину при цьому щось турбує? Пам´ятаю, що в мене в дитинстві була температура 35,5, тоді в мене сильне головокружіння почалось, сказала мамі і через це мені поміряли температуру. Ми тоді в селі в бабусі були, лікарні поруч немає, телефонів мобільних не було. Мені і ноги парили, і одягли тепло, і щось гаряче пити давали. Потім така температура ще була декілька разів, а потім переросла наче. І це знову повторилося в декреті, температура 35,5 і нудота.
дама_из_декрета• 08 января 2025
Ответ дляЩедрик
6 минут держим
Электронным подмышкой
Вообще, ребенок вступает в пубертат и у него в организме происходит серьезная перестройка, потому температура может тоже колебаться.
Я бы сдала клинику крови с подсчётом ручным лейкоцитарной формулы.
Ms. При теле• 08 января 2025
Ответ дляЩедрик
Автор ,у меня такая температура была до 40 лет ,пока не переболела ковидом
У меня гипотериоз ,при нам может быть пониженная температура
Лукава_Кiшка• 08 января 2025
После вируса такое может быть.
Пушкининиана• 08 января 2025
Вам бы обычный градусник помог. Они самые точные.
СирОжино пирОжино• 08 января 2025
Ответ дляЩедрик
6 минут держим
Электронным подмышкой
Тонометра нет что ли? Купите , пусть играет в доктора по настоящему.
Джинци на Флісі• 08 января 2025
а для чого дитині міряти температуру, якшо її нічого не турбує?
неДоПриличий• 08 января 2025
Навіщо міряти?
Дитину нічого не турбує?
Запаморочення, нудота????
У моєї така після хвороби, то вона тоді ослаблена.
36,4-36,6 нормально
Думаю особливість організму якщо дитині нормально.
Тим більше підліток, пубертатний період.
Якщо при цьому ненормально себе почуває то до лікаря
Медсестричка• 08 января 2025
у меня гипотиреоз. с детства 34-35 моя нормальная температура
Natal_ka91• 08 января 2025
Ответ дляЩедрик
Какое обследование?
Як мінімум перевірити на іншому градуснику. Узд судин, серця, органів черевної порожнини, щитовидки, ендокринолога, звичайний аналіз крові + біохімія - це мінімально що зробила б я, щоб бути спокійною на рахунок того що це особливість дитини