ФрекенБок• 08 января в 16:04
Посоветуйте психолога или проверенную платформу по профориентации
Имеем мальчика, 10 класс, не очень старательный, но хороший спортсмен. Куда поступать и кем быть понятия не имеем - ни он, ни мы.😞 Средств на длительные консультации с психологами разных направлений нет. Поэтому прошу, пожалуйста, проверенный вариант.
Глаголиця• 08 января в 16:30
Начните сами просто с разных тестов в интернете, и обсуждайте результаты.
Может ребенок в принципе никуда не хочет, тут никакой тест не поможет.
Как вариант, пока спортивную специальность, раз спортом занимается. А через несколько лет окрепнет, и если нужно будет, то получит то, что хочется.
Определится на всю жизнь в 16 - из области фантастики, да есть кто смог, но не познав жизни, сложно сделать выбор
Баба_Воля• 08 января в 16:35
Чому не хоче на спортивну спеціальність? А потім вже свідомо в магістратуру на іншу спеціальність , якщо буде потреба. Реабілітація, тренер, масаж як початок.
ФрекенБок
• 08 января в 18:13
Ответ дляГлаголиця
💯
ФрекенБок
• 08 января в 18:13
Ответ дляБаба_Воля
Теж думали про це… дякую… а може, йому б ще щось сподобалось, а ми лише в цей бік дивимось
Баба_Воля• 08 января в 19:19
Ответ дляФрекенБок
Ще щось? Ви самі проходили хоч раз ті тести? Він в 10 класі, купа майстер-класів, днів відчинених дверей, є друзі в коледжах. Він здасть НМТ на мінімум? Без образ. Статистику гляньте. Інженерія, агрономія, медицина, нафтогаз, будівельна сфера- спеціальностей повно і серед них теж повно різних умов і вимог. Тести є і безкоштовні, але дуже часто людина любить робити одне, потім то хобі , а професійний успіх в іншому.
Вже починаються дні відчинених дверей. В політех, в економічний сходіть разом.
ФрекенБок
• 09 января в 00:19
Ответ дляБаба_Воля
Ну сходимо ми в політех, і що.? Самі з чоловіком його закінчили… як це допоможе сину?
Баба_Воля• 09 января в 00:32
Ответ дляФрекенБок
Так а що тест дасть? Якщо ви поряд і не бачите що хоче дитина. Він потягне навчання? Йому цей напрямок цікавий? Якщо у вас політех так сумно проводить дні відчинених дверей і нема уявлення про сучасні спеціальноств, то або конкурс шикарний , або все сумно.