Усі читають новини, усі бачили, які заяви генерує новий очільник США Дональд Трамп - приєднати Канаду 51м штатом, приєднати Гренландію, захопити Панамську протоку.
Хто що думає з цього приводу? Подискутуємо, куди це все приведе?
Странные рассуждения 🫢
Да вся Мексика только и мечтает быть 51 первым штатом, люди умирают, перебираясь через границу в США. Калифорния - бывшая Мексика, Техас был отделен и кто-то хочет обратно?! Кто-то спрашивал у жителей Канады и Гренландии хотят ли они в США? Есть те, кому там не нравится? Вы свои налоги можете полностью там отследить. И штатов с республиканцами больше. Наши соседи-украинцы в Калифорнии, которые живут там больше 25 лет считают себя уже коренными американцами, а для всех остальных хотят закрыть США, считая, что Америка для американцев. Там такой патриотизм, через слово Слава Богу, что я в США.
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:52
Ответ дляKolibri_18
В світі усе пов´язано. Від підтримки США залежить безпека не лише України, а ще й низки держав Європи. Тому якщо США змінить курс, то це відчують усі.
Відчують і теж змінять курс. Ви як вважаєте, чи добре для країн Європи усвідомити загрози і вкладатися більше в оборону? Бо схоже, зараз лише Польща це розуміє
_Твоя_подруга• 08 января в 11:53
Ответ дляKolibri_18
Для мене це виглядає, що Трамп готовий перетворити світ на групу диктатур, створюючи навколо свою групу впливу. Саме задля того він погрожує Канаді, Гренландії. На черзі, мабуть, Індія, оскільки вона має тісні економічні зв´язки з США. Громадяни США, які віддали свій голос за цю особу, шукали зменшення цін на пару центів, і не хотіли бути втягнуті у війну. Натомість все йде або до 3ї світової, або до появи великих конгломератів з диктатур. Про права людини можна буде забути. Громадяни США купилися на байку про дешеву ковбасу, і виміняли на не неї свою свободу, а разом з нею свободу всього світу.
Розвиток подій стає неконтрольованим. Тут або реально буде низка наддержав, з порядком в кожній як у Північній Кореї. Але до пори, до часу. Поки кожному з диктаторів цих наддержав стане сумно, і не захочеться ще. І тоді 3 світова неминуча.
10 січня Трампу оголосять вирок по судовому позову. Якщо його не приберуть з посади, тоді почнеться реальний період турбуленції в світі
Что? Про права человека уже давно забыли.
Как раз трамп озвучивает возможный выход штатов из ВОЗ. А это как раз про права человека.
И не забыла ли Канада про права человека, когда людей из Конвоя свободы в тюрьмы сажала? Все ок было?
Ответ дляOlvia1987
Для мене особисто головне,щоб нова американська адміністрація хоч якось посприяла завершенню нашої війни.А там нехай хоч Гренландію приєднують,хоч Китай,хоч у космос летять всією країною.Це їхня справа.
Я думаю якщо Трам розпочне якісь реальні кроки до реалізації своїх намірів це відкриє ящик Пандори. Китай рване на Тайвань і всі інші туди куди зможуть . Це буде повний хаос . За Україну вже й думати забудуть. Точно буде не до того.
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:54
Ответ дляKolibri_18
В цілому було набагато краще.
Ви самі скоро побачите
Я не буду переживати наперед. І так є за що переживати
Ответ дляМимо_шла
Так обожали, что аж снесли?)
Він сам подав у відставку
Ответ дляLudaSHS
Нова ера
Біограф маска пише що той куку.
А привести може до світового хаосу і 3 світової.
Архітектура безпеки, світового права тютю
Бо популісти керують, а не профі.
Нарциси, егоцентріки, хайпожери, диктатори
Біограф маска пише що той куку.
Бо популісти керують, а не профі.
Так хочется, что вот эта вся туйня обходила мимо нас. Чтоб не было у нас войны, жили спокойно и только читали подобные новости , что где то там
А так, истекаем кровью, а вокруг зреет хаос. И никакого просвета
Will_Be...• 08 января в 11:55
Ответ дляPinkMa
50 и 70 разные вещи
Ну, я бы так не сказала... Деменция, склероз, сердечно-сосудистые, Альцгеймера - все молодеет. А вообще, не в возрасте дело, а в деловых и человеческих качествах.
Ответ дляДана-Нирвана
Обязательно. Это тоже антиутопия, но в ней все завязано не на насилии, а на нарочитом отуплении населения с помощью удовольствий
О, ну тоді це вже навіть не утопія, а про сучасний світ. Який і привів до влади тиранів як трамп. Дякую, прочитаю
Ответ дляPinkMa
так и есть. Старые деды хотя вкусно жрать и быть королями мира. Как Фицо, тоже пытается за власть и за кресло держаться. Ничего не ново. дорвались до власти и кормушки
Цей щось викатив про чехів, що Словаччина і Чехія один нарід, думаю ого
Знову
Саме час. І як Алієв сказав що Вірменія фашисти, чи що там. Такі всі грізні стали, прямо аж дивуюся. 10 -15 років назад таке б було нереально, такі всі висловлювання перших осіб держави. А зараз у струї, як бачу.
Знову
Ответ дляMrs.Ochmonek
Звісно, пробудитись - це добре. Чи встигнуть, от в чому питання
_Твоя_подруга• 08 января в 11:58
Ответ дляKolibri_18
Джастін Трюдо. Не президент, але обожнювали всі
Трюдо обожали? Кто?)))
Те, кто благодаря его руководству работы лишился ещё в ковид и никак из этого болота вылезти не может? Вы ярмарку вакансий в Торонто видели в прошлом году? Уровень безработицы в Канаде осознаете? В этой стране с сумасшедшим ресурсами безработица!
Mrs.Ochmonek• 08 января в 12:00
Ответ дляKolibri_18
Згодна. Європа дуже повільна ((
Ответ дляLen_to4ka
💯
Я теж так вважаю. Тому, що він жодного разу не назвав росію агресором. Йому подобаються дії путіна, він хоче так само. Усі заяви щодо України були, або щоб лишити фінансування, або щоб Зеленській шукав шляхи умиротворення. До пуйла жодних вимог
Ответ дляМимо_шла
Наверное от народной любви 🤣
Ні, через заяви Трампа. Бо розуміє, що Канаді протистояти військовому вторгненню США буде на межі реального
Mrs.Ochmonek• 08 января в 12:03
Ответ дляLudaSHS
Балтія і фіни теж
Так. Може ще Румунія, трохи оновили свій оборонний комплекс
Ответ дляMrs.Ochmonek
Згодна. Європа дуже повільна ((
І розслаблена, і надто, мабуть, добра для війни. США приклали немало зусиль в середині 20 століття, щоб переконати Європу, що нової війни не буде, озброювалися не треба, США про всіх подбає. Приїхали
_Твоя_подруга• 08 января в 12:04
Ответ дляKolibri_18
Вы шутите, я надеюсь? Половина канадцев ещё до ковида мечтала, чтобы им какой-то работодатель рабочую визу в штатах оплатил ...
Ответ дляLudaSHS
Балтія і фіни теж
Та ці ніби ніколи не розслабитися. Особливо країни Балтії. Вони ж на нашу війну все віддали
Ответ дляKolibri_18
А у США есть курс на спасение Украины? Не дать погибнуть -есть. А спасти - нету. Как и у европейцев.
Allka- skakalka• 08 января в 12:06
Какая-то фигня в мире будет в 25 году .
Папа римский открыл какой-то портал и зло вышло на свободу + новый вирус ,+ цифровой контроль и многое другое .
Чёкнуттся можно
Ответ дляLudaSHS
Так
Бо в них Молдова і Придністровʼя під боком
До речі, про Придністров´я. Зараз ідеальний момент, щоб Молдові забрати його назад. Вони залишились без опалення в січні, рашка відрізана і зайнята війною в Україні. Відновити контроль було б дуже легко, але яка оплєуха болотному царю. Та нікого нема з яйцями, щоб це провернути