Kolibri_18• 08 января в 11:11

Трамп і його заяви про Канаду і Гренландію

Усі читають новини, усі бачили, які заяви генерує новий очільник США Дональд Трамп - приєднати Канаду 51м штатом, приєднати Гренландію, захопити Панамську протоку.

Хто що думає з цього приводу? Подискутуємо, куди це все приведе?

https://24tv.ua/tramp-oprilyudniv-kartu-kanadi-skl...
_Злата Ibra_• 09 января в 16:20
Ответ дляLudaSHS
Цей щось викатив про чехів, що Словаччина і Чехія один нарід, думаю ого
Знову
Саме час. І як Алієв сказав що Вірменія фашисти, чи що там. Такі всі грізні стали, прямо аж дивуюся. 10 -15 років назад таке б було нереально, такі всі висловлювання перших осіб держави. А зараз у струї, як бачу.
Пздц и все
_Злата Ibra_• 09 января в 16:21
Ответ дляДаксо
Уряд Трюдо - це основна причина, що Канада зараз в такій жопі, і на неї плюються навіть біженці з прифронтової України.
А что там в Канаде? Неужели настолько все ужасно?
_Злата Ibra_• 09 января в 16:24
Ответ дляKolibri_18
💯
Я теж так вважаю. Тому, що він жодного разу не назвав росію агресором. Йому подобаються дії путіна, він хоче так само. Усі заяви щодо України були, або щоб лишити фінансування, або щоб Зеленській шукав шляхи умиротворення. До пуйла жодних вимог
Такое же мнение (((
_Злата Ibra_• 09 января в 16:29
Ответ дляLudaSHS
100%
Хай чубляться, ділять, топчуть право міжнародне, але без нас.
Вот еще раз пишу, все здесь обижаются,что не все помогают Украине, и всем плевать, и какие все плохие. Но вы ведь тоже не думаете о других странах, вам тоже на них всех плевать, так что обижаться тогда. Мне тоже важнее ,чтобы в Украине было все нормально наконец-то . Но и другим не желаю войны и хаоса и жаль тоже
_Злата Ibra_• 09 января в 16:30
Ответ дляLudaSHS
Антарктида залежна від ресурсів.
Нова Зеландія - басейн тихого океану, війна може бути
Так если в мире будет хаос, Украине от этого плюсов не будет тоже
_Злата Ibra_• 09 января в 16:32
Ответ дляOlvia1987
Как собственно и любой другой народ.
Но при этом ,тут все обижаются на это, что сша и Европе все равно на нас и как они могут так. А я давно писала ,что им плевать на нас и это нормально, так как их это не коснулось. Так и нам плевать на них
LudaSHS• 09 января в 16:32
Ответ для_Злата Ibra_
виживання буде в деяких регіонах, тут важливо доступ до їжі, палива, води.
І відносна далекість від океанів, зон вулканічної активності.
Краще вижити в такому кліматі і а стійкій літосферній плиті. А так, хто знає, де рване, і до чого готуватися, тут би цю війну пережити
_Злата Ibra_• 09 января в 16:35
Ответ дляПодрысь
тю, полсоветчицы тут распинались за него.
Та да
_Злата Ibra_• 09 января в 16:36
Ответ дляLudaSHS
Посмотрим, что будет. Я больше советчицам не верю и в их домыслы), к сожалению.
LudaSHS• 09 января в 16:37
Ответ для_Злата Ibra_
Да при чому тут порадниці
Сценаріїв розвитку планети накатално багато, вибирай любий з мережі.
_Злата Ibra_• 09 января в 16:37
Ответ дляLudaSHS
Да при чому тут порадниці
Бреда много пишут, главное выбрать более менее нормальный вариант. А там неизвестно, что будет, посмотрим, если доживем
Oxy3• 09 января в 18:35
Ответ дляdArtagnan
Погуглил. То воюем, то в десна лупимся.
Подскажите, 1932-1933, 1937-1937, 1946-1947, репрессии на Западной Украине для вас относятся к категории в десна? Тогда да, я с вами согласна.