Усі читають новини, усі бачили, які заяви генерує новий очільник США Дональд Трамп - приєднати Канаду 51м штатом, приєднати Гренландію, захопити Панамську протоку.
Хто що думає з цього приводу? Подискутуємо, куди це все приведе?
Ответ длячаревна
Так хочется, что вот эта вся туйня обходила мимо нас. Чтоб не было у нас войны, жили спокойно и только читали подобные новости , что где то там
А так, истекаем кровью, а вокруг зреет хаос. И никакого просвета
100%
Хай чубляться, ділять, топчуть право міжнародне, але без нас.
Ответ дляМerida
А у США есть курс на спасение Украины? Не дать погибнуть -есть. А спасти - нету. Как и у европейцев.
Про ’не дать погибнуть’ це було в Байдена. У трампа і цього нема.
Ответ дляLen_to4ka
А Шваб і Кіссінджер з вами не згодні 🤷♀️
Вони пророкують різкий перехід до нового світового порядку через різке глобальне потрясіння . Буквально - це буде щось стрімке і жахливе .
А де про це пишуть? Я відчуваю, так і буде
Ответ дляLudaSHS
100%
Треба переселялись в Нову Зеландію або Антарктиду, щоб без нас.
Ответ дляKolibri_18
До речі, про Придністров´я. Зараз ідеальний момент, щоб Молдові забрати його назад. Вони залишились без опалення в січні, рашка відрізана і зайнята війною в Україні. Відновити контроль було б дуже легко, але яка оплєуха болотному царю. Та нікого нема з яйцями, щоб це провернути
Ага
Але бояться ескалаціі. Що я думаю,
Зло, коли баче страх і слабкість- завжди росте. Зло можна покарати силою. Тоді вони відповзають, але зараз злу дали карт бланш. Не має ні світових лідерів , ні світового права, є інструменти, але вони не задіяні. Молдова боїться війни. Це зрозуміло. Але може бути як в Сиріі, рашка відповзла б, хто знає
Але бояться ескалаціі. Що я думаю,
Ответ для_Твоя_подруга
Вы шутите, я надеюсь? Половина канадцев ещё до ковида мечтала, чтобы им какой-то работодатель рабочую визу в штатах оплатил ...
Робоча віза і зміна прапору - це дуже різні питання. Дуже
Ответ дляOlvia1987
Для мене особисто головне,щоб нова американська адміністрація хоч якось посприяла завершенню нашої війни.А там нехай хоч Гренландію приєднують,хоч Китай,хоч у космос летять всією країною.Це їхня справа.
Наш народ пусть войны будут где угодно нам всеравно))))
_Твоя_подруга• 08 января в 12:13
Ответ дляKolibri_18
Конечно. Точно так же как и Канада и права человека...
Ответ дляLudaSHS
Антарктида залежна від ресурсів.
Нова Зеландія - басейн тихого океану, війна може бути
Так, про Антарктиду це був жарт, звісно )
Але в НЗ все ж має бути спокійно. І в 1, ні в 2 світову там ніби було тихо
Flower Girl23• 08 января в 12:17
Ответ дляOlvia1987
Они не посприяют никак... Завтра ожидается очередной Рамштайн, на котором участники договорятся о военной помощи Украине до 2027 года... Задача минимум для Украины - продержаться до промежуточных выборов в Конгресс, максимум - до следующих президентских выборов в США... Демократы очень надеются взять реванш...
Ответ дляFlower Girl23
Ну не посприяють так не посприяють.Можно мне этого хотеть?
Flower Girl23• 08 января в 12:30
Ответ дляOlvia1987
Я тоже этого хотела бы...))
Ответ дляFlower Girl23
Хтось планує воювати ще 4роки. Аднако
Ответ дляLudaSHS
Нова ера
Біограф маска пише що той куку.
А привести може до світового хаосу і 3 світової.
Архітектура безпеки, світового права тютю
Бо популісти керують, а не профі.
Нарциси, егоцентріки, хайпожери, диктатори
Біограф маска пише що той куку.
Бо популісти керують, а не профі.
А коли керував хтось інший? Ну може меркель але і вона виявилась неправа
Will_Be...• 08 января в 12:34
Ответ дляNYC
Восточнее Украины 🤣🤣🤣
Стеб, если что))
Ха, я когда Вам отвечала, про него, тоже подумала - вдруг, кто скажет, а потом поняла - нет, речь то о президентах СТРАН, а рашка не страна - помойка, плешивый - не президент, а Х..., лалала
Ответ дляWill_Be...
Абсолютно разные. И тут сложно сказать, где ’плюс’ перевешивает ’минус’. А кто там в Европе молодой? Шольц - 60+, а Германия считается одной из самых-самых стран. Макрону - почти полтос, тоже. сложно назвать юношей, остальные - тоже, не тридцатилетки.
60 і 75 - велика різниця. 50- тим більше
Flower Girl23• 08 января в 12:35
Ответ дляmymoly
Хтось планує воювати ще 4роки. Аднако
Нас, к сожалению никто не спрашивать не будет... И если на промежуточных выборах в Конгресс победят демократы, даже боюсь подумать, что будет дальше с Украиной...
Will_Be...• 08 января в 12:35
Ответ для04214
Отвечала на подобный комментарий выше.