Kolibri_18• 08 января 2025

Трамп і його заяви про Канаду і Гренландію

Усі читають новини, усі бачили, які заяви генерує новий очільник США Дональд Трамп - приєднати Канаду 51м штатом, приєднати Гренландію, захопити Панамську протоку.

Хто що думає з цього приводу? Подискутуємо, куди це все приведе?

https://24tv.ua/tramp-oprilyudniv-kartu-kanadi-skl...
PinkMa• 08 января 2025
Ответ дляПавела
Ляпає язиком.
Ось це мене засмутило, кінця не видно(
🇺🇸 Пентагон на засіданні «Рамштайн» планує зустріч з лідерами коаліцій та хоче окреслити план підтримки України до 2027 року для створення «надійних сил стримування».
ну логично. а потом нападение на ЕС. точнее страны Балтии и китай на тайвань. Европейские импотенты сами виноваты в этой ситуации, до сих пор верят в хороших узких и что это все путин, и грейт рашн культуру.
Плохо только что что пострадает много хороших людей
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А як ваші знайомі пояснюють , що віддали за нього голос? У вас лише один варіант ’ обіцяв дешеву ковбасу’, а вони що кажуть?
Я не спілкуюся з ними. Це родичі родичів, просто розповідали про їх вибір мої родичі, які в Україні. Ніби, що трамп обіцяв покращення для громадян США, ’Америка для американців’, і т.д.
Mrs.Ochmonek• 08 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Я теж так вважаю
Навіщо йому Гренландія? Хай бере Курілли
Гренландія йому потрібна для дуже конкретних цілей.
Дана-Нирвана• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
як то кажуть, ’9 жінок не можуть за місяць народити дитину. Але з хорошим менеджером можуть за 3’. З приходом Трампа світ отримав ’хорошого менеджера’ на шляху до диктатур. Хто не читав 1984, можете ознайомитися. Так буде виглядати світовий порядок незабаром, якщо Трамп буде діяти так, як заявляє
А может, будет как ’О дивный новый мир’?
PinkMa• 08 января 2025
Ответ дляWill_Be...
У молодых свои зайобы. Вопрос риторический... А вообще, покажите мне, хоть одного президента, хоть одной страны, которым бы были довольны все. Хоть молодого, хоть старого.
свои, но не такие. Посмотрите как живут в Европе, там в основном молодые у власти и никто не ломится захватывать чужую территорию
Will_Be...• 08 января 2025
Ответ дляNYC
Я могу показать 🤣🤣
Можете? Показывайте) Интересно посмотреть будет.
LudaSHS• 08 января 2025
Ответ дляМerida
А Японию спросили?
Слушно
Але куди там трампу щось питать
Вірю, що можливо хоч ричаги впливу на нього спрацюють, і нічого едакого не буде, Трампа треба сприймати серйозно, але не буквально.
Olvia1987• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Трамп всього на п´ять років президент.
Mrs.Ochmonek• 08 января 2025
Ответ дляPinkMa
давно пора запретить дедов к власти пускать. старые дебилы, которым нечего терять и в штанах висит, компенсируют ’завоеваниями’
Точно. Треба спершу перевіряти як там в штанах
Olvia1987• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Родичі родичів це і ваші родичі.По іншому ніяк.
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
От Маск точно неадекват по всіх параметрах, найстрашніше, що любить пуйла
А Маска любить Трамп, і Трамп теж називав пуйла ’великою людиною’. Вони всі мають схожі цінності. Трамп поклоняється баблу, є великим егоцентриком, і намічається з ідей толерантності. Ось що таке Трамп. Тільки сліпому це не видно. І він переміг на виборах. Тобто, або люди в цілому розділяють світогляд Трампа, або отупіли вже настільки, що 2+2 не можуть скласти
Дана-Нирвана• 08 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Хосе́ Альбе́рто Мухи́ка Корда́но (исп. José Alberto Mujica Cordano; род. 20 мая 1935, Монтевидео), также известный как Эль Пе́пе (El Pepe) — уругвайский политик левого толка, президент Уругвая с 2010 по 2015 год.
По-моему, отличный дядька. Судя по тому, что пишут в Инете, конечно)
Will_Be...• 08 января 2025
Ответ дляPinkMa
Абсолютно разные. И тут сложно сказать, где ’плюс’ перевешивает ’минус’. А кто там в Европе молодой? Шольц - 60+, а Германия считается одной из самых-самых стран. Макрону - почти полтос, тоже. сложно назвать юношей, остальные - тоже, не тридцатилетки.
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляNYC
Наверно ваши знакомые работают, а не сидят на социалке.
Працюють. Тобто, хто сумлінно працює і платить податки має голосувати за Трампа? Поясніть свій комент, будь ласка
Mrs.Ochmonek• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Тобто, їх може привабили обіцянки контролювати міграцію ( а ми не уявляємо масштабів проблеми), сприятливіші умови для бізнесу , ті самі низькі ціни на нафту
Will_Be...• 08 января 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Ну...’В 2013 году во время своей пресс-конференции Мухика, не заметив, что микрофоны уже включили, сказал своему подчинённому: «Эта старуха ещё хуже, чем тот косоглазый» (подразумевая президента Аргентины Кристину Фернандес де Киршнер и её покойного мужа). Этот случай вызвал дипломатический скандал между Уругваем и Аргентиной[12]. ’ - минимум, один недовольный им человек)
Дана-Нирвана• 08 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Да, это я читала.)) Ну всякое бывает, он же не нарочно оскорбил, микрофон виноват, что все услышали))))) Это не так, как вон Маск премьер-министра Канады девочкой назвал
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляМerida
У вас какое-то наигранное беспокойство. Перечитали новостей. Беспокойтесь за Украину, а не демократию в США. Кто бы ни был президентом там, это не поможет в уничтожении дерибана Украины и помощи в прекращении войны. Точно так же как и европейцы, время от времени пропихивают то, что Украине таки нужно смириться с потерей территорий и начинать жизнь с чистого листа. 🤷🏼‍♀️
В світі усе пов´язано. Від підтримки США залежить безпека не лише України, а ще й низки держав Європи. Тому якщо США змінить курс, то це відчують усі.
Will_Be...• 08 января 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Вопрос стоял так: ’А вообще, покажите мне, хоть одного президента, хоть одной страны, которым бы были довольны все.’, так что увы - не подходит)
Мимо_шла• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Вы можете на это повлиять?
Mrs.Ochmonek• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Або людям ближчі погляди республіканців, традиційні, християнські, наприклад, і їх дуже дістала лівачня з демтабору. На жаль, республіканців представляв не якийсь порядний чоловік, а такий от Трамп.
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А до цього моменту все гаразд із цінностями було?
І як з приводу незалежних судів в США? Вони є чи вже зникли за місяць, на вашу думку?
В цілому було набагато краще.
Ви самі скоро побачите
PinkMa• 08 января 2025
Ответ дляWill_Be...
50 и 70 разные вещи
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Джастін Трюдо. Не президент, але обожнювали всі
Мимо_шла• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Так обожали, что аж снесли?)
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Не знаю, не читала. Варто?
Mrs.Ochmonek• 08 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Аргентинський же . Змінив там за рік реформ дуже багато реально. Та і виступ його в ООН можна напам´ять заучуваити як приклад здорового глузду
Дана-Нирвана• 08 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Не знаю, не читала. Варто?
Обязательно. Это тоже антиутопия, но в ней все завязано не на насилии, а на нарочитом отуплении населения с помощью удовольствий
автор Kolibri_18 • 08 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Трамп всього на п´ять років президент.
І перша, і друга світова тривали 4 роки. Голодомор, наприклад, тривав 2 роки. Це модна казати спокійно про 5 років, якщо плани в президента цілком мирні, як-то ’побудувати нам дороги чи лікарні?’. А тут у всіх одразу масовий психоз про переробці політичної карти світу
Наталка -русалка• 08 января 2025
Деменція