Усі читають новини, усі бачили, які заяви генерує новий очільник США Дональд Трамп - приєднати Канаду 51м штатом, приєднати Гренландію, захопити Панамську протоку.
Хто що думає з цього приводу? Подискутуємо, куди це все приведе?
Байрактарочка• 08 января в 11:27
там ще дурник Маск загострює ситуацію.
наче нюхнули вдвох і почали геніальні плани генерувати
третя світова прийде звідки не чекали?
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:28
Ответ дляKolibri_18
Мої знайомі в США, які вже мають громадянство, але вихідні з України, віддали свій голос за Трампа.
Але і вест світ спостерігав за виборами в США, багато хто з українців йому симпатизував і вболівав за нього. Як тоді я не розуміла причин, так і зараз тим більше. То нехай би ці люди написали, як їм, чим далі, тим більше подобається, мабуть, куди все йде. Але всі мовчать, лише дизлайки і фейспалми тулять. Така віра популістам в кожній країні крок за кроком веде людство до жахливих змін.
А як ваші знайомі пояснюють , що віддали за нього голос? У вас лише один варіант ’ обіцяв дешеву ковбасу’, а вони що кажуть?
Дана-Нирвана• 08 января в 11:29
Ответ дляМимо_шла
Это говорит о том, что в 25 году уже большой дефицит людей для фронта.
Это да, но они ещё есть. А власть ничем не брезгует. Закончатся те, у кого бронь - начнут отменять отсрочку. Например, примут закон, что во время военного положения на отсрочку имеют право студенты только в возрасте до 23 лет. Или мужчины, у которых не 3, а 4 детей.
Ответ дляДана-Нирвана
А зачем добровольцы?
Наприкінці лютого можуть мобілізувати деяких заброньованих військовозобов´язаних: мова про працівників підприємств, які втратять статус критичності, — нардеп Федієнко.
28 лютого закінчується у всіх військовозобовʼязаних по країні бронювання. Якщо підприємство втрачає статус критичності або не відповідає його критеріям, то заброньовані працівники цього підприємства, так само втрачають бронювання.
На на місяць-два вистачить цих броньованих. Потім зниження віку. Якщо раніше дехто це сприймав, як раша пропаганду, то зараз вже зрозуміло, що таке рішення буде прийняте. Потім може за жінок візьмуться. Бажаючих уже немає, тому поліцаї нашого часу заламують тих нещасних, що насмілились на вулицю вийти.
Ответ дляМerida
Быть в рабстве под рашкой, звучит куда более страшней, чем быть колонией сша
В цьому розкладі, до якого веде Трамп, Україні відведена роль відійти до рашки, ви що, не бачите?
Але мешканців США теж чекають зміни. Good bye, democracy, hello, tirany! Відбулася зміна ґрунтовних цінностей в суспільстві.
Я би не хотіла були свідком, або учасником цим світових змін. Та, схоже, в нас нема вибору.
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:29
Ответ дляБайрактарочка
там ще дурник Маск загострює ситуацію.
третя світова прийде звідки не чекали?
От Маск точно неадекват по всіх параметрах, найстрашніше, що любить пуйла
Ответ дляKolibri_18
Что именно вам не понятно? Мне все понятно, почему выбрали его.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
он сейчас тестирует своими чудовищными выбрыками нашу общую реакцию
Тестувати він може лише своїх громадян і сенат. Якщо вони нічого не зроблять, якщо демократи теж ніяких дій на противагу не виконають, то все, маховик буде запущено
Ответ дляKolibri_18
Наверно ваши знакомые работают, а не сидят на социалке.
Дана-Нирвана• 08 января в 11:31
Ответ дляПавела
Согласна с вами. Отсрочку ещё можно пересмотреть. Много студентов в возрасте 30+. Непорядок
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну, Трамп ще може зробити ’ дешеву ковбасу - нафту’, тобто відкрити по максимуму можливості по видобутку нафти, що зіб´є ціну, і з РФ буде як з ссср.
Побачимо, куди виверне. Мене лякає Маск, який впливає на Трампа, значно більше ніж сам Трамп
Судячи з заяв Трампа, ослаблювати росію не в його планах. США, яким ми його знали, померло. Тепер це як Китай, чи Північна Корея, чи росія. Цінності з приходом Трампа стали геть інші
Ответ дляKolibri_18
У вас какое-то наигранное беспокойство. Перечитали новостей. Беспокойтесь за Украину, а не демократию в США. Кто бы ни был президентом там, это не поможет в уничтожении дерибана Украины и помощи в прекращении войны. Точно так же как и европейцы, время от времени пропихивают то, что Украине таки нужно смириться с потерей территорий и начинать жизнь с чистого листа. 🤷🏼♀️
Ответ дляKolibri_18
Мене особливо цікавить думка тих, хто чекав на Трампа, як на месію. Все за планом?
Я питала недавно
Кажуть так чекають, ставка на дідо ще працює. А що коли рижий дідо такий же куку як и тихий дідо байден. Якщо ставка на фріка і прості рішення не спрацює? Якщо простих рішень не існує? Якщо світ ’ не дивись наверх’(с)
Нова реальність.
Ответ дляДана-Нирвана
Как бы там не было, на ГОДЫ у нас нет резерва
Will_Be...• 08 января в 11:32
Ответ дляKolibri_18
Я не сторонник Трампа, но напишу, на что уповали те из украинцев, которые так, или иначе, ЗА него: 1. У чувака очень раздутое самомнение, он не выносит, если что-то делают не так, как он говорит, с ресурсами Америки он может диктовать условия, и плешивому, в том числе, и, ой, я не завидую тому, если он не согласится с Трампом. Второй момент - в Америке, все-таки, демократия, и президент это не царь. Он будет под присмотром, как поставят, так и снимут, если будет нужно.
Ответ дляKolibri_18
В українців? Ні, ми нічого не вирішуємо, від нас вже нічого не залежить і вибору у нас немає. Демократія у світі зараз програє. Диктатури розправляють крила.
Ответ дляnata.ant
Прям за одним рік,буде новий порядок? Це роки буде відбуватися
як то кажуть, ’9 жінок не можуть за місяць народити дитину. Але з хорошим менеджером можуть за 3’. З приходом Трампа світ отримав ’хорошого менеджера’ на шляху до диктатур. Хто не читав 1984, можете ознайомитися. Так буде виглядати світовий порядок незабаром, якщо Трамп буде діяти так, як заявляє
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:34
Ответ дляKolibri_18
А до цього моменту все гаразд із цінностями було?
І як з приводу незалежних судів в США? Вони є чи вже зникли за місяць, на вашу думку?
Ответ дляKolibri_18
Для мене це виглядає, що Трамп готовий перетворити світ на групу диктатур, створюючи навколо свою групу впливу. Саме задля того він погрожує Канаді, Гренландії. На черзі, мабуть, Індія, оскільки вона має тісні економічні зв´язки з США. Громадяни США, які віддали свій голос за цю особу, шукали зменшення цін на пару центів, і не хотіли бути втягнуті у війну. Натомість все йде або до 3ї світової, або до появи великих конгломератів з диктатур. Про права людини можна буде забути. Громадяни США купилися на байку про дешеву ковбасу, і виміняли на не неї свою свободу, а разом з нею свободу всього світу.
Розвиток подій стає неконтрольованим. Тут або реально буде низка наддержав, з порядком в кожній як у Північній Кореї. Але до пори, до часу. Поки кожному з диктаторів цих наддержав стане сумно, і не захочеться ще. І тоді 3 світова неминуча.
10 січня Трампу оголосять вирок по судовому позову. Якщо його не приберуть з посади, тоді почнеться реальний період турбуленції в світі
так и есть. Старые деды хотя вкусно жрать и быть королями мира. Как Фицо, тоже пытается за власть и за кресло держаться. Ничего не ново. дорвались до власти и кормушки
Дана-Нирвана• 08 января в 11:35
Ответ дляМимо_шла
Возможно, вы правы.
Will_Be...• 08 января в 11:36
Ответ дляPinkMa
давно пора запретить дедов к власти пускать. старые дебилы, которым нечего терять и в штанах висит, компенсируют ’завоеваниями’
У молодых свои зайобы. Вопрос риторический... А вообще, покажите мне, хоть одного президента, хоть одной страны, которым бы были довольны все. Хоть молодого, хоть старого.
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:36
Ответ дляKolibri_18
Заяви заявами, а дій ще не було. Ви зарано завертаєтеся в біле простирадло
Ответ дляKolibri_18
Вибачте,але за один рік нічого не буде кардинального,це процес на роки.
Ответ дляKolibri_18
От нас, украинцев, что-то зависит?
Мы можем повлиять на Трампа? На реакцию Канады?
Мы и так живём в 1984