Dumky• 09 января в 10:45

Трамп не сповна чи що? Дивний всесвіт від Трампа

🗣«Люди насправді навіть не знають, чи має Данія якесь законне право на Гренландію. Але якщо вони мають, вони повинні відати це, тому що нам це потрібно для національної безпеки. Якщо вони цього не зроблять я введу високі мита для Данії». - заявив Трамп
Rukkol@• 09 января в 10:47
Діди шизонулись. Треба вводити обмеження по віку на посаду президента.
автор Dumky • 09 января в 10:48
Ответ дляRukkol@
Та то взагалі.
Що ж то буде далі з цими придурками?
Ксенияяяяя• 09 января в 10:48
Ответ дляRukkol@
Треба взагалі робити їм жорстку перевірку на наявність психічних розладів і схильність до насилля та імперіалізму
Ксенияяяяя• 09 января в 10:49
Ответ дляDumky
Та то взагалі.
Що ж то буде далі з цими придурками?
Поки надія, що самі здохнуть
Манула• 09 января в 10:49
Ответ дляRukkol@
Тут питання навіть не в дідах, а до тих, хто обирає оце все ...
автор Dumky • 09 января в 10:50
Ответ дляМанула
Та й світ десь як під чимось, чесне слово 🤯
алергирина• 09 января в 10:50
Походу трамп путю переплюне))
Байден цукерочка ще.
Хто там надіявся? Ну шо? Спасе?
Ну нього свої наполеонівські плани. Світ, тримайся, людей шкода
автор Dumky • 09 января в 10:51
Трамп може стати гірше путіна. Хай Бог милує. Дурі повно і можливостей достатньо
летта• 09 января в 10:53
И Маск явно шизанулся
автор Dumky • 09 января в 10:54
Ответ длялетта
И Маск явно шизанулся
Ну, для маска це як реальна Дота чи Гра в кальмара, забава. Він соціоапат- це страшно
алергирина• 09 января в 10:56
Ответ дляRukkol@
Я давно кажу, що голосувати тільки до 55 років, бо далі адекватних мало і вибирають чокнутих бо не розуміють ніфіга і під впливом пропаганди змі
Манула• 09 января в 10:57
Ответ дляDumky
Ну так, під впливом соцмереж, телешоу, продажних медійників, блогерів і т.п.
Кава з перцем• 09 января в 11:01
Наслідуючи приклад Трампа та Пу Азербайджан висловив своє бажання воювати з ’фашистами армянами’...Погано це все..дуже погано. Європа теж вже готується до війни....
Анна-d2d5• 09 января в 11:01
Ответ дляRukkol@
І обмеження по віку виборцям
svitochkaa• 09 января в 11:03
ооо хит парад сывои секты.у вас своих проблем мало?они там без вас порешают что и как.
Аnnеt• 09 января в 11:05
Ответ дляDumky
Та то взагалі.
Що ж то буде далі з цими придурками?
читала вчера, что этим шизоидным бредом создают инфоповоды для бурления говн, чтобы отвернуть внимание от каких-то важных процессов. осталось только понять от чего же людей отвлекают с помощью присоединения Канады и Гренландии...
svitochkaa• 09 января в 11:05
Удалено администрацией...
Julia -e9ee• 09 января в 11:05
Бывшая подружка голосовала ’за трампушку’, она и по жизни не отличается умом. Написала ей вчера про трампушку, молчит.
Кава з перцем• 09 января в 11:06
Ответ дляJulia -e9ee
Майже всі українці в США голосували за божевільного Трампа
Julia -e9ee• 09 января в 11:07
Ответ дляsvitochkaa
Удалено администрацией...
Еленнн• 09 января в 11:07
Ответ дляАнна-d2d5
І обмеження по віку виборцям
ще скажіть ..--- і рівень інтелекту. і аналізи,в незалежній лабораторії..
Incol• 09 января в 11:08
Ответ дляRukkol@
Людям після 65-70 взагалі не варто голосувати, не те що займати такі посади , бо мізки в такому віці вже всихають чи навпаки, але точно не в повному здоров´ї.
Julia -e9ee• 09 января в 11:09
Ответ дляКава з перцем
Ужас, почему?
Моя голосовала, потому что Трамп обещал очистить Америку от мигрантов. Сильно она мигрантов не любит, особенно индусов и китайцев, хотя и сама понанхала 20 лет назад.
Аnnеt• 09 января в 11:09
Ответ дляКава з перцем
по одной из версий: патамушо он против трансгендеров и гейпропаганды. наши туда приехали и не хотят вот это всё гендерное безобразие терпеть.
Кава з перцем• 09 января в 11:10
Ответ дляIncol
Вся зелена команда- молоді люди, але це колективна Безугла
Valentina shop2020• 09 января в 11:10
Ответ дляКава з перцем
Удалено администрацией...
Кава з перцем• 09 января в 11:11
Ответ дляJulia -e9ee
Ужас, почему?
Ну так он не обманул, судя по заявочкам он хорошо почистит население, не только от мигрантов)
Альфасамка• 09 января в 11:11
кончений ідіот як і маск
Аnnеt• 09 января в 11:11
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
бохнакажэт! на святое покусились! харам!
lilu1990• 09 января в 11:12
Мене радує одне - шо трамп непередбачуваний не тільки для нас але й для росії

Він нікому не друг.