Зрадорозганячка• Изменено 08 января в 12:09

Чи йти на такі зустрічі, коли вступ був такий...

Дівчатка привіт!
Чи йти на такі зустрічі, коли вступ був такий:
Від першого хлопця, була пропозиція, приїхати до нього попити чаю з тортиком.
Коли я відмовила і сказала, що я не їжджу, по гостям. І що удачі йому в пошуках.
Зразу відповідь, давай на нейтральній території вип’ємо каву з солодким.

Другий, «привіт, ти куриш кальян», пишу – « зрідка курю».
Відповідь, то давай домовимось, ти приїдеш до мене і покуримо.
Знову відповідаю: що я не їжджу, по гостям.
І знову від хлопця, то може тоді давай десь кави вип’ємо .

На що це розраховано?
Я так розумію, що є попит напевно. Бо якби не було, то не було б таких запрошень. Я шукаю с/стосунки, в них в анкеті також це вказано.
Йти на зустріч чи ні до таких хлопців?
Якщо такий початок, на «потрахушки» звали ( для мене саме таке і було запрошення) То напевно, нічого не чекати. На друге побачення, якщо сподобаємось друг другу, мені здається будуть знову додому зазивати.
Альфасамка• 08 января в 12:09
вони хочуть вас трахнути. Ставте ринкову ціну
Братья Капли• 08 января в 12:10
Може тцк бояться і не хочуть зайвий раз виходити?
Альфасамка• 08 января в 12:11
Якшо ви не монашка - 150$ година, туди сюди дорога це ще 300, ну і 50$ амортизація. За вечір 500$.
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:11
Я б не йшла.
Бо ось це ’давай тоді в кафе вип´ємо кави’ - робиться виключно з розрахунку на те, що їм все таки вдасться вас уломати на додому.
Тобто, вам з цих зустрічей сенсу не буде.
Парова машина• 08 января в 12:12
Это сейчас тренд на сз. Спасибо что не пишут коронную фразу Приезжай
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:12
Ответ дляБратья Капли
Це привід викликати дівчину додому наче проститутку?))
Альфасамка• 08 января в 12:12
Ответ дляХропочка з гривкою
всі жінки повії. Не повія лише після шлюбу, з одним до кінця днів.
автор Зрадорозганячка • 08 января в 12:12
Ответ дляАльфасамка
Я в шоці. Ще й пишуть, що нічого пошлого в цьому не бачать, це відписались потім.
Мені ж не 17 років, ху із ху… розумію вже))
66сезон666серия• 08 января в 12:12
Так вони так пишуть не тільки вам, вы поки як всі для них цих таких хлопців, думають що може і прокате як кажуть, це як дівчина себе поводитиме, це вже від вас залежить.
Для мене це б було образливо я б не поїхала і припинила спілкування з такими хлопцями.
автор Зрадорозганячка • 08 января в 12:13
Ответ дляХропочка з гривкою
Я б не йшла.
Ось і мені так здається.
Криниця щастя• 08 января в 12:13
Таких на сайті кожен другий
автор Зрадорозганячка • 08 января в 12:14
Ответ для66сезон666серия
З цими перейшли в тг, щоб зустріч назначити.
Було спілкування пару днів на СЗ до цього. Тобто, це не перше повідомлення від них.
автор Зрадорозганячка • 08 января в 12:15
Ответ дляКриниця щастя
Таких на сайті кожен другий
Так. Я в шоці. Ще дік піки можуть відправити.
Але ці скромні ще)))
ДолькиКабана• 08 января в 12:16
а что вы от него хотите, миллион алых роз и бриллианты?
Наизнанку• 08 января в 12:16
Ну давайте по- чесному. Ваша анкета така як і тисячи інших. Тому спершу вони і пробують розвести на дешеві потрахушки. А там може й від вас буде залежати. Але нормальний може б спочатку поспілкувався деякий час, а потім вже на побачення кликав.
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:17
Ответ дляДолькиКабана
Між мільйоном алих роз і потрахатися у нього вдома при першій зустрічі - тисячі проміжних варіантів .
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:18
Ответ дляЗрадорозганячка
Нема сенсу продовжувати спілкування з таким їх підходом.
Це тупіковий варіант.
4есотка• 08 января в 12:18
Ответ дляАльфасамка
Почему дорога такая дорогая? На вертолете лететь, что ли?
Аленький носочек• 08 января в 12:20
Мошей ницца• 08 января в 12:20
Ну, до дому звичайно не йти. А що поганого в тому, щоб випити десь кави? Чи ваші уявлення про серйозні стосунки- це перша зустріч із паспортом біля РАГСу?
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:23
Ответ дляМошей ницца
Тому, що чоловік, який на першу зустріч кличе дівчину додому, з самого початку не планує нічого серйозного.
Хочу на Балі• 08 января в 12:23
це розраховано на не бажання зустрітися з ТЦК
автор Зрадорозганячка • 08 января в 12:23
Ответ дляМошей ницца
Тому спершу було , це не десь попити каву. А в них вдома. Мова не про РАГС
Альфасамка• 08 января в 12:23
Ответ для4есотка
година туди година назад. Дорога завжди входить в робочий час.
Братья Капли• 08 января в 12:23
Ответ дляХропочка з гривкою
Так дівчина сама вирішить- йти чи ні. Вони спробували- не проканало. А інша може і приїде.
Мошей ницца• 08 января в 12:25
Ответ дляЗрадорозганячка
’то може тоді давай десь кави вип’ємо’- що вам не підходить? Призначайте зручне вам місце
Ируся-пуся• 08 января в 12:26
Автор, такі хлопці пачками розсилають свої пропозиції в надії, що хтось приїде. Ліниві та тупеньки
viter33• 08 января в 12:27
Ответ дляАльфасамка
Повно пропозицій по 100 дол., можна знайти дешевше
Туди-сюди таксі (якщо бояться ТЦК чи авто не хочуть світити - ще 10 дол.)
Разом - 110 дол.
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:27
Ответ дляМошей ницца
Ну правильно. Дівчина сама їхати відмовилася.
Тому, ок,він вийде випити з нею кави, з надією таки вломати її їхати до нього додому.
Нащо витрачати час на таке?
автор Зрадорозганячка • 08 января в 12:27
Ответ дляИруся-пуся
В тому і справа. Що з цими було спілкування до цього. Тобто це не розсилка.