Зрадорозганячка• Изменено 08 января в 12:09
Чи йти на такі зустрічі, коли вступ був такий...
Дівчатка привіт!
Чи йти на такі зустрічі, коли вступ був такий:
Від першого хлопця, була пропозиція, приїхати до нього попити чаю з тортиком.
Коли я відмовила і сказала, що я не їжджу, по гостям. І що удачі йому в пошуках.
Зразу відповідь, давай на нейтральній території вип’ємо каву з солодким.
Другий, «привіт, ти куриш кальян», пишу – « зрідка курю».
Відповідь, то давай домовимось, ти приїдеш до мене і покуримо.
Знову відповідаю: що я не їжджу, по гостям.
І знову від хлопця, то може тоді давай десь кави вип’ємо .
На що це розраховано?
Я так розумію, що є попит напевно. Бо якби не було, то не було б таких запрошень. Я шукаю с/стосунки, в них в анкеті також це вказано.
Йти на зустріч чи ні до таких хлопців?
Якщо такий початок, на «потрахушки» звали ( для мене саме таке і було запрошення) То напевно, нічого не чекати. На друге побачення, якщо сподобаємось друг другу, мені здається будуть знову додому зазивати.
На що це розраховано?
Йти на зустріч чи ні до таких хлопців?
Альфасамка• 08 января в 12:11
Якшо ви не монашка - 150$ година, туди сюди дорога це ще 300, ну і 50$ амортизація. За вечір 500$.
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:11
Я б не йшла.
Бо ось це ’давай тоді в кафе вип´ємо кави’ - робиться виключно з розрахунку на те, що їм все таки вдасться вас уломати на додому.
Тобто, вам з цих зустрічей сенсу не буде.
Парова машина• 08 января в 12:12
Это сейчас тренд на сз. Спасибо что не пишут коронную фразу Приезжай
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:12
Ответ дляБратья Капли
Може тцк бояться і не хочуть зайвий раз виходити?
Це привід викликати дівчину додому наче проститутку?))
Альфасамка• 08 января в 12:12
Ответ дляХропочка з гривкою
всі жінки повії. Не повія лише після шлюбу, з одним до кінця днів.
Зрадорозганячка
• 08 января в 12:12
Ответ дляАльфасамка
вони хочуть вас трахнути. Ставте ринкову ціну
Я в шоці. Ще й пишуть, що нічого пошлого в цьому не бачать, це відписались потім.
Мені ж не 17 років, ху із ху… розумію вже))
66сезон666серия• 08 января в 12:12
Так вони так пишуть не тільки вам, вы поки як всі для них цих таких хлопців, думають що може і прокате як кажуть, це як дівчина себе поводитиме, це вже від вас залежить.
Для мене це б було образливо я б не поїхала і припинила спілкування з такими хлопцями.
Зрадорозганячка
• 08 января в 12:13
Ответ дляХропочка з гривкою
Я б не йшла.
Ось і мені так здається.
Зрадорозганячка
• 08 января в 12:14
Ответ для66сезон666серия
З цими перейшли в тг, щоб зустріч назначити.
Було спілкування пару днів на СЗ до цього. Тобто, це не перше повідомлення від них.
Зрадорозганячка
• 08 января в 12:15
Ответ дляКриниця щастя
Таких на сайті кожен другий
Так. Я в шоці. Ще дік піки можуть відправити.
Але ці скромні ще)))
Наизнанку• 08 января в 12:16
Ну давайте по- чесному. Ваша анкета така як і тисячи інших. Тому спершу вони і пробують розвести на дешеві потрахушки. А там може й від вас буде залежати. Але нормальний може б спочатку поспілкувався деякий час, а потім вже на побачення кликав.
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:17
Ответ дляДолькиКабана
а что вы от него хотите, миллион алых роз и бриллианты?
Між мільйоном алих роз і потрахатися у нього вдома при першій зустрічі - тисячі проміжних варіантів .
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:18
Ответ дляЗрадорозганячка
Нема сенсу продовжувати спілкування з таким їх підходом.
Це тупіковий варіант.
4есотка• 08 января в 12:18
Ответ дляАльфасамка
Почему дорога такая дорогая? На вертолете лететь, что ли?
Мошей ницца• 08 января в 12:20
Ну, до дому звичайно не йти. А що поганого в тому, щоб випити десь кави? Чи ваші уявлення про серйозні стосунки- це перша зустріч із паспортом біля РАГСу?
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:23
Ответ дляМошей ницца
Тому, що чоловік, який на першу зустріч кличе дівчину додому, з самого початку не планує нічого серйозного.
Зрадорозганячка
• 08 января в 12:23
Ответ дляМошей ницца
Тому спершу було , це не десь попити каву. А в них вдома. Мова не про РАГС
Альфасамка• 08 января в 12:23
Ответ для4есотка
година туди година назад. Дорога завжди входить в робочий час.
Братья Капли• 08 января в 12:23
Ответ дляХропочка з гривкою
Так дівчина сама вирішить- йти чи ні. Вони спробували- не проканало. А інша може і приїде.
Мошей ницца• 08 января в 12:25
Ответ дляЗрадорозганячка
’то може тоді давай десь кави вип’ємо’- що вам не підходить? Призначайте зручне вам місце
Ируся-пуся• 08 января в 12:26
Автор, такі хлопці пачками розсилають свої пропозиції в надії, що хтось приїде. Ліниві та тупеньки
Хропочка з гривкою• 08 января в 12:27
Ответ дляМошей ницца
Ну правильно. Дівчина сама їхати відмовилася.
Тому, ок,він вийде випити з нею кави, з надією таки вломати її їхати до нього додому.
Нащо витрачати час на таке?
Зрадорозганячка
• 08 января в 12:27
Ответ дляИруся-пуся
В тому і справа. Що з цими було спілкування до цього. Тобто це не розсилка.