Ласкове телятко• 08 января в 14:26
КТ під час можливої вагітності
Я незнаю, але може бути таке що я вагітна,, вчора змушена була зробити КТ гайморових пазух, так як маю гайморит ...і тепер переживаю,, а якщо дійсно вагітна,, як це може повпливати на дитину? ..
Тест не робила ще, бо ще не має затримки
ОхиИВздохи• 08 января в 14:46
Якби ви ще не зробили, тооднозначно не робить. Якщо вже зробили, то далі спитвєте в гінеколога, чи треба переривати чи може і норм, якщо там ще всього пара тижнів.
ОхиИВздохи• 08 января в 14:49
І шукайте лора який гайморіт і без рентгена бачить і тим більше без кт. В мене якось в дочки був гайморит. І місцевий лор напрввив на рентген, я передвонила в кихвську клінічну лікарню, щавідюючому, на що він мені сказав, що ренген нічого не лікує, а гайморіт і так добре видно. Вилікував нас без ренгенів, і пройшло вже купа років, рецедиву не було.