Кракадэ• 08 января в 21:40
Дітей запросили на день народження. Але є нюанс
Вітаю. Підкажіть, як вирішити таку ситуацію.
У дітей є товариш, родина товариша живе у приватному будинку. Їх вітальня, в якій вони зазвичай приймають гостей, виходить на терасу. На одному зі свят вони накривали стіл прямо на відкритій терасі, коли на вулиці вже було всього плюс 8 градусів.
А ситуація ще в тому, що у них на подвірʼї біля цієї тераси стоїть батут. І балконні двері з вітальні відкриті навстіж постійно. Діти бігають туди-сюди, то поїсти, то пострибати на батуті.
Я бігала кожні три хвилини контролювала, щоб вдягнули куртки, щоб не перебігали з подвірʼя у будинок без взуття. Але діти все одно захворіли та довго лікувались. А в сина ще й бронхіальна астма. Нікому не бажано переохолоджуватись, а в хворих астмою це ще й дає обструкції та тривале лікування.
Нас нещодавно запросили на день народження цього друга. І я більш ніж впевнена, що формат святкування буде такий самий, так як то єдина вітальня, в якій можна і телевізор подивитись і в настільні ігри пограти, але стіл з їжею для великої кількості гостей там просто нікуди поставити, так як місця обмаль.
Відмовлятись від запрошення не хочу, так як діти дуже хотіли б піти, та й друг чекає, але як подумаю, що знову все закінчиться хворобою - бажання вести відпадає 😟
Можливо порадите, що робити у цій ситуації ? Заборонити своїм дітям стрибати на батуті? Але ж бігати на терасу вони все одно будуть і двері навстіж будуть відкриті.
Кидаю курити• 08 января в 21:44
закаляйте сына, вы же не будете всю жизнь следить, чтобы он в курточке ходил
Меня много• 08 января в 21:44
Либо идти и в6еселиться как все - без запретов, чем портить детям праздник, либо - сидеть дома.
Замрійлива• 08 января в 21:44
Хтось приніс вірус на свято, скоріш за все, ви пишете, що дітей багато було. Можливо, цього разу все буде ок
Кидаю курити• 08 января в 21:45
еще как вариант надеть теплый свитер сыну. если они вообще в помещении не будут, а только на терассе, то пусть изначально ходит в теплом
НашлаПерепискуМужа• 08 января в 21:47
Термуху дитині вдягніть під джинси та джемпер. При активному русі цього буде достатньо для туди-сюди
Пищалка• 08 января в 21:47
Закаляйте детей, чтоб не портить им праздники.
Дети хозяев живут в таком формате и здоровы. Делайте выводы.
Галябалована• 08 января в 21:48
Ответ дляКидаю курити
Та тут доросла людина коні двине.Стрибати на батуті в + 8, босоніж, потім бігти на веранду поїсти , мокра, запихана.Це ж не літо надворі
Сірничок• 08 января в 21:48
Автор тут все очень умные. У моей был ацетон, кризовое течение. Был период, когда мы никуда не ходили, и не звали никого к себе, не все поймут.
Видна міленіалка• 08 января в 21:49
Авторе, вас тут зараз розкритикують. Скажуть, що ви занадто тривожна. Що ви ’душна’. Що ви зануда. Що діти повинні всюди бігати роздягнуті й босі інакше в них не буде житинства. І що хворіти 10 разів на рік -то норма. І тільки ті, хто не живе за принципом ’охота пуще неволи’ вас зрозуміють. Я б не вела дітей на таке свято. І взагалі, підтримувала б дружбу з тими родинами, де погляди на вирощування дітей співпадають із моїми.
Катруся 777• 08 января в 21:49
Я б подзвонила мамі хлопчика і насамперед уточнила , як буде проходити день народження. Якщо в такому форматі, як ви пишите - то відразу б повідомила, що нажаль мої діти минулого року захворіли через те що бігали туди-сюди, тому мені дуже прикро, але мушу відмовитися, здоров´я дітей важливіше. А раптом вони і самі передумали так святкувати і придумали шось інше, щоб бути постійно в будинку - то супер, поїхала б
Ответ дляКатруся 777
Дать той маме чувство вины, чтоб она извинилась, оправдывалась. И попыталась подстроить праздник под автора
Кракадэ
• 08 января в 21:52
Ответ дляПригощаю кашею
Сидите дома. И не портите праздник остальным
Не псувати чим ? Я що пропоную стороннім свої правила? Я питаю, як мені вчинити з власними дітьми
Катруся 777• 08 января в 21:53
Ответ дляАnnеt
при чём тут ацетон и батут в +8?
Ну взагалі то від занадто яскравих емоцій в дітей схильних до ацетономічного синдрому він часто піднімається, нам навіть педіатр казала в цьому випадку, щоб дитина не ’перегулювала’, відпочинок має бути без перебору в емоціях і фізичних навантажень
Меряю линейкой• 08 января в 21:54
Скажу, как астматик с детства: в детстве надо мной тряслись, кутали, никуда не выпускали и я вечно болела, в больнице по 3-4 раза в год. До инвалидности дошло. В юности стала жить сама, пошла на спорт, стала закаляться и о чудо - астма ушла в ремиссию.
Кидаю курити• 08 января в 21:54
Ответ дляГалябалована
зачем прыгать босиком, когда можно в носках?
Галябалована• 08 января в 21:55
Ответ дляВидна міленіалка
Та да, ви маєте рацію.Ніяка мама зараз взимку в січні не захоче щоб її дитина бігла з приміщення босоніж на батут.А потім мокра та тепла бігла на веранду за стіл святковий.
Сірничок• 08 января в 21:57
Ответ дляАnnеt
при чём тут ацетон и батут в +8?
Потому, что от любых эмоций, поднимался ацетон. После дней рождений, мне приходилось ее откапывать в больнице. У автора проблема схода тем- что после праздника ребенок болеет. Я ж написала, не все поймут. Тут никто не знает, что такое астма, когда у ребенка проблемы с дыханием, у меня крестник такой, все детство с обструкция и, первый бронхит у него в месяц был. То я немного понимаю о чем она.
Катруся 777• 08 января в 21:58
Ответ дляМerida
Та мені пофіг що подумає та мама. Я роблю так, як краще для моїх дітей, не тій же мамі потім їх лікувати, чи не так? Не бачу сенсу видумувати щось інше, щоб та мама себе винною не відчувала, вважаю причину можна назвати справжню, нічого тут поганого не бачу. І якби мені так сказали - віднеслася б з розумінням, діти різні і імунітети теж, якщо батьки знають, що можуть бути потім проблеми, звісно хай вчиняють так, як вважають за необхідне
Ниф_ниф• 08 января в 21:58
Чим легше ставитись до таких, цілком нормальних для дітей, ситуацій, тим здоровіша виросте дитина. Я взагалі нічого жахливого не прочитала, звичайно повела б дитину на таке свято, їй би сподобалось. А минулого разу на дні народженні був хтось хворий, або тільки захворював, от і зловили вірус
Ответ дляСірничок
у моей ацетон был, когда пропускала приём пищи. уснула вечером без ужина и оп: с утра ацетон, рвота, температура. но от эмоций ацетона не было.
Сірничок• 08 января в 22:01
Ответ дляАnnеt
У моей не было пропусков пищи, просто нельзя было пропустить- через 10 мин рвота. Это называется кризовое течение. И при соблюдении всех правил, он все равно поднимался, интоксикация скапливалась.
Най хоч раз• 08 января в 22:03
Думаю, что здоровье родных детей важнее чужих ДР! Выбор очевиден!