Кракадэ• 08 января 2025

Дітей запросили на день народження. Але є нюанс

Вітаю. Підкажіть, як вирішити таку ситуацію.
У дітей є товариш, родина товариша живе у приватному будинку. Їх вітальня, в якій вони зазвичай приймають гостей, виходить на терасу. На одному зі свят вони накривали стіл прямо на відкритій терасі, коли на вулиці вже було всього плюс 8 градусів.
А ситуація ще в тому, що у них на подвірʼї біля цієї тераси стоїть батут. І балконні двері з вітальні відкриті навстіж постійно. Діти бігають туди-сюди, то поїсти, то пострибати на батуті.
Я бігала кожні три хвилини контролювала, щоб вдягнули куртки, щоб не перебігали з подвірʼя у будинок без взуття. Але діти все одно захворіли та довго лікувались. А в сина ще й бронхіальна астма. Нікому не бажано переохолоджуватись, а в хворих астмою це ще й дає обструкції та тривале лікування.
Нас нещодавно запросили на день народження цього друга. І я більш ніж впевнена, що формат святкування буде такий самий, так як то єдина вітальня, в якій можна і телевізор подивитись і в настільні ігри пограти, але стіл з їжею для великої кількості гостей там просто нікуди поставити, так як місця обмаль.
Відмовлятись від запрошення не хочу, так як діти дуже хотіли б піти, та й друг чекає, але як подумаю, що знову все закінчиться хворобою - бажання вести відпадає 😟
Можливо порадите, що робити у цій ситуації ? Заборонити своїм дітям стрибати на батуті? Але ж бігати на терасу вони все одно будуть і двері навстіж будуть відкриті.
Кросівки оригінал• 08 января 2025
Ответ дляСірничок
Гимнастки занимаются не меньше 3 часов,ежедневно. Эта девочка занимается по 6 часов. С 4 или с 5 лет. Сейчас ей 10.
Так можна і дуба дать, для чого це, батьки ідіоти….
Сірничок• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
То не мое дело, и не Ваше. Гимнастика всегда была и есть. Людям и их детям нравится. Свою я не водила на такой спорт, всегда попроще, занятия для здоровья- лфк, атлетика, танцы.
автор Кракадэ • 08 января 2025
Ответ дляКатруся 777
Ну не знаю, як інші, а я б не дуже зрозуміла, якби хороший друг моєї дитини не прийшов би не пояснюючи чому. І якщо чесно, вважаю брєдом таке святкування - серед січня який може бути батут? Який стіл на вулиці? Ще більш брєдової ідеї святкувати таким чином дитяче день народження, організовуючи таким чином щоб діти або бігали роздягнуті або одягнуті стрибали, і ганяли то в будинок то на вулицю - ну блін, це нонсенс. І тому перед такою мамою ну аж ніяк не соромно натякнути що формат святкування, м´яко кажучи, не дуже. Це дорослі можуть взимку шашлик зробити на вулиці, за ними не треба бігати уговорювати одягнутися, а діти то вже перебор
Дякую за розуміння.
Розпитаю у матері товариша про формат святкування.
Бешене сарі• 08 января 2025
Я бы запретила вам присутствовать на этом мероприятии, и тогда у ребенка не будет стресса и, соответственно, обструкции. И ребенка нужно просто правильно одевать. Тогда он не заболеет 100%. Термобелье, флиска, дутая жилетка, флисовая тонкая шапка.
Сейчас очень теплый январь, а вы рассказываете такие ужасы, как будто дети прыгали на батуте в минус 20, разбивая ножками лед на прыжковом полотне.
И то, что вы, не будучи хозяйкой дома, зачем-то бегали за детьми и следили, снимают ли они обувь, очень много о вас говорит.
Проанализируйте это. И почитайте про астму и ее этимологию.
Бешене сарі• 08 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Скажу, как астматик с детства: в детстве надо мной тряслись, кутали, никуда не выпускали и я вечно болела, в больнице по 3-4 раза в год. До инвалидности дошло. В юности стала жить сама, пошла на спорт, стала закаляться и о чудо - астма ушла в ремиссию.
Потому что астматический компонент очень психологичен и эмоционально зависим. Как только человека, особенно ребенка, начинают давить и душить внешние эмоциональные раздражители - привет, приступ и ингалятор.
Бронетапці• 08 января 2025
Ну такой себе формат для детей. У меня у самой дом, но я себе даже представить такое не могу зимой (
автор Кракадэ • 08 января 2025
Ответ дляБешене сарі
Я дуже рада, що Ви не знаєте, що таке астма і пишете поради про куртки і шапки, не розуміючи, які наслідки для астматика при різкому перепаді температури і вдихання холодного повітря при фізичних навантаженнях (в цьому випадку стрибках на батуті).
Я якраз слідкувала за власними дітьми на правах їх матері і запрошення було для усіх. Ваш коментар дуже недолугий
Катруся 777• 08 января 2025
Ответ дляКракадэ
Автор, не звертайте увагу на той брєд! Вас можуть зрозуміти лише ті мами, які знають що таке астма, обструкції і постійно і тяжко хворіючі діти. Таке відчуття,що тут половина мамаш з тієї компанії, що і та мама , що вас запрошує)) а може і вона сама тут)))
Одне діло, коли дитина все життя прожила в приватному будинку, їй не в новинку ось так скакати туди-сюди з будинку на терасу да на батут, і тій дитині нічого немає, а інша справа дитина, яка живе в квартирі, і ніколи з таким не стикалася, не звикла до цього і немає такого міцного імунітету , як інші. Тут мабуть 99% мам ні разу так не святкували день народження з дітьми, на своїй шкурі не перевірили, що то таке, не лікували після того дітей. Тому зі сторони говорити дуже легко.
Автор, удачі Вам в будь-якому випадку, і нехай все вирішиться само собою! Нехай дітки будуть здорові!
sim_sims• 08 января 2025
Чого тільки не прочитаєш на цьому форумі, взагалі не зрозуміло , як такі безпорадні люди ще й по декілька людей народжують. Бо ж це потрібна допомога залу, щоб розпитати, як саме святкування ДН відбуватиметься)
Чи це вже просто такі неталоновиті тролі?)
Ручки-Крючки• 08 января 2025
Автор, поддержу вас. У моего сына проблема с иммунитетом, на учете у иммунолога и генетика, нарушение в генах фолатного цикла и синтезе аминокислот. Но не будешь же это рассказывать каждому встречному. Поэтому, он не ходит в холодное время года на дни рожденья в ТРЦ, где вирусы и массовое скопление людей. В театр, цирк и кино мы ходим или в маске или когда тепло. Мне так проще, чем потом месяцами его выхаживать по больницам. На вашем месте я уточнила бы у той мамы формат дня рожденья. И если бы он мне не подошел, то не вела бы ребенка
Катруся 777• 08 января 2025
Ответ дляМerida
Если формат будет такой же, то’Мы не придём. Потому что из-за вас в прошлый раз мой ребёнок заболел.’
Это звучит так
Да, бред пишу только я. Ваши предложения, пересрать людям настроение, дать им чувство винв - это норм. Если такое отношение к тем людям, то стоит вообще прекратить общение. И для автора хорошо, и для тех людей тоже.
А до чого взагалі такі крайності? А нормально сказати по Вашому тут взагалі не можна? Що значить ’із-за вас?’
Можна і в іншій формі це надати, ні? Як от наприклад, ’ Ань, ти вибач, ми мабуть цього разу пропустимо день народження, бо мої діти навряд будуть мене слухати і одягатися, коли потрібно , я в тому році замучилася за ними бігати, і вони всеодно захворіли, а так як тяжко переносять ці болячки, то ми мабуть краще не підемо, щоб не ризикувати. Ти якщо не проти, може ми тоді якось разом в дитячу кімнату піти, щоб діти разом пострибали на батутах, а ми каву поп´ємо ’.

Нє? Такий варіант розмови не розглядаєте?
Хата на мати• 08 января 2025
У моєї дитини немає астми, але я би не зрозуміла такого формату святкування.
Тут каву поп´єш на вулиці 15 хвилин і холодно, а це стільки часу дітям провести на вулиці.
Швидше всього батут заплановано саме з урахуванням поїсти - пострибати, щоб не змерзнути - знову поїсти.
Я розумію, що хочеться відсвяткувати, може коштів на ’піцерію’ немає, але так святкувати, краще не святкувати.
Автор, підтримую дівчат, які писали про те, щоб дізнатися формат і приймати те рішення, яке буде комфортним для вас, а не для інших.
Тут прокоментувати - 1 хвилина, а лікувати потім дітей тижнями вам.
Мerida• 09 января 2025
Ответ дляКатруся 777

Мы, наверное не придём. Это что за фраза? Мы или придём, или мы не придём.
Это раз.
Два. А почему заболели? Потому что стол на улице, батут холодный и тд.
Вы дважды написали слово мабуть. Это что? Чтоб вас поугоыаривали? Извинились? Предложили варианты? Зачем?
Если можно просто не прийти по ’ личным обстоятельствам’, а потом предложить встретиться на батуты
К чему рассказы о том, что кто-то заболел год назад?
ЖенаАйтишнеГа• 09 января 2025
Ответ дляБешене сарі
Бред какой-то.
Катруся 777• 09 января 2025
Ответ дляМerida
Это раз.
То є ВАШ особистий варіант, як би проходила ваша розмова, я пишу за СВІЙ, маю право казати і спілкуватися з своїми знайомими так, як вважаю за необхідне, і знаю що ми один одного правильно зрозуміємо без образ. До чого тут ваш коментар? Щоб що? Показати яка ви правильна? Ну то робіть як вважаєте за необхідне, а я пишу особисто СВОЮ думку, на яку маю право! Здається, пораду я тут не вам давала, а автору, тому подальше обговорення цього з вами вважаю пустою тратою часу. Кожен всеодно залишиться при своїй думці
Мerida• 09 января 2025
Ответ дляКатруся 777
Тут мой комментарий полезен ровно на столько, сколько и ваш
люблю_тортики• 09 января 2025
Ответ дляКатруся 777
Я б подзвонила мамі хлопчика і насамперед уточнила , як буде проходити день народження. Якщо в такому форматі, як ви пишите - то відразу б повідомила, що нажаль мої діти минулого року захворіли через те що бігали туди-сюди, тому мені дуже прикро, але мушу відмовитися, здоров´я дітей важливіше. А раптом вони і самі передумали так святкувати і придумали шось інше, щоб бути постійно в будинку - то супер, поїхала б
Та навіщо цей пафос? ’Всі не буде’ - цього достатньо. Прямо та мама ночей не буде спати, думати, що ж із Васею трапилося, що не прийшов?
4есотка• 09 января 2025
Ответ дляХата на мати
От і запрошуй таких порядних, як ви чи ще якась Катруся. Обсмоктали, маргіналами назвали, у бажанні зекономити на хворих дітях звинуватили.
Борщичок• 09 января 2025
Проблема не в батуті, а в вас і в імунітеті вашого сина
НашлаПерепискуМужа• 09 января 2025
Ответ дляКракадэ
Ваша дитина у 8 років не в курсі особливостей свого організму? У моєї інші, але вже у 5 років вона чітко знала, що їй категорично їсти не можна. Тобто йшла на дитячий ДН, але торт з барвниками не їла навіть без мого нагляду, лимонади не пила
Тобто про батут узимку ваш син уже сам мав би знати