Україна понад усе!• 09 января в 09:54
Дамы, у кого онкодиагноз, какие косметич.процедуры себе позволяете?
Или, может, про своих родственниц с онкодиагнозом можете рассказать. Речь про тех, кто в ремиссии. Врачи сейчас вообще почти все разрешают, мол, ничего не влияет. А как почитаешь противопоказания к той или иной процедуре -так с онко нельзя. Ни филлеры, ни гиалуронку, ни массаж лица, ни лифтинг, ни нити, ни тейпы. Я хожу только на чистку лица, еше с молодости. Но вот мне уже 40+ и понятно, что чистка теперь давно не первостепенная процедура для моей кожи. Тоска берет - мало того, что эта болезнь забирает здоровье и жизнь, так и нормально выглядеть не получается со всеми этими запретами.
Пилосмок працює• 09 января в 13:22
Девочки, а кто нибудь делал реконструкцию молочной железы после мастектомии?
Солоденька цукОрка• 09 января в 15:28
Ответ для17bob
Лазер нельзя - появляются кисты!
Мне онколог разрешил.
Позаземний розум• 09 января в 16:01
Ответ дляСливочная пенка
Саме вчора про це з колегою говорили, обидві в ремісії, я старша, тому мені багато питань більш актуальні. Я навіть не знала, що не можна лазер, ботокс... Але мене більше засмучує клімакс, який вже незабаром, випадково трапилася реклама ’менепейсу’, зацікавило, сподобалися відгуки, але ж там три види вітаміну В, а нам це не можна. І тут вже печаль не від того, що ботокс не можна, а що елементарно не зможеш полегшити свій стан, гормони не можна, вітамін В не можна, все, що для волосся, переважна більшість вітамінних комплексів - кругом В в наявності. Це мене дуже засмучує і тривожить, невже прийдеться мучитися і немає нічого ,що полегшило б такий період непростий.
чому вітамін В не можна? Мені онколог його виписав зараз після хімії і опромінення. Я, правда, не в Україні . Але слухаю інших онкологів, то теж дозволяють зараз цей вітамін
Позаземний розум• 09 января в 16:02
Ответ дляУкраїна понад усе!
В мене клімакс штучний (видалені яєчники). На жаль, дієвих препаратів для полегшення симптомів немає. Єдине, що допомагає -зрозуміти, що саме посилює ’припливи’ й уникати цього.
розумію вас, бо сама зараз на уколах+таблетки. Приливи замучили.
Позаземний розум• 09 января в 16:04
Ответ дляСливочная пенка
Ось мене дуже цікавило, як в інших країнах, чи також є пересторога стосовно вітаміну В, бо мені про це у нас і онколог і гінеколог наголосили.
в Словенії лікуюсь, вітамін В можна. Знайома в Німеччині, теж можна
Солоденька цукОрка• 09 января в 16:47
Ответ для17bob
Кисты появляются в яичниках. Єто мнение практикующих хирургов в гинекологическом отделении.
1. Яичников может и не быть.
2. Кисты были и до лазера.
Солоденька цукОрка• 09 января в 16:50
Ответ дляПозаземний розум
Я тоже не в Украине, таких забобонов нет.
Но тут и подход к лечению совершенно другой.