Грабля• 09 января 2025

Скільки ви витрачаєте на гуртки дитини щомісяця?

Звоночек• 09 января 2025
Волейбол - безкоштовно, англійська - безкоштовно, тхеквондо 600.
ПоЗиТиВнАя• 09 января 2025
репетитор начальная школа 1800 и каратэ 1500
Мона_Лиса• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Безкоштовний басейн це круто 👍
В якому це місті?
Полтава.
Ширли-Мырли• 09 января 2025
Ответ дляНенька наша
Половина українців проживає за кордоном. В питанні не було уточнення для кого
Яка половина? З моїх друзів та знайомих вже всі повернулись окрім однієї подруги з 2 дітьми. В класі з 30 дітей лише 3 за кордоном, тобто 10%. В нас Міжнародна компанія, працюємо по всій Україні - не повернулись лише ті двоє, вони з Херсону і в них чоловіки там з ними за кордоном. Навіть Одеса та Харків повернулися працівники в Україну. Миколаїв повернувся, Запоріжжя навіть не виїжджали. Хоча після вчора не зрозуміло як далі бути людям у Запоріжжі
Ширли-Мырли• 09 января 2025
Ответ дляМона_Лиса
Полтава.
Супер! Вам дуже пощастило. Коли чую скільки платитять за племінника чоловіка, то розумію що далеко не всім це по кишені
Ненька наша• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Міністр повернення українців нарахував більше 20 млн українців за кордоном емігрантів, з часів незалежності.
І тут, на форумі, третя частина точно
Чим довше війна і розруха, тим буде більше
Ненька наша• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
В нас у місті, якраз повно людей з Запоріжжя, Одеси і Харкова і навіть Києва, більшість сімʼями
А у вас ніхто не виїзжав 😂 ну да ..
В класах четверта частина дітей українці
Ширли-Мырли• 09 января 2025
Ответ дляНенька наша
А у вас ніхто не виїзжав 😂 ну да ..
Можу припустити, що виїхали ті, хто тут в Україні не мав ані свого житла, ані гарної роботи та як наслідок не мав фінансів сплачувати за гуртки дитини 3-5 тис на місяць. Або ті, хто тут через війну все втратили Тому і осіли за кордоном. Що тут бідкалися, що там. Хіба що для дітей перспективи кращі
Принцепесочка• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Безкоштовний басейн це круто 👍
В якому це місті?
Мне в свое время давали направление из за сколиоза в бассейн это было в детстве.

Сейчас у нас тоже в бассейне написаны льготные условия- ВПо Чернобыльцы и т.д.
Ненька наша• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Я вас розчарую, в нас будинок і дві квартири в Київській області.
Магазин кави. Не було грошей на гуртки 😬 не видумуйте хоть
Найщасливіша• 09 января 2025
Дочка гимнастика 2800
Танцы 1200
Сын карате 1800
Психолог 400 занятие раз в неделю
Принцепесочка• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
У нас 120 грн а одном , 180 в другом занятие
Принцепесочка• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Раз в неделю ради здоровья но в группе я бы нашла деньги
Ширли-Мырли• 09 января 2025
Ответ дляНенька наша
Не всі такі як ви. Я кажу про переважну більшість, осівшивших за кордоном. З нашого класу лише 1 хлопець з мамою в Хорватії, вона ІТ і залишатиметься там допоки будуть контракти. Двоє інших голидьба. Одна багатодітна, поїхала з трьома молодшими від чоловіка наркомана, який її бив. Інша мати одиночка, жила тут в Дніпрі в жахливих умовах, ще в 2014 бігла з Маріуполя від чоловіка, трималась за рахунок своєї інвалідності та дитини з ДЦП, по всіх фондах та благодійним організаціям ходила щоб вижити. Що їх тут тримало? Їм обом з дітьми за кордоном набагато легше.
А стосовно кави, то є в мене знайомі які тримали кавові острівки в офісах, через війну та удальонку просіли в бізнесі в рази, ще й склад був пошкоджений через приліт в перший рік війни, частину обладнання втратили. Тому всяке буває. Вкрай рідко люди біжать від гарного життя навіть через війну
Ненька наша• 09 января 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Ми не тримаємо кавові острівки, ми займаємося імпортом і продажем, і так, жити легше за кордоном
Все будет, но потом• 09 января 2025
Гітара 4 особисто і 4 онлайн
1950 і 800
Всього 11000

Басейн 8 занять по 650

Дизайн онлайн
3000 в місяць

19200 виходить
Будьте так ласкаві• 09 января 2025
Англійська 3000, басейн 2400, музична школа 400.
ЗабежАЛОЧКА• 09 января 2025
Ответ дляоксюморон
так цікаво що не так Ви написали, що такий смайл заслужили)))
То ж таке, так і пиши людям коментарі, все не так