Цветов Мне срочно• 11 мая в 22:39
Шокована. Прошу моральної підтримки 2
Дівчата, дякую.
Це тримає на плаву, просто виговоритись.
Отже, продовжую.
Ми офіційно не одружені. Але мені потрібно зрозуміти, як би кожна з вас поглянула на свого партнера, якби він сказав, що допомагав подрузі на її прохання завагітніти. Бо її сім´я не має дітей.
Про свій стан писала в першій темі.
Навіть не цікавився, чи завагітніла. Я хз як з цим усім жити.
Отже, продовжую.
Про свій стан писала в першій темі.
Курочка• 11 мая в 23:26
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так. Ми то поговорили. Але я не знайшла собі місця в голові, куди прикласти цю ’допомогу’
Ну вы ж как то 14 лет прикладываете куда-то его лапшу, вот и в этот раз найдёте местечко:))
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:39
Ответ дляМинерАлочка
Коли ви залізли в його телефон, то повинні бути готовою до того, що там знайдете і що з тим робити або не лізти. Що вас спонукало на перевірку телефона? Крім цього випадку, які відносини взагалі?
Дивує, чому він залишив переписку, якби видалив, то ви б нічого і не знали. Чи не придав значення, раз не відповідав їй...
Я догортала переписку до 2022 року, року, коли ми познайомились. І була шокована, що він мав зі мною стосунки, а вони обмінювались порнографічними gifками, подібними, як надсилав мені. І не зрозуміла, що йому в мені не вистачало
ВсеЧетко• 11 мая в 23:40
Ответ дляТану на сонці
У нее денег нет отдельно жить
Поэтому ищет тех, кто поможет оправдать? Неее. Сама-сама
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:41
Ответ дляМинерАлочка
Він - суцільна зрада, але заперечує це)
Тому й полізла в телефон, бо хотіла знайти відповідь його різким змінам настрою
Редисочка• 11 мая в 23:41
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так вчора дізналась. Стабілізувала тиск. Сиджу думаю. За 2тис км від дому дуже не побіжиш
ну це інфантильність з вашого боку. Шукайте дешеве житло - може спільну оренду з іншою жінкою-біженкою... шукайте сама можливості, беріть відповідальність за своє життя.
Або живіть уже з людиною, яка вам і не чоловік ’ і не друг і не ворог а так.... ’ яка вас і не поважає і не кохає - так економічно-тілесні стосунки
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:42
Ответ дляМрії у вирії
в моей картине мира мужчина, с которым у меня отношения, может быть донором спермы только при 2 условиях - у нас есть общие дети и донорство через пробирку, а не половым путем.
а вы смотрите сами, что для вас норма
Я, знаючи його ’відповідальність’, під страхом смерті не завела б з ним спільних дітей
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:42
Ответ дляКурочка
Де ви це взяли?
ВсеЧетко• 11 мая в 23:43
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ну, давленьице стабилизировали и ладненько , живите дальше.совет вам да любовь и побольше подруг и друзей, раз вы за 2000км
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:44
Ответ дляВсеЧетко
Взагалі нікого не маю. Тому й пишу тут
ВсеЧетко• 11 мая в 23:45
Ответ дляЦветов Мне срочно
Він зняв це житло. Моє житло в Україні. Звичайно, якби я була вдома, то вже б розвернулась і рвонула. А тут не розженешся, тож сиджу і все це переварюю
И как? Кишечник справляется с перевариваниет? Рвоты , диареи нет?
Как можно так себя не уважать?
ВсеЧетко• 11 мая в 23:49
Ответ дляЦветов Мне срочно
Взагалі нікого не маю. Тому й пишу тут
Хорошо, что у мужчины хватает подруг, поэтому жить вы будете весело
Да будет так• 11 мая в 23:50
Заспокойтесь спочатку, потім подумайте про своє життя. І кидайте його, це мудило. Можете ще чоловіка проінформувати коханки, але можете і ні, тоді він до неї буде клинки підбивати, а вона його бортане, якщо родину не захоче втрачати. Але все це вас вже не буде турбувати, хрен з ними.
ГЛЮкоза• 11 мая в 23:53
Ответ дляЦветов Мне срочно
Нууу, сказав, якщо б мені хотілось, то не забороняв би попри свою ревність)
Сказав чи реагував би так? Це таки різні речі.
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:56
Ответ дляГЛЮкоза
Це лише слова.
Ми були розійшлись на пару міс рівно через рік. Я негайно почала зустрічатись з іншим. Так він трохи навпіл не розірвався від ревнощів
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:57
Ответ дляДа будет так
Так не писав їй від тої зустрічі в серпні минулого року. Чи можна назвати її коханкою? Та і вона дивна. Отак кинути все і пробігти в готель...
Вони не бачились хз ск років, вона заміжня. Такі жінки бувають цікаві!
ГЛЮкоза• 11 мая в 23:59
Ответ дляЦветов Мне срочно
Це лише слова.
Я думаю, він би вам подібне не пробачив. То заради чого собі рвати душу і серце? Шукайте шляхи відступу і запасний аеродром. Щоб було куди тікати, чи йому все одно не пробачите це.
Я_и_моя_собака• 11 мая в 23:59
Возможно, его поступок ’задел’ у Вас какие-то неоправданные ожидания? Вы желаете выйти замуж за этого мужчину, желаете общих детей?
Лично я бы посмотрела бы с другой стороны - если люди не женаты, то что строит за претензиями и ревностью?
Да, конечно, больно и обидно, но лучше обратиться к профессионалам, к психотерапевтам и психологам, чтобы понять лучше себя и нужен ли Вам такой мужчина.
Я сам поступок (с высоты прожитых лет) могла бы понять.
Но факт, что не удалил переписку, 2022 года(!) когда встречался с Вами - вот этот факт меня смущает.
Цветов Мне срочно
• 11 мая в 23:59
Ответ дляГЛЮкоза
Та куди втікати... додому повертатися в Україну(
ГЛЮкоза• 12 мая в 00:00
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Як можна зрозуміти, що чоловік займається незахищеним сексом одночасно з кількома? Він же не лише себе підставляє, а і автора . Мовчу про зраду.
ГЛЮкоза• 12 мая в 00:01
Ответ дляЦветов Мне срочно
Не обов´язково. Шукайте можливість облаштуватися в іншій країні, зняти кімнату. Хай не окреме житло, але не з мудаком.
Цветов Мне срочно
• 12 мая в 00:02
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ця переписка була ще до мене і під час мене. Заміж не піду саме за нього, бо не довіряю йому. Діти є свої майже дорослі і з ним би дітей не хотіла. У нього теж донька.
З моєї сторони це ревність і не розуміння, типу, що зі мною ’не так’ якщо потрібен ще хтось
Цветов Мне срочно
• 12 мая в 00:05
Ответ дляГЛЮкоза
Так в цьому й увесь жах.
Мати його дитини поділилась зі мною інфою, що він якось заразив її якоюсь статевою інфекцією. У мене з ним секс ’як відізало’
всемВсёИмного• 12 мая в 00:07
Ответ дляЦветов Мне срочно
Він від мене це приховав. Коли я сказала ’зрада’, він сказав ’ні-ні, це допомога’))
це зрада, якщо по нормальному, попутний вітер йому у спину і копняк під сраку
Намазюкана нішою• 12 мая в 00:07
Не читала предыдущую тему. Я своего близкого друга попросила стать для меня донором спермы, ничего плохого в этом не вижу. Он. сразу сказал, что от жены не уйдет, и я полностью это поддерживаю и согласна. Что в этом плохого?
всемВсёИмного• 12 мая в 00:13
Ответ дляНамазюкана нішою
нічого, якщо дружина теж не проти, її інтереси, а не ваші, мають для нього бути на першому місці, якщо вони пара.
Намазюкана нішою• 12 мая в 00:16
Ответ длявсемВсёИмного
Я не в курсе что он с ней обсуждает, это их дела и я туда не лезу. Просто. сразу обозначила, что кроме био-материала мне ничего не нужно, и воспитывать и содержать буду сама.
woman Warrior• 12 мая в 00:35
Ответ дляЦветов Мне срочно
В сенсі ’вместе’? Він їхав в справах через її місто, повідомив її. Вони переписувались задовго до мене, колись мали Роман, вона вийшла заміж, дітей немає. Попросила мого зробити їй дитину. Переписка й закінчиться тим днем, тобто, серпнем мин року
как то это неправильно
заявка должна была быть от мужа, подписанная рогами
woman Warrior• 12 мая в 00:38
Ответ дляДружная семейка
А это значит ШО он шел только на процесс..
Он у ВАС совсем не очень умственно?
не помощь то была! А просто трах...
Он у ВАС совсем не очень умственно?
не помощь то была! А просто трах...
та похоже, умственно не очень совсем не мужик и не его приятельница