Малая еще та• 09 января 2025
С какого возраста ваши дети стали учить язык без репетитора?
Результат:
вже голосів:
13 (46.43%)
Без репетитора то не учеба
4 (14.29%)
Старше 20 лет
3 (10.71%)
С 14 лет
3 (10.71%)
С 20 лет
2 (7.14%)
С 10 лет
2 (7.14%)
С 16 лет
1 (3.57%)
С 12 лет
Снідаю авокадо• 09 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так так і молоко раніше було смачніше і совок райдужний.....
Насправді якщо ви не спілкуєтеся з носіями мови то всі репетитори це чисто ЗЗЗ (Зубрив, Здав, Забув).
На рівні- моя купити хліб смачно.
причем тут совок радужный? общался он с носителями, сначала выучил базу, а потом и носителей нашел, как раз ссср рухнул
Ну що ви, мамо!• 09 января 2025
Ответ дляПушка заряджена
Питання автора - з якого віку дитина вчить іноземну мову без репетитора). А не про сама/не сама.
Як би дивно не звучало, но більшість однокласників займаються додатково з репетитором .
Погана школа значить.і сенсу в ній нема тоді як для поглибленого вивчення.