Латвийские_Номера• 09 января в 14:23

А ви помічали, що діти більше люблять багатих батьків

Проявляють більше поваги, слухняності, ніж у бідних сім´ях? Що це, щире ставлення чи притворство заради вигоди? Як вважаєте?
Альфасамка• 09 января в 14:23
я не люблю батьків, я люблю гроші.
Малая еще та• 09 января в 14:23
Любовь тут при чем?
Альфасамка• 09 января в 14:24
вони як собачки слухняні шоб бабло текло рікою, а не вигнали на вулицю тварь в 18 років.
Элька-Карамелька• 09 января в 14:24
Не замечала. У детей это не так работает.
Просто богатые родители дают образование, кругозор, от этого дети воспитаннее.
Ненька наша• 09 января в 14:24
Никакой связи между деньгами и хорошим отношением дети/ родители нет. Дело совершенно в другом
Альфасамка• 09 января в 14:24
Подивіться фільм Knives Out 2019
все про цю поведінку
автор Латвийские_Номера • 09 января в 14:25
Ответ дляАльфасамка
Подивіться фільм Knives Out 2019
все про цю поведінку
Англійською?
Альфасамка• 09 января в 14:25
Ответ дляЛатвийские_Номера
Англійською?
та є дубляж
Оле Лукойе• 09 января в 14:25
Ну так когда нет финансовых проблем и мама не измотана и не нервная, у нее есть ресурс на детей
Ненька наша• 09 января в 14:25
Ответ дляЭлька-Карамелька
Или ничего не дают
Или дают, но это не воспитание
И ещё с 10 комбинаций. Все как и у не богатых родителей
Ненька наша• 09 января в 14:26
Ответ дляОле Лукойе
Или нет такого ресурса
Это очень индивидуально
Міняйловна• 09 января в 14:26
діти як діти з чистим пізнанням років до 6, а потім вони розуміють як і дорослі, що їх безпечність залежить від грошей
автор Латвийские_Номера • 09 января в 14:27
Ответ дляНенька наша
А відсутність грошей і погане ставлення? Тут більше простежується кореляція, на мою думку. Особливо підлітки, які зневажливо ставляться до батьків, що не заробили на шикарне життя. Сенс їх слухати, якщо вони провалили свій життєвий іспит?
Сегодня сержусь• 09 января в 14:27
Шкода таких батьків.
Ответ дляСегодня сержусь
Шкода таких батьків.
Згодна.
Сиамская сороконожка• 09 января в 14:28
Ні, я особисто не помічала.
Кидстаффовна• 09 января в 14:28
Не помічала. Але можливо в бідних сімʼях батькам бракує часу та сил на спілкування з дітьми, на виховання, бо увесь час працюють щоб прогодувати. Крім того коли дитина з бідної родини, та бачить навкруги себе більш забезпечених дітей, гарно вдягнених батьків на гарних машинах, то їм образливо за своїх і дехто навіть соромиться своїх бідних батьків
Але це ж не завжди та не у всіх так. Залежить від культури в родині, від виховання
Ненька наша• 09 января в 14:28
Ответ дляЛатвийские_Номера
Тоже нет прямой связи. Умение быть хорошим родителем не покупается.
И да, дети всегда отражают те ценности , которые транслируют их родители.
Міняйловна• 09 января в 14:28
Ответ дляСегодня сержусь
Шкода таких батьків.
а батьки що не любять гроші?!
Элька-Карамелька• 09 января в 14:28
Ответ дляЛатвийские_Номера
Подростки, на то и подростки. Везде найдут повод для недовольства. Даже в достатке. Не воспринимайте это близко к сердцу, это пройдет.
Ранковий базар• 09 января в 14:28
В мене батьки були багаті у 80-90 роках, але я їм була фіолетова ( не спілкуюся з ними, їм зараз по 75 років)

У мене сімʼя, дітей вчимо за кордоном, а в Україні з дитинства давали дітям максимум по своїх можливостях . У нас чудові стосунки з дітьми, ми з чоловіком хвалимо одне одного щодня ))
Ранковий базар• 09 января в 14:29
Ответ дляОле Лукойе
Моя мама була не ізмотана у 80- их роках

Гуляла мужиків міняла і я їй була фіолетова завжди
Міняйловна• 09 января в 14:30
Ответ дляРанковий базар

а як це фіолетова? вони вас забезпечували,вчили, одягати але не приділяли уваги?
Оле Лукойе• 09 января в 14:30
Ответ дляРанковий базар

Ну она была измотана мужиками, вряд ли она была счастлива, раз металась от одного к другому
Сиамская сороконожка• 09 января в 14:30
Ответ дляЛатвийские_Номера
А чого ви вважаєте що вони провалили іспит? Життя не іспит, можливості абсолютно у всіх різні. Діти бідних людей іноді досягають більше за батьків і навпаки, нічого не досягають з заможними, їм це непотрібно. В них все є.
Готова до другої• 09 января в 14:30
Ответ дляЭлька-Карамелька
Откуда ж у нас тогда столько притрушеных мажоров?
Ранковий базар• 09 января в 14:30
Ответ дляОле Лукойе
Була гарна красива
А мужики або начальник міліції або суддя района ))
Да, я блондинка!• 09 января в 14:31
Практика говорить про інше. Найбільше люблять своїх батьків діти взагалі з асоціальних сімей.
Сиамская сороконожка• 09 января в 14:31
Ответ дляДа, я блондинка!
Згодна, ще їх жаліють і утримують.
Міняйловна• 09 января в 14:31
Ответ дляРанковий базар

ви написали у вас багаті батьки були?а в чому багатство...потім пишете що мати гуляла