Тирамісу на терасі• Изменено 09 января в 15:14
Мультипіч на сімʼю з 5 осіб. Чи потрібна?
Цікава іграшка, але чи на довго?
Чи практично?
Маю гриль хл тефаль. Користуюсь раз на 2 місяці.
Електрична плита, мікрохвильова та скороварка.
Скороварка - мультиварка задіяна щодня.
Готую ще і на плиті, або в духовці.
Тепер цікавить ця цяцька.
І думаю, чи практично, чи не потрібна вона?
Поділіться своїм досвідом, будь ласочка)
Чи практично?
Скороварка - мультиварка задіяна щодня.
Готую ще і на плиті, або в духовці.
Тепер цікавить ця цяцька.
культУра• 09 января в 15:18
Я купила в секонхенді саму дешеву за 2500
Ну таке. Нам подобається але точно можна обійтись.
Я використовую коли лінь з сковорідками возиться картопля фрі, пару нагетсів 2 щампіньони обід підлітку готовий
Тирамісу на терасі
• 09 января в 15:18
Ответ дляЛЮБА
Я бы сейчас покупала на 2 чаши тефаль. Мне нравится .
Що любите в ній готувати?
Треба підробіток• 09 января в 15:21
у меня сяоми на 6,5 литров. Да, очень довольны, используем каждый день, хотя есть все гаджеты как и у вас, мультиварка отошла на второй план. Электрогриль, так его называет сяоми, шикарная замена всему, очень быстро, удобно. Покупайте одноразовые подложки из бумаги для выпечки для него, чтобы не париться с мытьем , хотя я от своего чашу и в посудомойку пихаю) и цена около 100 евро- не критичная как для такого прелестного гаджета.
Треба підробіток• 09 января в 15:22
есть целые телеграмм каналы с рецептами для аэрогриля, поищите, там море всего) ну или старый добрый тикток с рецептами- там тоже миллион рецептов, тут долго писать
Пригощаю кашею• 09 января в 15:26
А мені не зайшла, вона маленька на таку сім´ю. Краще скороварка + духовка. Або в скороварці все
Добро с Кулаками• 09 января в 15:36
Мне не зашла на семью с 4 человек делаю только фри детям . А вот грилем пользуюсь через день . Поэтому вам не скажут у всех свои приоритеты в еде , все нужно попробовать .
Виниловая пластинка• 09 января в 15:45
Нещодавно купила філіпс, не велика і мені на сім´ю з 3ох людей замала. Тому вибирайте з великою чашею.
Купляючи не дуже вникала в подробиці, що не можна додавати воду чи жир, що та ж зелень чи петрушка легка і може загорітися, що форму для випікання потрібно купляти окремо і для даної моделі вона вже знята з виробництва. Загалом проблематично знайти потрібного розміру форму, усі завеликі, тому чекаю з аліекспрес. Бо без форми більшість страв (щось в клярі, запіканки чи випічку) приготувати проблематично.
Але кароплею фрі, запеченими крильцямт і гомілками повністю задоволена. Духовка в мене не працює, мікрохвильовки нема, тому мені вона точно потрібна.
Ответ дляВиниловая пластинка
Купила пару складных силиконоввх квадратных форм в синсей