Я не тону• 09 января в 16:56
Субфебрильна температура і ендометріоз
Вже 5 років маю постійну субфебрильну температуру 37.1-37.3, іноді піднімається до 37.5. Рік тому поставили діагноз ендометріоз і ендометріома. Лікар говорить, що ендометріоз, скоріше за все, був у мене давно, повільно розвиваючись. Зараз 12 місяць приймаю дієногест, на температуру це не вплинуло.
Питання до жінок з ендометріозом, чи був у вас такий симптом, як субфебрильна температура?
Я не тону
• 09 января в 17:19
Ответ дляМааарковная
Да. Связана ли она с эндометриозом - не знаю
Як довго у вас температура?
Маргарита и Мастер• 09 января в 17:50
Автор, а Вам не пропонували лікарі інші обстеження? Можливо температура не пов´язана з ендометріозом.
Я не тону
• 09 января в 20:19
Ответ дляМаргарита и Мастер
Здавала аналізи (загальний, біохімія, глюкозу, ревмопроби, феритин, ТТГ, Т3, Т4), УЗД щитовидки, малого тазу, флюрографію. Але це все моя ініціатива, лікарям взагалі начхати, доводиться направлення вибивати.
Маргарита и Мастер• 10 января в 10:37
Ответ дляЯ не тону
В мене теж буває субфебрильна температура. І я теж проходила багато обстежень, щоб зрозуміти звідки вона береться. Поки думаю, що більш за все це шкт, бо є проблеми хронічного характеру. Більшість лікарів кажуть про те, що така температура є нормою. Я зовсім з цим не згодна, так как відчуваю підвищення температури та почуваюся недобре.