lilu1990• 09 января в 17:31

Якби зараз Польша вступила у війну

Скільки смертей можна було би уникнути в майбутньому. Потім буде набагато важче. Жаль шо люди не розуміють елементарних речей. Поки до влади не прийшли праві у Словаччині і всюди. Потім у спину вдарять - не подивляться
автор lilu1990 • 09 января в 18:04
Ответ дляNYC
Ну нападет или нет, это еще неизвестно.
Та вже все понятно
Афри• 09 января в 18:05
Ответ дляlilu1990
Тому шо путіну скучно. Він сам признався. Нарешті
Так почему Польша?
Почему не чехия Австралия Америка Китай?
Olivia 666• 09 января в 18:05
Напасти на росію щоб Польща стала агресором? Чи чому їм на росію лізти? Чи за Україну впрягтися?
Афри• 09 января в 18:05
Ответ дляlilu1990
Та вже все понятно
Когда?
автор lilu1990 • 09 января в 18:06
Ответ дляАфри
Так почему Польша?
Бо польша помагала нам чи не найбільше. І страны Балтики само собою
Афри• 09 января в 18:06
Ответ дляlilu1990
Что страны Балтики?
NYC• 09 января в 18:07
Ответ дляlilu1990
А я думала больше бритиши и сша.
автор lilu1990 • 09 января в 18:07
Ответ дляOlivia 666
Це в інтересах Польщі. Вони наступні. Але на них нападуть в умовах розвалу нато і приходу правих у європі

Їм буде складніше ніж нам
автор lilu1990 • 09 января в 18:07
Ответ дляNYC
А я думала больше бритиши и сша.
О да, сша. Канєшна
Афри• 09 января в 18:08
Ответ дляlilu1990

Їм буде складніше ніж нам
Нет, Польше это не интересно.
автор lilu1990 • 09 января в 18:09
Ответ дляАфри
Нет, Польше это не интересно.
Як нападуть на них - стане інтєрєсно
Афри• 09 января в 18:09
Ответ дляlilu1990

Їм буде складніше ніж нам
В ваших фантазиях?
Я конечно понимаю что это просто бред...
Но очень интересно - чем Польше может быть труднее чем Украине уже почти три года?
Афри• 09 января в 18:10
Ответ дляlilu1990
Як нападуть на них - стане інтєрєсно
Когда?
И что будет если не нападут?
Вы очень расстроитесь?
Красавишна-Улыбавишна• 09 января в 18:10
Ответ дляlilu1990
Так Польша и заработала на нас больше всех . поднялась экономика на нашей дешёвые рабочей силе, откаты за помощь, а танцы с бубнами на границе фермеров уже забыли.. польское правительство крутится как может, как и должно для своей страны, это только наш боневтик со всеми контактами писал - будем теперь в каждой бочке затычка
автор lilu1990 • 09 января в 18:11
Ответ дляАфри
В ваших фантазиях?
Короче, я розумію шо блаженних багато. Які історію не вчили
Gaimer• 09 января в 18:11
Ответ дляlilu1990
Шоб воювали з росією
Не всі дурні
автор lilu1990 • 09 января в 18:12
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Це їх не спасе, кацапи мають на них зуб
автор lilu1990 • 09 января в 18:13
Ответ дляGaimer
Не всі дурні
Їм все одно прийдеться, але в ще більш складних обставинах
Афри• 09 января в 18:16
Ответ дляlilu1990
Таки ответа не будет на вопрос: когда это случится?
Манула• 09 января в 18:23
Ответ дляlilu1990

Їм буде складніше ніж нам
Польский інтерес зараз, щоби Україна стримувала агресію ZZ федерації на своїй території як можна довше. А там, хто зна, що буде далі. За цей час вони якось готуються до можливих наступних сценаріїв
Leeloo_aloha• 09 января в 18:47
Дурний на своїх помилках вчиться, а мудрий на чужих. Не піде Европа воювати, дивлячись на нас.
Gaimer• 09 января в 18:51
Ответ дляlilu1990
Це виключно ваші домисли. Їм нічого не загрожує
TANYA 0 0 0 0• 09 января в 18:52
Ответ дляОленаЖабаЗелена
а як же фермери? доволі войовничі
Плакатами махати і зерно висипати багато розуму не треба, ті хто хотіли воювати пішли в добровольці
автор lilu1990 • 09 января в 19:07
Ответ дляМанула
Будуть праві у Європі і вихід сша з нато. Бо нашо трампу забирати Гренландію у союзника по нато, маючи там бази? Видно збираються кидати нато і Європу. І Польщі прийдеться відбиватись в умовах слабкої України, слабкої Європи і без підтримки сша. Краще би зараз
автор lilu1990 • 09 января в 19:08
Ответ дляLeeloo_aloha
Її ніхто питати не буде. Росія просто нападе
автор lilu1990 • 09 января в 19:08
Ответ дляGaimer
Ага. Особливо про це свідчать численні кібер атаки в європі перед різдвом
LudaSHS• 09 января в 19:14
О це б будо точно гуд
Teonaa• 09 января в 20:00
Ответ дляАфри
Судя по вашим темам вы мечтаете и ждете не дождетесь третьей мировой?
Нафига?
Я тоже мрію
Но не щоб ци з цими, ті з цими. А щоб хтось ще крім нас воював із росією. Бо сам на сам не бачу ніякого сенсу, вплоть до того що вважаю що прощє в 2022 домовитися все що треба віддать і надіятися що це все. Порівнято з 2014 зараз гірше; а раптом порівняно з 2024м 2027й буде ще гірший. Так можна товктися і 10 і 20 і 50 років. Ховатися від тцк; платить на це все діло донати і податки; не виїздить ні на відпочинок, нікуди. І так мине життя. Клас
Gaimer• 09 января в 20:29
Ответ дляlilu1990
Про це свідчить хіба що недолуга активність зеленої ботні
автор lilu1990 • 09 января в 20:31
Ответ дляGaimer
Люди які не бачать 80 відсотків того що відбувається за кулісами роблять висновки що Європі нічого не загрожує. Ну ну