lilu1990• 10 января в 00:45

Мені обідно

Тут в одній з тем згадали мою історію з одруженим військовим, який мені дуже подобався. Але в мене направду з ним нічого не було, хоч він шари підкатував. Я його відшила так, що він тепер співає дифірамби своїй жінці і у них там другий медовий місяць. Є порядні жінки, які можуть врятувати ваш шлюб а не розрушити. Ви про це навіть знати не будете
Альфасамка• 10 января в 00:48
якби чоловіки вміли завдовольнятись з рукою
Рая Ивановна• 10 января в 01:07
Спасибо, автор! Я не жена военного, но очень ценю
Кудесница полесья• 10 января в 01:11
Удалено администрацией...
Елена1265• 10 января в 01:38
Вы сделали жене медвежью услугу, а не спасли брак
Rrroxy• 10 января в 02:22
Ясно
Seehund• 10 января в 06:25
Кобель уже давно нашел более доступную, чем вы.
Ирина_Б_• 10 января в 07:15
обидно за что?
Журавлина38• 10 января в 08:29
Он сейчас поиграет с женой и пойдет на поиски нового объекта. Измены как рукоприкладство, одним разом не заканчиваются.
БойоваПташкаКолібрі• 10 января в 19:21
Ответ дляSeehund
так у нее доступа к телу не было, она за границей, а он на передке
автор lilu1990 • 10 января в 20:56
Ответ дляПотужнаПотужність
Я не за граніцей