klaraneill• 09 января в 14:11

Видели новость про котика?

Власника цього котика ТЦК забрало просто з вулиці і навіть не дозволили передати ключі від квартири знайомим…
Руденький шість днів просидів зачинений без води🥺 Спершу він гучно нявкав, а потім раптово перестав( Сусіди стали переживати через це.
Коли ми приїхали на виклик, то найбільше боялися, що вже трапилося непоправне...
Під наглядом поліції і за дозволу власника ми відкрили двері. Виявилося, що котик застряг у кватирці на балконі🥺
Наш Дмитро Ревнюк казав, що це був чи не перший кіт, якого він не зміг посадити у переноску. Котик обійняв його лапками, притулився мордочкою і став голосно мурчати. Так в обнімку вони і доїхали до притулку💙
Котик був дуже зневоднений, на стресі він не їв, тому зараз отримує крапельниці і відновлюється.
Коли йому стане краще, із дозволу власника, ми будемо шукати котику нову родину
https://www.facebook.com/share/v/1EyMtUE1r5/
Интересно, это тот самый кот из топовой темы пару дней назад, или нет?
Kristal2013• 09 января в 14:13
На днях была тема про мяукающего кота в квартире на печерске

Вот эта тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3660327
Merilyn• 09 января в 14:13
Как мило..
Merilyn• 09 января в 14:13
Ответ дляKristal2013

Не знаете чем закончилось?
автор klaraneill • 09 января в 14:13
Ответ дляKristal2013

Вот и я думаю, тот или нет
Kristal2013• 09 января в 14:16
Ответ дляklaraneill
Вот и я думаю, тот или нет
По ходу нет. В той теме адрес: Бульвар Леси 16А, кв.5. а в фб другой номер квартиры
Плету з бісеру• 09 января в 14:18
Ответ дляklaraneill
Вот и я думаю, тот или нет
про того кота написала автор
Ирина_Б_• 09 января в 14:26
а что с хозяином пофиг?)
автор klaraneill • 09 января в 14:31
Ответ дляИрина_Б_
а что с хозяином пофиг?)
Та хотя бы кота спасли...
dnc• 09 января в 14:31
один парень недавно с котом рыжим горами в румунию вышел , ото треш .сьехал в ущелье и не мог выбраться , его спасали румынские спасатели на вертолете .
все живы и здоровы и котик тоже !
Альфасамка• 09 января в 14:33
всерівно на мужика, головне котик вижив..
Ось такі пироги
Tatius_ka• 09 января в 14:34
тварі! їх би за яйця да на голодний пайок на кілька днів
Альфасамка• 09 января в 14:34
ієрархія у суспільстві Жінка - дитина - котик - песик - чоловік.
Tatius_ka• 09 января в 14:36
Ответ дляАльфасамка
та походу на верху ієрархії тцк... (((
Альфасамка• 09 января в 14:36
Ответ дляTatius_ka
та походу на верху ієрархії тцк... (((
ну, влада у них лише над чоловіками, жінки тягла дадуть
Tatius_ka• 09 января в 14:38
Ответ дляАльфасамка
тут забули вставити слово ’поки’...
Альфасамка• 09 января в 14:38
Ответ дляTatius_ka
тут забули вставити слово ’поки’...
назавжди. Жінки у нас бойові
liss• 09 января в 15:30
Ответ дляdnc
все живы и здоровы и котик тоже !
Надеюсь они с котом в Румынии :)?!
Feel good• 09 января в 16:00
ТЦК - це зло, яке має бути покаране!
Викрадає людей і відправляє у м´ясоруббку!
dnc• 09 января в 16:16
Ответ дляliss
Надеюсь они с котом в Румынии :)?!
вроде бы да , он журналист и в ютубе выложили интервью с ним , и по тв их показывали его , если интересно найдите гляньте не пожалеете !)
liss• 09 января в 16:23
Ответ дляdnc
Все хорошо когда с человеком , это отлично 👍
klux• 09 января в 17:29
Ответ дляliss
Надеюсь они с котом в Румынии :)?!
да. Там видео такое трогательное, с этим котом - как их спасали...