Власника цього котика ТЦК забрало просто з вулиці і навіть не дозволили передати ключі від квартири знайомим…
Руденький шість днів просидів зачинений без води🥺 Спершу він гучно нявкав, а потім раптово перестав( Сусіди стали переживати через це.
Коли ми приїхали на виклик, то найбільше боялися, що вже трапилося непоправне...
Під наглядом поліції і за дозволу власника ми відкрили двері. Виявилося, що котик застряг у кватирці на балконі🥺
Наш Дмитро Ревнюк казав, що це був чи не перший кіт, якого він не зміг посадити у переноску. Котик обійняв його лапками, притулився мордочкою і став голосно мурчати. Так в обнімку вони і доїхали до притулку💙
Котик був дуже зневоднений, на стресі він не їв, тому зараз отримує крапельниці і відновлюється.
Коли йому стане краще, із дозволу власника, ми будемо шукати котику нову родину
Интересно, это тот самый кот из топовой темы пару дней назад, или нет?
Kristal2013• 09 января в 14:13
На днях была тема про мяукающего кота в квартире на печерске
Вот эта тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3660327
Ответ дляKristal2013
Не знаете чем закончилось?
Ответ дляKristal2013
Вот и я думаю, тот или нет
Kristal2013• 09 января в 14:16
Ответ дляklaraneill
Вот и я думаю, тот или нет
По ходу нет. В той теме адрес: Бульвар Леси 16А, кв.5. а в фб другой номер квартиры
Ответ дляИрина_Б_
а что с хозяином пофиг?)
Та хотя бы кота спасли...
Альфасамка• 09 января в 14:36
Ответ дляTatius_ka
та походу на верху ієрархії тцк... (((
ну, влада у них лише над чоловіками, жінки тягла дадуть
Альфасамка• 09 января в 14:38
Ответ дляTatius_ka
тут забули вставити слово ’поки’...
назавжди. Жінки у нас бойові