Бешене сарі• 09 января 2025
Як ви шукали зниклих безвісти військових ? 93 ОМБр .Зник 05.01.2025
Немає практично ніякої інформації
Командир тільки каже, що позиція втрачена .
Я всюди шукаю. Про них навіть постів немає , що родичі шукають , напрямок Покровський .
Пропав 05 вже 07 прислали оповіщення
Уси Пуси• 09 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Це єдине джерело інформації. Я з побратимами чоловіка сама в гарних стосунках - сподіваюсь, що ніколи не доведеться про таке їх питати, але знаю, що вони мовчати не будуть - розкажуть все, як є..
К сожалению, это не так. Они сделают так как им скажут. И если не разрешат говорить правду, то все просто будут молчать
Бешене сарі
• 09 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Сам вийшов? Чи позиції відбили?
На тому напрямку мало шансів, що відіб´ють позиції.
Взагалі не знаю
Поки немає інформації
Забрала і не сказала• 09 января 2025
Ответ для12 галюцинаций
Командиры самые живучие!
Так, знайомий з 2016 року протримався до 2023((
На привозе• 09 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
На жаль, на практиці буває, що замикаються, попри гарні стосунки до того
Уси Пуси• 09 января 2025
Ответ дляБешене сарі
Шукаю
Але всі кажуть 200
Окрім однієї людини
Але всі кажуть 200
Окрім однієї людини
Соболезную, но надежды практически нет. Ищите организации, которые ищут по ДНК, даже если нет тел. Но они работают только на уже безопасных территориях, а это, увы, не та территория
Витворунка• 09 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Надеюсь у Вас никогда такого вопроса не возникнет
Воздух в банке• 09 января 2025
Ответ дляУси Пуси
На щастя, вони справді побратими - один за одного горою - не дивлячись на накази командування. Вже проходили за 3 роки різне. Тому в них я впевнена
Витворунка• 09 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Какие такие организации? Все тела проходят официально....
Витворунка• 09 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Ещё напишите что волонтеры ищют тела
Уси Пуси• 09 января 2025
Ответ дляВитворунка
Ещё напишите что волонтеры ищют тела
Не говорите чепуху, если не знаете чего-то
Уси Пуси• 09 января 2025
Ответ дляВитворунка
Какие тела? Разорваные остатки, которые месяцами лежат под открытым небом? Не все могут быть похоронены нормально по-человечески
Воздух в банке• 09 января 2025
Ответ дляБешене сарі
Взагалі не знаю
Поки немає інформації
Єдина надія, що вийде сам. Чекати. Побратим чоловіка вийшов через тиждень на тому напрямку.
Але так як нічого не робити ви все одно не зможете - спробуйте знайти хто повернувся з того виходу. Через командування питайте. Й переглядайте по групах усіх полонених з того напрямку. Ще, як варіант, шукати по лікарнях та госпіталях і з нашої сторони, і на окупованій території. Є групи в телеграмі де допомагають дізнатися по лднр. Більше, на жаль, нічого зробити ви не можете(((
Помогалочка• 09 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Позиція втрачена - це офіційно 500(( Неофіційно 200. В кращому випадку полон. Нажаль((
Шукати у групах телеграму, сподіваючись, що знайдете у полоні. Якщо 200 - з часом можливо повернуть по обміну, якщо пощастить.
Дуже співчуваю(( це найжахливіше - коли не знаєш, що з рідною людиною
А вчера я писала, що в день 500 хлопців гине, а мене захейтили, радіючи комі боброєдки
Люди не задумуються взагалі над нашою страшною статистикою
Воздух в банке• 09 января 2025
Ответ дляПомогалочка
500 - це взагалі то армійське позначення безвісті зниклого, а не про кількість загиблих.
Так, гине багато, дуже((( ще більше безвісті зниклих, особливо на напрямку де кацапы наступають - бо усі автоматично стають 500, бо дістати тіла звідти неможливо((
Аноним НаВсеГда• 09 января 2025
У мене у знайомої чоловік зник безвісти у кінці січня 2023, у жовтні при обміні тілами повернули(, 9 місяців вона чекала😪. Ховали у закритій труні, звісно, але аналіз ДНК 95% наче, то вона вірить, що міг і не він бути. Це страшно. У мене брат загинув у 2022😪😪😪, теж був у закритій труні, досі вірю, що міг не він бути
Продавчиня кіз• 09 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Тому що на було ситуацій, як в автора. Теж була група з дружинами та побратимами, як рідні були, коли почалася отака катавасія - усі за себе... Це війна, жити хочеться всім. Вийти теж хочеться всім. Дай Бог, щоб Вас це не зачепило
Ms. Похвала• 09 января 2025
Ответ дляБешене сарі
Да
Я нікого не шукала. В колишнього знайшли сина через 7 місяців. Подробиць не знаю, але хлопець цілий і здоровий. Не залишайте надію.
Краля-Галя• 09 января 2025
Шукайте фото в телеграм-каналах кацапів, вони фото мертвих викладають (хваляться, падли) і полонених. Правда не скажу які саме канали, тільки чула що такі є. Знайома там шукає тата (пропав у вересні).
Сподіваюсь, ваш знайомий знайдеться живим
Воздух в банке• 09 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні. Просто люди різні трапляються. Були різні ситуації - вони вже не раз на тому ж напрямку були - проходили різне разом. Й загибелі, й своїх 200 виносили(( Доречі ніяких груп дружин в нас немає. З усіма знайома бо їздила до чоловіка частенько, й в тилу зустрічалися, бо усі з одного району
Витворунка• 09 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Вы мне про руки, ноги и головы отдельно? Я это видела лично, не в одном морге была . Про тела написала ’обобщенно’
Уси Пуси• 09 января 2025
Ответ дляВитворунка
Все 500 попадают в морги? Наш с вами диалог бесполезный
Витворунка• 09 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Где я это писала
. С Вами тоже
Копуша• 09 января 2025
Ответ дляБешене сарі
3 штурмові групи розбиті
Ніхто їх не шукає ?
В тг каналах
Щебетушка• 09 января 2025
Якщо посадка відбита, то забрати просто нема можливості тіла, тому і зниклі безвісти. Хлопці, що вийшли можуть знати, нам сказали що бачили, як лежав. Зник два місяці тому, на тому ж напрямку. Поки не знайшли тіло.
ПриснитсяЖЕ• 09 января 2025
Зник, ніяких новин, ніхто не знає, наші два рази губили ДНК, теж позиції наші були взяті, потім коли ми дзвонили на телефон, росіянин взяв трубку і сказав, що вбитий. А через рік проскочила новина що ніби в полоні під Москвою. Тобто так нічого і невідомо досі
Люблю_смаколики• 10 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Зараз забороняється родичам розповідати.
Все через тцк
Одна_на_всей_планете• 10 января 2025
Только после 5 дней могут позвонить и сказать что то. Они может уже и знают что то, но пока вам не говорят.
Одна_на_всей_планете• 10 января 2025
Ответ дляБешене сарі
Да
Есть такое, что знают, что погиб, но тело не могут вывезти. Они считаются безвести пропавшими. Или если есть останки, сгорел, разорвало пока не выяснять, не скажут ничего. Будет тоже считаться пропавшим
Бешене сарі
• 10 января 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вже написали повністю все , що там було
Брат 21 рік
Це був перший бойовий
Він в той день вийшов і в той же день пропав
Бідна дитина , не можу собі уявити
Брат 21 рік
Це був перший бойовий
Бідна дитина , не можу собі уявити
Тушьмушьнюшь• 10 января 2025
Ответ дляБешене сарі
Вже написали повністю все , що там було
Брат 21 рік
Це був перший бойовий
Бідна дитина , не можу собі уявити
Брат 21 рік
Це був перший бойовий
Бідна дитина , не можу собі уявити
Не могу ничем помочь
Хочу пожелать Вам найти брата живым и здоровым