ТигрЛьвович• 09 января в 22:35
Порадьте перевірений розплідник плодових дерев, пліз.
Бажано на Півдні.
Не магазин, а саме розплідник, щоб самі вирощували.
Щоб був хороший вибір плодових дерев, квітів, щоб екзоти цікаві були.
Дякую.
ТигрЛьвович
• 09 января в 23:07
Ответ дляМаринаХ28
В 2023 році їздили особисто вибирали дерева.
В 2024 замовляли вже через сайт, все прийшло якісне, абсолютно всі дерева прижилися.
Якщо потрібно то скину номер телефону власниці.
Дякую.
Глянула ціни, дуже дорогий в порівнянні з іншими.
Ми в минулому році інжир по 200 брали, тут від 400...
Все раза в 2 дорожче, ніж в інших (я зараз якраз переглядаю популярні розплідники, тож можу порівняти ціни).
Потринділиця• 10 января в 07:25
Я заказывала несколько раз в Коваль сад, на сайте, но еще до войны. Тоже все отлично