Бринзолетта• 09 января в 22:43
Парта і стілець для дитини 4 роки +
Порадьте яку ви брали парту, бажано напишіть виробника і модель. Хочу щоб була на пару років з регулюванням висоти стільця і парти
Мовчу, але хочу• 09 января в 22:46
Бринзолетта
• 09 января в 22:49
Ответ дляМовчу, але хочу
Таку брала, вистачило ще на кілька років школи, за письмовим столом не хотів сидіти
Чудова, дякую. Щось таке якраз би хотіла і щоб якісний був і практична, не на один рік
Мовчу, але хочу• 09 января в 22:50
Ответ дляБринзолетта
Вона добре «росте» і зручна у використанні. Я ще й продала цього року, бо залишилася в ідеальному стані після років користування)
Катруся 777• 09 января в 23:03
Ответ дляБринзолетта
Ці парти прикольні, зазвичай якісні, але зверніть увагу на площу самого столу, ми схожу але трошки більшу купили похресниці, спочатку наче і норм, але потім зрозуміли, що площа столу мала для того, щоб зручно розмістити і підручник, і зошит, і ноутбук, якщо буде школа і онлайн. Я вже тільки потім про це подумала, коли спробувала сісти сама за такий стіл - реально місця мало, і сестра зараз теж жаліється що мало. Їм служить вже 4-й клас . Можливості більшого купити у них зараз немає, але хоче поміняти точно. Тому ми своїй донці купували звичайний великий письмовий стіл, і якісне регульоване крісло з підніжкою, висоту якого тепер регулюємо, і немає необхідності регулювати стола. Зато такий стіл до кінця школи вистачить.
Якщо ви все-таки налаштовані на парту - краще поїхати в магазин, глянути вживу, щоб дитина за ним посиділа, прикинути чи вистачить місця. Звісно, для 4 років тут з головою, а от якщо до школи плануєте - тут треба подумати... Я вживу бачила такі парти Меалюкс, прикольні
Бринзолетта
• 09 января в 23:17
Ответ дляКатруся 777
Дякую, Меалюкс це виробник?
Бринзолетта
• 09 января в 23:17
Ответ дляКатруся 777
Все, бачу. Це магазин
Катруся 777• 09 января в 23:29
Ответ дляБринзолетта
Все, бачу. Це магазин
Та ні, то виробник такий. Є в них і інтернет і звичайний магазин в Києві. Гляньте в інших магазинах - вони теж Меалюкс продають
Бринзолетта
• 10 января в 00:39
Ответ дляMarinaPA
Подивіться тут, класні парти, є моделі повністю з дерева і столешня 90см, двоє дітей на ній виросли і зараз у мене під ноутбук стоїть
Дякую, йду дивитися